Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.9 - Závody ve zbrojení

9 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni :cap_rambo:

V aktualizaci 0.7.9 přichází i novinka Závody ve zbrojení! Konkrétní informace najdete zde.

Co na tuto novinku říkáte? Líbí se vám? Nebo naopak nelíbí?

V každém případě nám napište své názory!

• Cool 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,655 battles

Osobní názor - moc povedené, konec kempování za kopcem s radarem celou bitvu a konečně nutnost hrát......

Jediná připomínka:

Proč proboha zase jen pro 9-10 tier???????? to je zase nějaká odměna pro "Golden league" ????

Proč to není třeba pro 6,7,8 ???????

• Cool 1
  • Boring 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,116 battles
22 hours ago, Prdoch65 said:

Proč proboha zase jen pro 9-10 tier???????? to je zase nějaká odměna pro "Golden league" ????

Proč to není třeba pro 6,7,8 ???????

Jeden z důvodů, o kterém jsem zaslech, je ulevení T8 a T7 v randomu.

No a za mě k tomuto módu:

Původně jsem se obával ovlivnění vyváženosti bitev, které je dáno random rozhazováním zón. Obava se ale nenaplnila. Někdy třeba konkrétní spawn nahraje trošku soupeři, ale jindy zase nám a nikdy jsem neměl pocit ukřivděnosti.

Samotný gameplay je super-zábavný. Málo se kempí, chování týmů se nepředvídatelně vyvíjí v závilosti na spawnech.. Samotné boosty jsou nastaveny tak akorát, kdy dost pomůžou, ale nikoli zásadně.

Za mě perfektní ozvláštnění. Na T9-10 nyní hraju v podstatě jen tento mód.

• Cool 2

[1CSSL]
Players
281 posts
6,655 battles
Před 7 hodinami Bergham řekl/a:

Tak jestli je tohle pravda, tak se to moc nepovedlo, protože jsem nějak nezaregistroval, že bych se 7 byl míň mezi 9, nebo s 8 míň mezi 10, porád stejná písnička, ale za to tento gameplay nemůže.

Jen jsem si tak říkal, že ti kdo mají jednu 9 nebo 10, jsou za chvíli otrávení z ježdění jedné lodě.... a to je škoda protože tohle je konečně opravdu zábava.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,116 battles
16 hours ago, Prdoch65 said:

Jen jsem si tak říkal, že ti kdo mají jednu 9 nebo 10, jsou za chvíli otrávení z ježdění jedné lodě.... a to je škoda protože tohle je konečně opravdu zábava.

Tak důvod si jich vyjezdit víc, ne? Přece dneska se dostat na T9 je záležitost 50ti bitev? V době všech těch kamufláží a vlajek to není jako před třemi lety...

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,116 battles

Možná by se tenhle mód hrál víc, kdyby plnění poloviny misí nebylo určeno jen pro random. Sám teď musím random hrát, pokud chci splnit misi na Icarus a plnit mise na Hayleho.

• Cool 1

[1CSSL]
Players
281 posts
6,655 battles
V 2. 10. 2018 v 10:03 Bergham řekl/a:

Tak důvod si jich vyjezdit víc, ne? Přece dneska se dostat na T9 je záležitost 50ti bitev? V době všech těch kamufláží a vlajek to není jako před třemi lety...

Tak to nějak asi jo.....

JENŽE 9-10 nejsou pro každýho herně...... ne každý má na hru v 9-10, i když si to všichni myslí. Pak to tak vypadá, že po padesáti bitvách je na 9 a umí kakánek......... kolik bylo "super bitev", kdy na jedný starně jsou tyhle lamy a na druhý Golden League. Za 6 minut jsou na jedný straně 3 lodě a na druhý všechny..............

Další věc je finanční náročnost:

nenastřílíš - proděláš a když nemáš prémiák tak dvakrát tolik....

Alpha Tester
63 posts
6,499 battles
On 1. 10. 2018 at 9:35 AM, Bergham said:

Tak tohle fakt nezabralo...

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni,

Děkujeme za vaše komentáře ohledně Závod ve zbrojení. Jelikož ve čtvrtek přichází verze 0.7.10, tak zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.