Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.9 - Královské námořnictvo

33 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni! :cap_tea:

Od aktualizace 0.7.9 se budeme plně věnovat Britskému královskému námořnictvu! Veškeré informace najdete zde

Co říkáte na veškeré věci spojené s tímto eventem?

Napište nám své názory!

[1CSSL]
Players
281 posts
6,656 battles

Myslím dost povedené... úkoly i pro lamy plnitelné, zajímavá náplň, závěrečná cena skvělá (8 DD super) dokoupení nutných Guineii za pár halířů super.....

Připomínky :

- prozatimní statistika kontejnerů tragedie............   v klanu cca 30 lidí hraje každý průměrně 6 konťáků to je 180 kontejnerů a ANI JEDNA MISE NA jakoukoli kocábku (trisktní)

- splnění všech úkolů podmíněné nákupem lodě za peníze ( nelze koupit ani za Dublony) a šance na získání lodi z kontejneru trisktní viz výše.....

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles

Povedené.............. to je to správné slovo až ti to na začátku bitvy zmrzne příjdeš o vlajky camo , čas ,nervy a dostaneš afk jak já už podruhé tak si zahraješ 10 pink her a budeš vyřešen jak špalek

na piliny ... ale to je jedno report jsem poslal ...povedené:etc_swear:mám ten dojem že tahto hra jde .....................s časem .............do kytek. Horší aktualizaci  si pamatuji předloni? na apríla jak mi nepremával zaměřovač  strašná legrace ha hahahahah ha ....ehm ha .Takže na to že wg občas šlápne vedle jsem si zvykl . Ale jsem zvědavý jak pořeší tuhle botu :Smile-_tongue:.Jinak britské dd vítám  kompletní strom by  byl lepší

[KG_CZ]
Players
25 posts
5,042 battles

No mě se akce úplně nezamlouvám, z nabídky mi přijde zajímavý maximálně tak ten kapitán a celé je to postavené aby lidi koupili buď britské DD za prachy nebo alespoň zbylou novou měnu na to osmičkové DD. Dávat mise na lodě které ve hře teprve budou mi přijde dost divné navíc je to celé složité, 2 nové měny, fáze, nařízení, mise nikde ve hře není napsané kdy to končí. Kdo si nedá tu práci to celé nějakou dobu tudovat tak se v tom dle mého nemůže vyznat ani za mák.

Jeden by čekal, že během prvního týdne padne mise na ty DD z kontíku, ale podle toho kolik jsem jich viděl jezdit to asi moc nepadá.

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles
15 minutes ago, Krutoon said:

No mě se akce úplně nezamlouvám, z nabídky mi přijde zajímavý maximálně tak ten kapitán a celé je to postavené aby lidi koupili buď britské DD za prachy nebo alespoň zbylou novou měnu na to osmičkové DD. Dávat mise na lodě které ve hře teprve budou mi přijde dost divné navíc je to celé složité, 2 nové měny, fáze, nařízení, mise nikde ve hře není napsané kdy to končí. Kdo si nedá tu práci to celé nějakou dobu tudovat tak se v tom dle mého nemůže vyznat ani za mák.

Jeden by čekal, že během prvního týdne padne mise na ty DD z kontíku, ale podle toho kolik jsem jich viděl jezdit to asi moc nepadá.

jak z jiného světa nikomu ta hra nezamrzá?

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles

docela mně to pobavilo opravdu nikdo nemá stejné zkušenosti?  

[KG_CZ]
Players
25 posts
5,042 battles
9 minutes ago, ngc4414 said:

Mě to jede bez problému

Alpha Tester, Players
3,006 posts
18,208 battles
Před 52 minutami ngc4414 řekl/a:

Patch má přiznaný bug. Odstraň si nášivku s clan tagem a hra přestana padat. Právě tato blbůstka způsobuje zamrznutí hry.

viz:
https://forum.worldofwarships.eu/topic/106104-aktualizace-079-hlášení-chyb/?tab=comments#comment-2645728

Alpha Tester, Players
3,006 posts
18,208 battles

Mimochodem @YabbaCoe tohle je fakt problém. Moc dobře víš kolik lidí chodí na forum a portál a ani z těch všichni očividně o tomto provaru netuší. Pokud nebude opravnej patch tak asi zítra ráno tak vám spadne toto sem

• Funny 1

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles

Dík Comediane  Lucy mi to psala, Ještě jednou moc dík Lucy  ale 19 her s orloušem je 19her ..... Takže dášo perova řekni prosím  příště že ten patch bude divokej pls

• Funny 2

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles
1 minute ago, TheComedian1983 said:

Mimochodem @YabbaCoe tohle je fakt problém. Moc dobře víš kolik lidí chodí na forum a portál a ani z těch všichni očividně o tomto provaru netuší. Pokud nebude opravnej patch tak asi zítra ráno tak vám spadne toto sem

Bravo 

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles

Takže nyní budu převelice nas rán:Smile-angry: ODEHRÁL  JSEM SI 19  SLOVY DEVATENÁCT  COO her s orlanem kvůli tomu že Někdo nebyl schopen varovat hráče :Smile_facepalm:Stratil jsem tím spoustu času  sypu do hry čas  peníze na  politování se ru  já chci kompenzaci za tuto prasárnu:cap_rambo:

• Cool 1
  • Funny 1

[IDDQD]
Korzár
1,595 posts
12,371 battles

Já souhlasím. Ta informace měla být napsána na stránkách WG. Nebo v INGAME upozornění. A neříkejte, že to nejde. Pravidelně ob den mi tam vyskakuje okno, že mám slevu v prémiovém shopu..

• Cool 3
  • Funny 1

Players
10 posts
19,194 battles
V 18. 9. 2018 v 11:57 YabbaCoe řekl/a:

Kapitáni! :cap_tea:

Od aktualizace 0.7.9 se budeme plně věnovat Britskému královskému námořnictvu! Veškeré informace najdete zde

Co říkáte na veškeré věci spojené s tímto eventem?

Napište nám své názory!

Nechválím !!! Tato hra je hrůza !!! nechalo mně to splnit  bez problémů 3 mise a potom ani prd !!  Jediná mise mi chyb+la do postupu do síně slávy,ale at jsem bojoval a vyhrával jak chtěl,nic se nepřipisovalo a proto jsem nesplnil závěrečnou misi !!!! Nikdo mi neodpověděl,prostě děs !!!! 

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár
1,622 posts
11,338 battles
Před 11 minutami husky7777 řekl/a:

Nechválím !!! Tato hra je hrůza !!! nechalo mně to splnit  bez problémů 3 mise a potom ani prd !!  Jediná mise mi chyb+la do postupu do síně slávy,ale at jsem bojoval a vyhrával jak chtěl,nic se nepřipisovalo a proto jsem nesplnil závěrečnou misi !!!! Nikdo mi neodpověděl,prostě děs !!!! 

Kde ti nikdo neodpověděl? :cap_wander:
Jsi si jistej, že děláš vše správně? 

[IDDQD]
Privateer
2,964 posts
4,783 battles
53 minutes ago, husky7777 said:

Celá RN , aby jsi se dostal do síně slávy se dá splnit bez vlastnictví angl. torpedoborce požadované úrovně

1. díl = DD je potřeba na na pátý poddíl ( nemusí být splněn ) stačili 4

2. díl = DD na šestku , nebylo potřeba

3. díl = DD na 1 a 7 díl , není potřeba do čtyřky tě to pusti

4. díl =  DD na 1 a 7 díl , není potřeba

a jsi v síni. V čem je problém ?

Mě tam visí taky dvě mise , protože nemám 7 nebo 8 tier . Z vánoc jsem měl Gallanta , tak jsem to dal v copu protože jsem nejenom DD lama :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

A jestli kecám , tak slibuji , že se týden nenapiju čisté vody :Smile_honoring:

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles
1 hour ago, husky7777 said:

Kde ti nikdo neodpovedel? A byl jsi stejne sarmantni jako ted?

• Funny 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
Před 7 hodinami husky7777 řekl/a:

Prosímtě kde ses tedy ptal? Navíc mise můžeš plnit stále. Můžeš prosímtě popsat situaci podrobněji?

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
V 9/22/2018 v 18:25 Krutoon řekl/a:

Náhodou těmito misemi můžeš získat loď, aniž by jsi za ni utrácel herní měnu. Budeš to případně mít, jako early access. 

Co se týče misí, klikneš na to velké ROYAL NAVY a máš to tam napsané. Mise se plní samy od sebe. Jelikož je také velká hromada normálních speciálů či osobních misí, z tohoto důvodu Royal Navy mise jsou jen zobrazeny v tom nařízení.

[KG_CZ]
Players
25 posts
5,042 battles
22 hours ago, YabbaCoe said:

Náhodou těmito misemi můžeš získat loď, aniž by jsi za ni utrácel herní měnu. Budeš to případně mít, jako early access. 

Co se týče misí, klikneš na to velké ROYAL NAVY a máš to tam napsané. Mise se plní samy od sebe. Jelikož je také velká hromada normálních speciálů či osobních misí, z tohoto důvodu Royal Navy mise jsou jen zobrazeny v tom nařízení.

Jo to já bych byl rád kdyby mi padla, ale nějak se té misy na DD ke mě nechce. Snad se nakonec dočkám. Jinak dík za odpověď.

A mimochodem za kolik kreditů se budou vykupovat přebytečné Guineje?

Players
4,044 posts
20,433 battles
V 24. 9. 2018 v 7:41 Stratos_HF řekl/a:

Celá RN , aby jsi se dostal do síně slávy se dá splnit bez vlastnictví angl. torpedoborce požadované úrovně

1. díl = DD je potřeba na na pátý poddíl ( nemusí být splněn ) stačili 4

2. díl = DD na šestku , nebylo potřeba

3. díl = DD na 1 a 7 díl , není potřeba do čtyřky tě to pusti

4. díl =  DD na 1 a 7 díl , není potřeba

a jsi v síni. V čem je problém ?

Mě tam visí taky dvě mise , protože nemám 7 nebo 8 tier . Z vánoc jsem měl Gallanta , tak jsem to dal v copu protože jsem nejenom DD lama :Smile_hiding::Smile_teethhappy:

A jestli kecám , tak slibuji , že se týden nenapiju čisté vody :Smile_honoring:

Tak ja to vubec nesledoval a ted se koukam, ze UK DD (ktery nemam) bylo potreba na 1/1, 2/1, 3/1.2 a 4/1,2 a ze jsem jiz v stribrne.

Misi jsem behem plneni zadnou nedostal - jestli jsem to teda neprehlidnul - treba je jen pro ty, ktery splni neco s uk dd

[FF-CZ]
[FF-CZ]
Players
106 posts
8,090 battles

Tak jsem dostal kompenzaci za ten provar s nášivkama 12 soveregin  1 bazilišek 1 zulu a to vše úhledně v kontejneru plus dva dny prémia 

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.