Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.9 - Všeobecná zpětná vazba

22 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni :cap_tea:

Aktualizace s pořadovým číslem 0.7.9 je tady! 

Konkrétní témata:

Královské námořnictvo

Závody ve zbrojení

Klanová základna 2.0

Upravená operace Dynamo

Úpravy na mapách

Efekty zaplavení a úprava technologie odhalování lodí

Hlášení chyb

Jaké jsou vaše názory a postřehy ohledně této aktualizace? Napište nám svou zpětnou vazbu

[IDDQD]
Korzár
1,595 posts
12,420 battles

Obvykle sem nepíší ale.. Akce Royal Navy se Vám povedla. Úkoly jsou snadné, odměny jsou hezké ale co hlavně.. Cossack.  Získat ty Guineje (snad to píšu správně, v těch měnách jsem už..) je i na poměry příležitostních hráčů poměrně snadné a ty poslední guineje se dají koupit za pár kaček. Moc hezké gesto a prémiová loď tieru 8 je tak prakticky zadarmo. Takže velké plus. Osobně si takových akcí WG cením. Už dříve se dal vyjezdit zadarmo Duke Of York, Indianapolis, Monaghan a další. To prosím pěkně nejsou žádné low tier lodě. Takže zpětná vazba velké + za tohle.

• Cool 4

[ATOM]
Players
21 posts
9,349 battles

Jako sorry, ale  už mě začínáte srát. Každou chvíli se to seká a tím pádem jsem furt pink!!!!!

• Bad 1

[CULMY]
Players
1 post
6,053 battles
14 hours ago, Obergon said:

Jako sorry, ale  už mě začínáte srát. Každou chvíli se to seká a tím pádem jsem furt pink!!!!!

jop.. načte se bitva, cca 3 sekundy do začátku, hra zamrzne a nic. A sekne se tak že musím restartovat pc. Včera reinstal, dělá to stále to samé, samozřejmě pořád růžový...., Ale to je jedno protože se do bitvy stejně nedostanu

[1CSSL]
Players
281 posts
6,665 battles
Před 15 hodinami Obergon řekl/a:

Koukněte na téma Hlášení Chyb

Žabák vložil tohle

Kapitáni!

Upozornění! V případě, že máte náštivku s Vašim klantagem, může se stát, že vám spadne hra. Tuto situaci řešíme a prozatím není známo datum opravy. 

Pokud se vám to stane (mělo by to být náhodně) prozatím funguje jen vyměnění pozadí nášivky na cokoliv bez klantagu.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace

Players
11 posts
6,437 battles

Dělá mi to též.

Klantag nemám.

Po restaru hry se stihnu ještě vrátit,ale nic moc nepomůžu.Někdy se dokonce s lodí rozjedu a sekne se to po 3-4 vteřinách ve hře,což je horší,protože "někam" jedu.

Navíc po takovém to restartu mi potom v přístavu nejde namontovat kamufláž,píše to "neplatná transakce

M.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
Před 17 hodinami jarda155cze řekl/a:

Dělá mi to též.

Klantag nemám.

Po restaru hry se stihnu ještě vrátit,ale nic moc nepomůžu.Někdy se dokonce s lodí rozjedu a sekne se to po 3-4 vteřinách ve hře,což je horší,protože "někam" jedu.

Navíc po takovém to restartu mi potom v přístavu nejde namontovat kamufláž,píše to "neplatná transakce

M.

V 9/23/2018 v 10:04 koxicht řekl/a:

jop.. načte se bitva, cca 3 sekundy do začátku, hra zamrzne a nic. A sekne se tak že musím restartovat pc. Včera reinstal, dělá to stále to samé, samozřejmě pořád růžový...., Ale to je jedno protože se do bitvy stejně nedostanu

V 9/22/2018 v 19:41 Obergon řekl/a:

Prosím, udělejte WGCheck a založte tiket na Podporu. Ti mohou přijít konkrétně na to, co se vám s hrou děje. Děkuji

[BL4CK]
Players
153 posts
8,368 battles

Ahojte. Len taká drobnosť.  Neviem či to je zámer WG, ale po poslednom update mi pri spustení hry, keď nabehne video s oknom kde sa vkladajú prihlasovacie údaje, tá videoukážka je taká nejaká "nekvalitná" - zrnitá. Pred updatom bol ten obraz v pohode. Neviem či to je zámer, aby to vypadalo akože dobovo alebo mám niečo v neporiadku s hrou ja? 

Players
4,054 posts
20,678 battles

Jste frajeři ... po 3 letech neumíte pořád v těch ukradenejch fontech zobrazit "ň". 

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
2,973 posts
4,807 battles
30 minutes ago, SK_simon said:

Ahojte. Len taká drobnosť.  Neviem či to je zámer WG, ale po poslednom update mi pri spustení hry, keď nabehne video s oknom kde sa vkladajú prihlasovacie údaje, tá videoukážka je taká nejaká "nekvalitná" - zrnitá. Pred updatom bol ten obraz v pohode. Neviem či to je zámer, aby to vypadalo akože dobovo alebo mám niečo v neporiadku s hrou ja? 

To je fičura , mám to taky . Počkej na zítřek , třeba to patch změní

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
V 9/25/2018 v 20:03 ims21 řekl/a:

Jste frajeři ... po 3 letech neumíte pořád v těch ukradenejch fontech zobrazit "ň". 

Díky :cap_cool:

mňo, počkej až se konečně jednou změní UI a bude se tak moc zasáhnout do fontu a opraví se to.. to bude srandy.. už čekám, až si tu poměníte avatary :cap_haloween:

Players
4,054 posts
20,678 battles
Před 39 minutami YabbaCoe řekl/a:

Díky :cap_cool:

mňo, počkej až se konečně jednou změní UI a bude se tak moc zasáhnout do fontu a opraví se to.. to bude srandy.. už čekám, až si tu poměníte avatary :cap_haloween:

No, já trošku nechápu, proč to pořád nejde nebo proč je to tak složité. Jedinej problém je, že ty 3 open fonty, kde u jednoho řezu chybělo pár znaků (resp. nebyly jen v definiční tabulce fontu), se vzaly, přejmenovaly na war_fonty (čímž se asi z open fontu stal majetek WG ?) a z nich se vygeneroval jeden jedinej malej blbej flashplayer soubor, kterej zřejmě nikdo v celým WG neumí doteď vygenerovat znovu s opraveným fontem (tvůrce asi byl dávno vyhozen).  Celé UI je soubor fonts_all.swf ? Velikost 136800B ? Super... 

Je hezke, když čtu, že mám nějakou "Síˇ", ale nějak jsem v CZ slovníku nenašel, co to je :Smile-_tongue:

Můžu si to teda přepnout na tučné písmo, které je v .swf vpořádku, ale pak to není moc hezké. Naming/shaming se nesmí, ale [PÍP] český jazyk je povoleno :Smile_teethhappy:

• Cool 3

[1CSSL]
Players
281 posts
6,665 battles

zaplať Pán \Bůh/ za omezení těch DD a BB v jedné bitvě co se zkouší na testu, už aby to bylo na živém, alespoň nebudou takový pakárny jako tady ta:

při 25 tisících hráčích ve hře by snad ten slavý MM mohl namixovat něco normálního

5bafe0b16ce29_Snmekobrazovky(450).thumb.png.e41bdb3a39e8004c73fcf23909fb2111.png

A tohle je asi taky prd.... ne

5bafee53b98ba_Snmekobrazovky(451).thumb.png.0c426031a1663c7b59ff65bf042358a9.png

[DE-FS]
[DE-FS]
Players
69 posts
6,150 battles
V 23. 9. 2018 v 18:48 jarda155cze řekl/a:

V 24. 9. 2018 v 13:38 YabbaCoe řekl/a:

Prosím, udělejte WGCheck a založte tiket na Podporu. Ti mohou přijít konkrétně na to, co se vám s hrou děje. Děkuji

A já tu blbost včera koupil doprčic

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,116 battles

Bylo by fajn, kdyby šly nějak odfiltrovat v přehledu misí "Osobní úkoly" mise na epické vylepšení T10 lodí. Těch tam mám 10. Do toho mise s kočkou, a když chci zkontrolovat, kolik mi chybí expů do Icaruse, je to na 3 minuty. :)

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
V 10/5/2018 v 20:03 Rewancze řekl/a:

A já tu blbost včera koupil doprčic

A stále tě to vykopává ze hry?

Weekend Tester
6 posts
10,458 battles
On 8. 10. 2018 at 9:18 AM, YabbaCoe said:

Mě to osobně stále vykopává ze hry a to minimálně jednou za den. Je to otravném, ale daleko horší jsou lagy co tu taky lidi hlásili. Uprostřed hry se obraz sekne na 3-4 sec. bohužel se to stává tak 2 až 3 za hru.  Zvuky fungují dal sekne se jen obraz.

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles
Před 6 minutami Certhas21 řekl/a:

Mě to osobně stále vykopává ze hry a to minimálně jednou za den. Je to otravném, ale daleko horší jsou lagy co tu taky lidi hlásili. Uprostřed hry se obraz sekne na 3-4 sec. bohužel se to stává tak 2 až 3 za hru.  Zvuky fungují dal sekne se jen obraz.

To by rozhodně dělat nemělo a především situace kolem nášivek už by měla být vyřešena. Zkus prosímtě udělat WGCheck: 

a odeslat to na support. Máš těch chyb nějak moc, tak by bylo fajn vědět, kde je zakopaný pes. 

[T-N-T]
Players
892 posts
4,092 battles

Hele, poslednich par dni mame s kamosem docela lagy. Kazdy sedime na jine siti, v jinem meste a oba mame lagy. Nedeje se to casteji?

[DE-FS]
[DE-FS]
Players
69 posts
6,150 battles
V 8. 10. 2018 v 9:18 YabbaCoe řekl/a:

mno u mě dobrý XD takše si tu blbost nechám teka je ale důležitější aby opravili ten čet  ve hře kterej furt pada nebo to zamrza jinak dobré

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše komentáře k aktualizaci 0.7.9. Jelikož ve čtvrtek přichází verze 0.7.10, tak zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.