Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
mailosko

radary

2 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
12,246 battles

zdravím chcel by som sa opýtať ako fungujú tie radary mam DD zamaskované ako sa len dá a už ma to začína vytáčať. ak sa tu o tom dakde už písalo, stačí mi aj link. vďaka

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
[SALIS]
Players
978 posts
16,312 battles

Z WOWS WIKI:

http://wiki.wargaming.net/cs/Ship:Consumables

Spoiler

Dostupný pro britské, americké a ruské křižníky, stejně jako pro pan-asijské torpédoborce od VIII úrovně. Britské a americké křižníky mají déle trvající variantu, zatímco ruské mají větší dosah. Pan-asijské torpédoborce mají radar s krátým dosahem, který je však větší než je hranice jejich odhalení.

Tento doplněk je vynikající při boji proti torpédoborcům, protože okamžitě odhalí lodě v dosahu, bez ohledu na překážky v podobě dýmu nebo pevniny. Navíc může prodloužit dohled při cyklóně. Například americký VIII křižník Baltimore může zpozorovat nepřátele na 9 km během cyklóny, což mu dává výhodu 1 km. Všimněte si, že toto platí jen u radarů s dosahem více než 8 km, což je hranice dohledu během bouře. Po dobu kdy je aktivní během cyklóny, přehledový radar prodlouží dohled lodi až na hranici dosahu. To umožňuje lodím s radarem během bouře střílet bez obav z odhalení následkem výstřelu.

zjednodušeně řečeno se jedná o spotřební doplněk, který na krátký čas odhalí VŠECHNY nepřátelské  lodě v okruhu svého dosahu (max. 11,7km na Moskvě) :Smile_Default:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×