Jump to content
You need to play a total of 10 battles to post in this section.
Hiplik

Problém s nákupem lodi za doubloony

7 comments in this topic

Recommended Posts

[S-M-B]
Players
3 posts
2,100 battles

Zdravím,

netuším kam přesně toto napsat, tak to napíšu sem. Chtěl jsem si koupit Kagu nebo Saipana (ještě jsem nebyl plně rozhodnut), k mému překvapení jsem je nenašel v Premium shopu, ale byly normálně v Tech tree jako dostupné za doubloony, nakoupil jsem tedy pár doubloonů a chtěl si jednu z nich koupit, avšak vpravo dole mi to vždy vyhodí Transaction error (viz. obrázek).

Je to nějaká chyba, nebo by se lodě snad nedali koupit přímo takto za doubloony ve hře? Jestli jsem jen já blbej, tak prosím o radu, děkuji.

Error.jpg

[10GO]
[10GO]
Players
1,019 posts
10,690 battles

Je možné, že CV nejdou v součastné době koupit kvůli nadcházejícímu reworku. Pokud se tato teorie vyvrátí kontaktoval bych support, sice ti tam moc nepomůžou (osobní zkušenos) ale co jiného dělat že?
@YabbaCoe Nějaké bližší info o tom jak je to teď s CV? Na portále ani na fóru jsem nic nenašel...

[SALIS]
Players
183 posts
10,505 battles

Já tomu teda moc nerozumím ale nemáš spíš nějaký módy na full-techtree, který ukazuje i lodé které nejsou momentálně v nabídce? Protože normálně ve hře žádnou letadlovku za dublony nevidím. 

PS: mám pocit že je to oficiální, že do reworku CW by se žádná prémiová letadlovka neměla dát koupit

• Cool 2

[S-M-B]
Players
3 posts
2,100 battles

Ano, mám mod na full-techtree, avšak lodě jako Kaga nebo Saipan jsou normálně viděny i bez toho modu a měli by být normálně k zakoupení. Každopádně děkuju za Váš čas, a pokud se do reworku nedá zatím pořídit žádná letadlová loď, pak si buď počkám do reworku (jestli teda ještě poté CV budu chtít hrát :D) nebo si pořídím nějakou jinou loď. :)

[T-N-T]
Players
872 posts
3,754 battles
2 hours ago, Hiplik said:

Ano, mám mod na full-techtree, avšak lodě jako Kaga nebo Saipan jsou normálně viděny i bez toho modu a měli by být normálně k zakoupení. Každopádně děkuju za Váš čas, a pokud se do reworku nedá zatím pořídit žádná letadlová loď, pak si buď počkám do reworku (jestli teda ještě poté CV budu chtít hrát :D) nebo si pořídím nějakou jinou loď. :)

Omyl, ani Kaga, ani Saipan nejdou videt bez tohohle modu. Tyhle lodky jsou mimo prodej do reworku. 

• Cool 1

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
1,333 posts
2,888 battles

Zdravím @Hipliku, 

Je to přesně tak, jak tady píšou ostatní. Letadlové lodě byly na dobu neurčitou staženy z jakéhokoliv prodeje a jelikož jsme již zveřejnili první záběry z plánovaného reworku letadlovek, jejich návrat do obchodu se plánuje až po implementování nového CV gameplaye do hry. 

Sice není úplně OK, když jsi schopen takto najít i "purchase" tlačítko přímo ve hře, nicméně doporučuji zvážit užívání podobných módů, aby ses nespálil znovu. Jak pak chceš poznat, jaká loď opravdu je k dispozici za dublony v tech tree?

[S-M-B]
Players
3 posts
2,100 battles

Tak já vycházel z toho, jak si pamatuji ten strom ještě z toho, než jsem si ten mod stáhnul. Jestli se to změnilo poté, tak to mi nedošlo, že to tam může být. A jinak ještě na svém starém účtu jsem neměl nijak problém s tím, že jsem si koupil loď za doubloony přímo ve hře tlačítkem "purchase", asi jsem teda vycházel z toho ještě no.

Každopádně děkuju za rady a asi zvážím ještě používání toho modu :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.