Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Radeckij

Dziękuję ze zepsucie weekendu

28 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,420 posts

Nie, tym razem nie będzie o amebach losowanych do teamu, nieuczciwym MM, i tak dalej.Tym razem będzie o zepsuciu weekendu przez niedorobionego klienta gry.

Odpalam sobie bitwę, MM zadziałał, ładowanie i bitwy, wyświetla mi się mój okręt... i sraka. Ekran się zamroził, żadne alt+TAB czy ctrl+alt+del nie są wstanie wbić się na ekran, na którym niepodzielnie króluje mój okręt zamrożony w 17 sekundzie odliczania. Miękki reset (wyloguj i zaloguj) również nie zadziałał, bo jak WG już coś psuje, to konkretnie, musiałem zrobić twardy reset. Jak już, po ładnych paru minutach, odpaliłem klienta gry, tenże nie raczył mnie zalogować do bitwy (która ciągle trwała!),  ot - okręt był "w bitwie", spadaj Radeckij na drzewo banany prostować. Po paru minutach dostałem komunikat:

LLmhE50.jpg

Jak rozumiem, niesportowe zachowanie polega na używaniu klienta w wersji vanilla, za co została na mnie nałożona kara. Ok, to tylko kolorek, ale zwróćcie uwagę - jeżeli klient WG wypierdzieli mi system po raz kolejny, to zostanę zmuszony do grania coopów. Nie chodzi o komplet smoczych flag i fajne camo, które straciłem - nie jestem jakimś gównozjadem, który będzie robił dym o parę flag. Nie chodzi nawet o różowy kolorek. Jestem wściekły głównie o zasadę - TO NIE MOJA WINA ŻE WASZ PRODUKT JEST SPIERDZIELONY!

Obrazek nie znika z ekranu dopóki nie kliknę "ok" - a ja nie kliknę, bo TO NIE JEST OK.

Drwalu, panowie moderatorzy - przekażcie proszę waszym programistom moje szczere WALCIE SIĘ.

• Cool 13

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

Odinstaluj wszystkie mody, nawet te w wersji vanilla. Jeśli problem będzie się powtarzał przeinstaluj wowsa, zainstaluj wg check i wyślij do supportu pełny raport razem z numerem seryjnym procesora oraz zdjęciem obydwu stron karty kredytowej

• Funny 5

[A-SWM]
Players
7 posts
9,536 battles

Dziś dokładnie to samo. Zresztą od kilku dni mam tak cały czas. Co jakiś czas wywalanie z serwera do ekranu logowania.

Czasem potrzebny twardy reset.

shot-18.09.16_20.18.25-0398.jpg

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles
4 minutes ago, Radeckij said:

Ale ja się boję odinsatlować bo nie wiem co to znaczy!

Pewnie chodzi o odinsultowanie, czyli pytanie brzmi: "Czy chcesz przestać obrażać grę WG?" Jeżeli tak, to klikasz dalej, a jak nie to anuluj :Smile_trollface:

• Funny 2

[PLO]
Beta Tester
4,420 posts
2 minutes ago, pyzas said:

Zresztą od kilku dni mam tak cały czas. Co jakiś czas wywalanie z serwera do ekranu logowania.

To jeszcze jestem w stanie przeżyć.

2 minutes ago, pyzas said:

Czasem potrzebny twardy reset.

A tego nie, bo miałem dzisiaj (drugi raz w ciągu 3 dni!) freeze komputera. To jest wkurzające o tyle, że żadna inna gra mi tak nie robi.

[LOBUZ]
Players
4,327 posts
16,673 battles

To na pewno wina komputera a nie klienta. Ruski programmink jest jak kałasznikow - nie ma prawa się zaciąć.

[BASIC]
Beta Tester
215 posts
7,621 battles

Też tak miewam. Nie wiem co jest przyczyną, a gram na gołym kliencie, bez jakichkolwiek modów od zawsze. Klienta naprawiałem w tę i we wtę. Ni cholery nie wiem o co chodzi. Najgorsze jest to że często dostaję ulubiony różowy kolor za AFKowanie w takich sytuacjach, mimo iż sytuacja miała miejsce bez mojej winy... Ech, WG, biez vodki nie razbieriosz...

[GOFER]
[GOFER]
Players
815 posts
9,484 battles
21 minutes ago, pyzas said:

Dziś dokładnie to samo. Zresztą od kilku dni mam tak cały czas. Co jakiś czas wywalanie z serwera do ekranu logowania.

Też tak mam. Dzisiaj do zestawu bugów nawiedzających mnie doszedł kolejny: po zatopieniu mojego okrętu bywa, że nie mogę wyjść z bitwy, ESC -> wyjdź z bitwy -> guzik "tak" -> menu niknie a ja nadal jestem w bitwie.

[MWCJ]
Players
484 posts
3,820 battles

Ja ostatnio zauważyłem częste zwiechy w momencie ładowania bitwy. 

Jest tabelka obu drużyn, ale na dole nie ma licznika czasu do rozpoczęcia gry, tylko się kręci kółeczko i tak do zesrania.

Trzeba wtedy resetować całego clienta. Spokojnie raz na 10 bitew takie coś mi się zdarza.

[PLO]
Beta Tester
4,420 posts
2 minutes ago, Basmacz said:

Też tak mam. Dzisiaj do zestawu bugów nawiedzających mnie doszedł kolejny: po zatopieniu mojego okrętu bywa, że nie mogę wyjść z bitwy, ESC -> wyjdź z bitwy -> guzik "tak" -> menu niknie a ja nadal jestem w bitwie.

Oj tam, o takich duperelach to mi się nie chce nawet pisać. Ostatnia wersja WoWs ma na przykład w zwyczaju robić sobie screena w dowolnym momencie, a potem wyświetlać go przy zamykaniu gry. Jak to wygląda w praktyce? Ano alt+F4, "tak" i nagle wyświetla mi się ekran ładowania bitwy z listą oczekujących. Prawie się sfajdałem, bo pomyślałem że mam demencję, odpalam w panice klienta... w żadnej bitwie nie jestem. Fajno!

Pozdrawiam

• Funny 1

[GOFER]
Players
212 posts
1,571 battles

shot-18_09.16_22_26.30-0102.thumb.jpg.466e8f4885bc6fb7f580f956d6b25050.jpg

No, miałem jutro postreamować okręciki, ale no. Może naprawią jak będzie SUPER EVENT 8000 PRO na herbaciane deski.

• Funny 1

[CSMW]
Beta Tester
1,403 posts
10,308 battles

Czyli nie tylko ja tak miałem. Z tego, co sie domyślam, to game center (czy jak zwał) robi ten syf, wszedłem z pominięciem tego i jest normalnie.

Players
550 posts
3,696 battles

U mnie była taka śmiesznostka: w misjach osobistych pojawiły się 3 nie misje w tym jedna na Atlantę ( już mam z misji, ale kasa pewnie wpadnie więc się ucieszyłem). Pyknąłem jedna bitwę i po wszystkich misjach nie ma śladu... Jakiś 'desynch' serwera czy co ?

[B-EYE]
Beta Tester
598 posts
7,687 battles

Większość tych wywałek to WGC - coś z siecią psuje. Gram na kliencie z normalnym launcherem i nie notuję takich problemów. Ktoś już wcześniej zwracał na to uwagę, że WGC jest szmelcem.

Players
332 posts
5,185 battles
9 hours ago, En_Vivo said:

Ja ostatnio zauważyłem częste zwiechy w momencie ładowania bitwy. 

Jest tabelka obu drużyn, ale na dole nie ma licznika czasu do rozpoczęcia gry, tylko się kręci kółeczko i tak do zesrania.

Trzeba wtedy resetować całego clienta. Spokojnie raz na 10 bitew takie coś mi się zdarza.

U mnie powodem takiego zachowania są aktualizacje windozy. Jak przez menadżera zadań wyłącza Windows update, to sytuacja się normuje.

• Cool 1

[CRAB]
Beta Tester
50 posts
5,189 battles

W weekend sporo osób tak miało - było sporo utyskiwań na randomach. Mnie też to nie ominęło. Czysty klient, bez modów, działam na czyściuteńkiej stacji graficznej. Może z tego powodu jest dzisiejszy poranny restart serwera?

[ZGZ2]
Players
2,061 posts
10,188 battles

Ty tak serio Panie @Radeckij. Jakaś pikseloza zepsuła Tobie weekend, no nie wierzę. Trzeba było wyłączyć kompa i wziąć rodzinę na spacer, a nie tłuc w jakieś głupie okręty. :cap_haloween:

Jakby tak jakiś "Jebi" przeszedł przez nasze rejony, to mógłbyś pisać, że zepsuł Tobie weekend.

[PLO]
Beta Tester
4,420 posts
20 minutes ago, adamL555 said:

Ty tak serio Panie @Radeckij. Jakaś pikseloza zepsuła Tobie weekend, no nie wierzę. Trzeba było wyłączyć kompa i wziąć rodzinę na spacer, a nie tłuc w jakieś głupie okręty.

Byłem na spacerze, grałem w piłkę z dzieciakami... a weekend miałem zepsuty, bo gra którą lubię znowu nie działa jak należy. Nie będę tłumaczył dlatego, bo musiałbym użyć trudnych słów, jeszcze to przeczyta mój ulubiony moderator (nicka nie będzie, bo naming&shaming) i zwarcie mu się zarobi na obwodach.

Kurde, niech ktoś mi da znać jak już zakończą tą cholerną betę... Nawet War Thunder zakończył betę statków w dwa lata, tutaj to się ciągnie już 4 rok...

Pozdrawiam

• Cool 1
  • Funny 2

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles
11 hours ago, Radeckij said:

Oj tam, o takich duperelach to mi się nie chce nawet pisać. Ostatnia wersja WoWs ma na przykład w zwyczaju robić sobie screena w dowolnym momencie, a potem wyświetlać go przy zamykaniu gry. Jak to wygląda w praktyce? Ano alt+F4, "tak" i nagle wyświetla mi się ekran ładowania bitwy z listą oczekujących. Prawie się sfajdałem, bo pomyślałem że mam demencję, odpalam w panice klienta... w żadnej bitwie nie jestem. Fajno!

Pozdrawiam

Miałem to też dobre kilka dni. Dokładnie tak jak piszesz. Randomowy skreen z twojej sesji. Port, odliczanie, okręt w bitwie, dosłownie wszystko. I bach! Po oczach jak wyłączasz gre.
Raz również spanikowałem, że wchodzę do bitwy.

Panie lotniskowce nie działają. A Ty chcesz wyjść z bety?

• Funny 1

WG Staff
1,480 posts
3,089 battles

JEŚLI KOMUKOLWIEK ZDARZA SIĘ PODOBNY PROBLEM LUB JEST TO CZARNY EKRAN:

1. Zrób jak najszybciej WGcheck i wyslij go do mnie na priv (wetransfer, google docs, dropbox etc.).

2. Napisz mi jakiego masz antyvirsua.

3. Napisz mi jakiego masz windowsa.

4. Wypróbuj do grania tryb okna "window mode".
a7fc27e496ff5b39fdc3739e8fafe19d.png

Daj znać czy problem nadal powstaje.

Nie chodzi o to by było to rozwiązanie problemu ale potrzebuje jak najwięcej potwierdzeń, że problem jest związany z trybem pełnoekranowym bo ostatnio mamy dużo takich raportów.

Jeśli chcecie pomóc z rozwiązaniem problemu to proszę pisać na priv. 

Dostałem już bardzo dużo WGchecków od EN społeczności a ich nigdy z wiele. 

[LOBUZ]
[LOBUZ]
Players
3,342 posts
18,783 battles

Muszę tutaj ładnie dopisać. Po namowie Drwala, gram w oknie. I na razie wszystko śmiga. Tylko raz, na samym początku miałem wywalenie z bitwy. Ale to nie był freez. Szybciutko mnie do bitwy wrzuciło.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.