Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
nothero01

Super skvely mega uzasny youtube kanal ktory by ste mali odberat

10 comments in this topic

Recommended Posts

Players
85 posts
210 battles

Ahoj a vitajte v mojom kanaly! vlakne!

Kedze ste na toto klikly, tak vas asi zaujima ze kto som,  preco spamujem, a preco klamem v nazve vlakna?

A odpoved je jednoducha.
Priznanie prve: Mam rad lode - Na americkom ucte mam vsetky T10 lode, na europskom budem za chvilu mat uz druhu! Banzai!. 

Rad tuto hru hram, a hram torpedoborce, krizniky, bitevky, a hlavne moje oblubene, lietadlovky (RIP). 
Paci sa mi ako sa komunitne tymy a Lesta pokusaju spojit tuto MMO hru s historickym aspektom lodi

Priznanie druhe: Rad tvorim - Prednedavnom som si upgradol PC, takze uz mozem nahravat hry ( :cap_haloween: ), tak som si povedal preco to nespojit s niecim, co rad hram?

Najlepsie by bolo, keby som mohol vytvarat nieco, co niektorym ludom aj pomoze, preto videa na typ yuro alebo Arlios nemusim.

Davat svoje nazory na temy ktore ma zaujimaju, a mozno tymto sposobom dat inym, iny uhol pohladu na vec.

Spoiler

A je mi jedno ze nikoho nezaujimaju

(A samozrejme  nadavat na wargaming po kazdej detonacke)

Priznanie tretie: Chcem prispevat do Cz/Sk komunity - Ano, s perfektnou Anglictinou a Nemcinou by som mohol vytvarat content pre tieto velke komunity, 

dokonca by som z toho mal viac odberov/videni/penazi.

Ale tieto komunity su zastupene dostatocne na akejkolvek scene, zatial co nasej komunite takyto content proste chyba.

Dvaja, traja streamery a par youtuberov je sice dobry zaciatok, ale preco to nezlepsit,

aj ked teda si niesom isty ci to pomoze, ale aspon si mozem povedat ze 

som to skusil. 

Mojim cielom neni byt len dalsi "radoby-komunitny-kontributor" o ktorom nikto nikdy nepocul, 

proste chcem vytvarat videa o hre ktoru rad hram a mozno davat rady ako sa zlepsovat, novym hracom.

Tak ma neukrizujte hned na zaciatku.

• Funny 1

Players
85 posts
210 battles

Stalingrad? Co to je? Ako to ziskat? A preco to je OP?
Tak to vam v tomto videu rozhodne nepoviem :cap_cool:

Ale skor sa zameram preco si myslim ze je dobre vybalancovany :cap_haloween:

Players
85 posts
210 battles
1 minute ago, tomaslanger said:

tobe dali komunitního kontributora?

neblazni, kde by som ho nabral :-D dokonca ho ani nechcem 

Players
85 posts
210 battles

Co urobite ked vidite ze vas tym nema sancu na vyhru? Vzdate sa? Odpojite sa s bitvy? @Jachym_CZE110 nepozna slovo vzdat sa, tak sa namiesto toho rozhodol zautocit! Velmi pekna bitva a ja samozrejme dakujem za poslanie. Chcete vidiet svoj replay na mojom kanale? Posielajte na icedragonftw01@gmail.com

[ATOM]
[ATOM]
Players
33 posts
4,898 battles

Nazdar,hele proč ti ta videa starší jak 3 týdny zmizela?

Jo a jestli chceš klidně někdy mužem dát divizi,překvapivě mám více desítek než ty :D

Players
85 posts
210 battles

Ako lahko a rychlo zarobit 51 000 skusenosti a 42 000 skusenosti za necelych 20 minut? @nuteladealer nam to velmi rad predvedie. Prekrasna bitva s kitakaze ktora sa len tak nevidi, Dakujem za poslanie. Ak chcete svoje replaye vidiet na mojom kanale, tak nevahajte a posielajte na icedragonftw01@gmail.com

Players
85 posts
210 battles
8 minutes ago, kubazet99 said:

Nazdar,hele proč ti ta videa starší jak 3 týdny zmizela?

Jo a jestli chceš klidně někdy mužem dát divizi,překvapivě mám více desítek než ty :D

Rozhodol som sa rozdelit seriu "Ako sa stat lepsim" a ostatne videa, takze asi hladas toto vlakno 

A moj hlavny ucet na NA servery

Spoiler

shot-18_09.22_13_12.53-0996.thumb.jpg.6c69a3b90f2a7c636964a20a1c8f7d27.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.