Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Widmooo

Permament camo dla 10T - prośba o pomoc

9 comments in this topic

Recommended Posts

[ZBIW]
Players
24 posts
5,897 battles

Hej, mam zagwózdkę, mam do wydania 5k dublonów. I zastanawiam się nad zakupem perm camo dla kurfursta. Ma ktoś doświadczenia z perm camo opłaca się? Jakie są zarobki?

[-FZO-]
Community Contributor
1,059 posts
10,780 battles

200-400k na plus przy dobrych bitwach. W każdym razie nie tracisz :)

[GRAY]
Players
45 posts
7,197 battles

Jeśli wiesz, że będziesz często grał tym okrętem, to kupuj śmiało. Daje sporego kopa do zarobków. I po wejściu do bitwy nie zdziwisz się nagle, że okręt jest "goły", bo skończyly Ci się kamuflaże - co boli, jak się gra rankingówki/klanówki.

Weekend Tester
528 posts

Kupiłem w promocji na dublony za ok. 50 zeta (każdy) dla Shimy i Grozovoja. Nie żałuję. Gram bez stresu o minus po bitwie.

Aczkolwiek nie dałbym ~80 zł po normalnej cenie bez promo...

[PLO]
Players
99 posts
4,075 battles
16 godzin temu, Widmooo napisał:

Hej, mam zagwózdkę, mam do wydania 5k dublonów. I zastanawiam się nad zakupem perm camo dla kurfursta. Ma ktoś doświadczenia z perm camo opłaca się? Jakie są zarobki?

Jeśli GK dobrze ogarniasz,to perm camo pozwoli Ci grać  na t 10 za cenę obsługi po bitwie  na poziomie t7  ( koszty obsługi  po bitwie  to -50% )  + 20 %  kredytów  wiecej ,innymi słowy  jest to rzecz opłacalna.

[MS--B]
Alpha Tester
913 posts
16,231 battles

Jak dobrze ogarniasz, to z perma camo i kontem premium zarobisz na coopie :crab: 

[ZGZ]
Players
4,113 posts
9,018 battles
godzinę temu, Just_Octo napisał:

Jak dobrze ogarniasz, to z perma camo i kontem premium zarobisz na coopie :crab: 

Z perm kamo na Gearinga to na coopie bez konta premium robiłem ok. 100k kredytów na czysto.

Oczywiście, nie w każdej bitwie, ale średnia była grubo ponad 50k na czysto.

[MAX]
Players
1,293 posts
7,130 battles
4 hours ago, _mac_74 said:

Jeśli GK dobrze ogarniasz,to perm camo pozwoli Ci grać  na t 10 za cenę obsługi po bitwie  na poziomie t7  ( koszty obsługi  po bitwie  to -50% )  + 20 %  kredytów  wiecej ,innymi słowy  jest to rzecz opłacalna.

A jak zrobi parę poziomów na rankedach, to dostanie perma (tylko w trakcie rankedów) flagę na obniżkę kosztów.

[WIDMO]
Players
40 posts
8,456 battles

Swojego czasu najlepszy pancernik jak dla mnie.Teraz przeciętny blisko 900 bitew na nim natrzaskalem z tym kamo, da sie zarobić :cap_like:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.