Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
BUNNYhunter_

okręty za free exp

4 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts

Witam wszystkich forumowiczów,

mam małą zagwostkę, mianowicie poluje na pancernik T9 za free exp albo węgiel,  i tego i tego mam już w wystarczającej ilości więc poważnie zastanawiam się nad Musashi, jednak wolał bym nową zabawkę francuską w postaci Jean Barta, z tym że boję się trochę poczekać bo słyszałem plotki o wycofaniu okrętów za free exp, czy wiadomo coś konkretnego na ten temat i co radzicie zrobić? Z góry dzięki za pomoc ;)

[SPUDS]
Players
2,073 posts
13,247 battles

Jak masz wystarczająco węgla to brać Musashi za węgiel, a free exp przeznaczyć na Jean Bart lub Alaskę. Któryś z nich na 100% będzie za free exp. Free exp jest to waluta, którą można zdobyć poprzez przetopienie dublonów, a to czysty zysk dla WG. Dublonów na węgiel nie przetopisz... Ktoś kto bardzo chce okręt za free exp czasem łakomi się na zakup dublonów za real $$$ i ich przetopienie. Myślę, że free exp nie jest walutą, z której definitywnie chciałby WG zrezygnować i okręty niektóre za nią będzie można w przyszłości kupić.

• Cool 1

[GRAY]
Players
554 posts
4,989 battles
8 minutes ago, BUNNYhunter_ said:

Witam wszystkich forumowiczów,

mam małą zagwostkę, mianowicie poluje na pancernik T9 za free exp albo węgiel,  i tego i tego mam już w wystarczającej ilości więc poważnie zastanawiam się nad Musashi, jednak wolał bym nową zabawkę francuską w postaci Jean Barta, z tym że boję się trochę poczekać bo słyszałem plotki o wycofaniu okrętów za free exp, czy wiadomo coś konkretnego na ten temat i co radzicie zrobić? Z góry dzięki za pomoc ;)

A z jakiego źródła to plotki były? Wtedy zbieranie Free expam camo czy flagi nie miało by najmniejszego sensu więc to raczej bzdura. Mógłbyś podzielić się źródłem owych plotek?

Players
2 posts

Dzięki za poradę, mądre słowa ;) co do info, żeby nie było że rozsiewam fałszywe plotki bo tego nie chcę haha, i przyznam szczerze, ciężko mi podać konkretne źródło, po prostu przemierzając głębokie odmęty internetów w celu znalezienia odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie widziałem gdzieś kilka komentarzy na ten temat(fakt, że mało istotnych lecz zasiały u mnie ziarno niepewności), ale wątpliwe żebym to znalazł.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.