Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ullcmyfist

scenariusze i rankingowe

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
5 posts
3,800 battles

Dzień dobry wszystkim statko-wariatom,  rzadko wchodzę na forum mimo kilku lat gry więc proszę o wyrozumiałość jeśli piszę o czymś o czym dawno już wszyscy rozmawialiście...biorę to na klatę, chociaż jak się obędzie bez wyzwisk to super  ;)

Dwie rzeczy mnie wkurzają w tych dwóch typach bitew i bardzo chciałbym znaleźć w tym jakąś logikę a najchętniej to po prostu zmienić.

Scenariusze - po co powtarzane są misje, w których nie można nic zdobyć ? jaka jest atrakcyjność scenariusza dla gracza, który już w nią grał i zdobył nagrody? czy nikt nie pomyślał o tym żeby jednak resetować wyniki i dać szansę graczom zdobyć nagrody jeszcze raz skoro już musicie powtarzać scenariusz zamiast zrobić nowy ?

Rankingowe - moim zdaniem to nie fair zmieniać reguły podczas gry a tak jest w rankingowych; byłem za pierwszym razem bardzo rozczarowany jak doszedłem do 16 poziomu a potem okazało się, że dalej mogę grać tylko tier X...być może jestem jedynym grającym tutaj graczem, który nie ma tier X ale moim zdaniem jak zaczyna się ranking jakimś poziomem to już takim powinno się dojechać do końca..?

[HOB]
Players
1,169 posts
5,392 battles

Scenariusze - mają być miłą odmianą, a nie farmą do wszystkiego. Raz się pomęczyć z 5 gwiazdkami, a potem tylko można farmić expa i kredki w specyficznych warunkach.

Rankedy - zmiana zasad nie nastąpiła w trakcie, już od początku było napisane, że od 15. rangi należy przerzucić się na dychy.

[MAX]
Players
1,295 posts
7,130 battles
6 minutes ago, ullcmyfist said:

jaka jest atrakcyjność scenariusza dla gracza, który już w nią grał i zdobył nagrody?

To jedna z zagadek wszechświata, które już nigdy nie zostaną wyjaśnione.

Spoiler

uHh1cft.jpg

BQ23xI9.jpg

zJWAlZM.jpg

Xr0EUU1.jpg

XuChm6R.jpg

12 minutes ago, ullcmyfist said:

Rankingowe - moim zdaniem to nie fair zmieniać reguły podczas gry a tak jest w rankingowych; byłem za pierwszym razem bardzo rozczarowany jak doszedłem do 16 poziomu a potem okazało się, że dalej mogę grać tylko tier X...być może jestem jedynym grającym tutaj graczem, który nie ma tier X ale moim zdaniem jak zaczyna się ranking jakimś poziomem to już takim powinno się dojechać do końca..?

Zasady rankingówek zostały ogłoszone wcześniej, nić nie zmienili w trakcie. 

Players
5 posts
3,800 battles

umknęło mi, że zasady rankingowych były wcześniej ogłoszone co nie zmienia postaci rzeczy, że można by je zmienić dając w ten sposób szansę również tym, którzy nie mają X tier

nie widzę też żadnego logicznego argumentu dlaczego scenariusze od czasu do czasu nie miałyby być nowe skoro jedną z ich atrakcji są właśnie wszelkie zdobywane dobra ?.. 

[PLO]
Alpha Tester, In AlfaTesters
5,431 posts
Just now, ullcmyfist said:

umknęło mi, że zasady rankingowych były wcześniej ogłoszone co nie zmienia postaci rzeczy, że można by je zmienić dając w ten sposób szansę również tym, którzy nie mają X tier

Zasady są ogłaszane na tyle wcześnie, że każdy kto nie ma X tier ma czas żeby go sobie zrobić.

Players
2,517 posts
3,829 battles
10 godzin temu, ullcmyfist napisał:

Ludzie całymi latami narzekali, że wygrindowali T10, a nie mają co z nimi robić, bo drużynówki, rankingówki, turnieje na T8, albo i niżej. WG posłuchało i teraz wszystko jest na T10(imo słusznie), to też jest źle. Nie dogodzisz. Wygrinduj dychy i problem z głowy.

[PLO]
Beta Tester
4,451 posts
13 hours ago, ullcmyfist said:

moim zdaniem to nie fair zmieniać reguły podczas gry a tak jest w rankingowych; byłem za pierwszym razem bardzo rozczarowany jak doszedłem do 16 poziomu a potem okazało się, że dalej mogę grać tylko tier X...

Czegoś nie rozumiem, napisałeś że:

13 hours ago, ullcmyfist said:

rzadko wchodzę na forum mimo kilku lat gry

Przecież w poprzednim sezonie też była przesiadka z 8 tieru na 10. We wcześniejszych sezonach były przesiadki z T5 na T7 czy T6 na T8. Nigdy nie grałeś rankingówek?

Players
5 posts
3,800 battles

wiem, że była, napisałem o tym i szczerze to miałem nadzieję, że tym razem będzie inaczej i właśnie o tym napisałem

to nie ma dla mnie znaczenia czy ktoś kiedyś to tłumaczył a mnie nie było wtedy jeszcze na statkach i totalnie mnie nie interesuje, że "zawsze tak było"...ja napisałem jak ja to widzę i jak ja bym chciał żeby to wyglądało...mam nadzieję, że mam do tego prawo i że właśnie do tego jest forum

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.