Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

SK za każdy 10T

172 comments in this topic

Recommended Posts

[ALKO]
[ALKO]
Players
814 posts
14,300 battles
10 minutes ago, PanNickt said:

... + zestawy flag specjalnych za każde 1000 bitew i nikt nie chwali WG?

https://worldofwarships.eu/pl/news/sales-and-deals/september-missions/

Jesteście niewdzięczni.

Żebym to ja musiał pisać post pochwalny dla WG, na co mi przyszło...

GJ WG!

Do dupy z taką promocją, WG zmusza mnie do odpalenia Conquerora!

Nie, nie nie i jeszcze raz nie! 

• Funny 3

Beta Tester
3,454 posts
11,113 battles
31 minutes ago, Pshemozz said:

A TEMU JAK ZWYKLE ŹLE

Moderator
4,253 posts
10,739 battles
32 minutes ago, Pshemozz said:

A po co Ci tyle SK? :)

[MAX]
Players
1,693 posts
7,993 battles
55 minutes ago, Pshemozz said:

Ciebie zmusza do odpalenia, a mnie do spalenia freexpów...

Mam dość żeby odblokować trzy...

• Cool 1
  • Funny 1

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles

Ciekawe czy będzie można tak w zeszłym roku zrobić te kontenerki na treningówkach? Nie chcę obciążać mojego temu moimi wspaniałymi umiejętnościami lotniarskimi. Tym bardziej że obie lotnie mam stockowe. :D

[-FZO-]
Players
4,456 posts
10,641 battles
Przed chwilą, UrukSzymon napisał:

Ciekawe czy będzie można tak w zeszłym roku zrobić te kontenerki na treningówkach? Nie chcę obciążać mojego temu moimi wspaniałymi umiejętnościami lotniarskimi. Tym bardziej że obie lotnie mam stockowe. :D

Zrobisz coopa jakby coś.

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles

Pewnie tak. I następna zagwostka. Wykorzystać kupon na Salema czy nie? Dodatkowy SK kusi. A perspektywa Blacka tak niewyraźna. Ale będę sobie pluł jak zdobędę stal przed grudniem. 

[-DWS-]
Beta Tester
4,636 posts
12,745 battles
1 hour ago, Pshemozz said:

A ja będę musiał odkupić Zao, kupić Kebaba i wywalić 100k wolnego na Yamato.

Jeśli ktoś mniej zobaczy w takim okręcie, to z góry przepraszam, będę pływał bez upgradów i z nieprzeszkolonym kapitanem. Dobrze by było, jakby coopy się liczyły, to nie będę krzywdził swojego teeamu.

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles
3 minutes ago, rtfm_pl said:

A ja będę musiał odkupić Zao, kupić Kebaba i wywalić 100k wolnego na Yamato.

Jeśli ktoś mniej zobaczy w takim okręcie, to z góry przepraszam, będę pływał bez upgradów i z nieprzeszkolonym kapitanem. Dobrze by było, jakby coopy się liczyły, to nie będę krzywdził swojego teeamu.

No w zeszłym roku można było zdobywać SK na treningówkach. Mysle że na coopach będzie dostępne. Nie chcę ludzi krzywdzić moim super lotniaskim skilem. :D

Ale jednak zrobili jak w zeszłym roku. Chwali im się to.

[HEROZ]
Players
763 posts
6,588 battles

Serio chce wam się free expa poświęcać dla superkontenera?

Nie lepiej pograć przez te dwa tygodnie i odblokować dychę standardowo?

• Cool 1

[DK-PL]
Players
2,002 posts
23,310 battles

Noooo, już myślałem że w tym roku tego nie będzie :Smile_hiding: A ja do porzygu katowałem te dziewiątki co mi zostały, specjalnie z myślą żeby powbijać brakujące dychy na rocznicowe SK. Na tych 30 dniach premki za klanówki wbiłem prawie wszystkie, brakuje mi tylko Cancerora i Harudakadakagumo (i oczywiście CV którymi nie gram), Republik wbiję dzisiaj bo tam z 10k zostało. A męczyłem to wszystko nie ruszając free expa (choć szczerze to chyba raz zużyłem jak już *edited* dostawałem na Der Grobie, ale to dosłownie na jedną, może dwie bitewki). Oczywiście wszystko kosztem mniejszego udziału w rankingówkach. Tak więc dawać mi te brakujące Tirpitze, Belfasty i inne Gremiaszcze z SK, ale już ! :Smile_izmena:

wincyj.gif

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

• Cool 1
  • Funny 2

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles
38 minutes ago, Oderisson said:

Serio chce wam się free expa poświęcać dla superkontenera?

Nie lepiej pograć przez te dwa tygodnie i odblokować dychę standardowo?

Niektórzy maja takie ilości free ekspa że, dla nim on nie jest wart za wiele. A na pewno jest wart mniej niż czas spędzony w nerwach, na grindowaniu, co poniektórych okretów. 

I tak by przeskoczyli za free ekspa a tak to jeszcze SK wpadnie. Ja w zeszłym roku tak wyekspiłem Montane. Miałem Missouri to po co meczyć się na Iowie? Te same okręty a Iowa jeszcze nie ma radaru. Bez mrugniecia wydałem 100k.

[HEROZ]
Players
763 posts
6,588 battles
1 minute ago, UrukSzymon said:

Niektórzy maja takie ilości free ekspa że, dla nim on nie jest wart za wiele. A na pewno jest wart mniej niż czas spędzony w nerwach, na grindowaniu, co poniektórych okretów. 

I tak by przeskoczyli za free ekspa a tak to jeszcze SK wpadnie. Ja w zeszłym roku tak wyekspiłem Montane. Miałem Missouri to po co meczyć się na Iowie? Te same okręty a Iowa jeszcze nie ma radaru. Bez mrugniecia wydałem 100k.

NIe no spoko... Jak kto woli. Osobiście to za free expa okręt upgrejduje do max, ale następny wbijam już za jego xp.

Tak tylko pytam, bo z tego co zrozumiałem jest na dobrą sprawe 2 tygodnie na zdobycie dyszki. Do zao brakuje mi 100k expa, czyli powiedzmy 25 bitew. 10 jak odpale flagi/camo z magazynów. Czy to jest męczenie...

Players
706 posts
15,816 battles
12 minutes ago, PancernyAgrest said:

23 superkontenery. Masa flag. Miliony kredytów. 

W tym roku WG poszalało. Czuję się doceniony i rozpieszczony.

14 superkontenerów będzie u mnie, 65 sztuk każdej flagi specjalnej, no całkiem fajnie :)

Tak na marginesie komuś chciało się zbierać więcej? W tej puli już jest jakieś 30 + SC.

shot-18.09.12_21.37.57-0633.jpg

• Cool 2
  • Funny 1

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles
On 9/14/2018 at 12:24 AM, PancernyAgrest said:

23 superkontenery. Masa flag. Miliony kredytów. 

W tym roku WG poszalało. Czuję się doceniony i rozpieszczony.

No i dzień premium, i najważniesze naszywka ze stażem. :P

Już się tak nie rozpuszczaj. :P

On 9/14/2018 at 12:11 AM, Oderisson said:

NIe no spoko... Jak kto woli. Osobiście to za free expa okręt upgrejduje do max, ale następny wbijam już za jego xp.

Tak tylko pytam, bo z tego co zrozumiałem jest na dobrą sprawe 2 tygodnie na zdobycie dyszki. Do zao brakuje mi 100k expa, czyli powiedzmy 25 bitew. 10 jak odpale flagi/camo z magazynów. Czy to jest męczenie...

Ja pisałem o męczących okrętach. A takie to na ogół BBt9. Ofc dla większości, bo co niektórzy sobie chwalą niektóre. Na takie DD nigdy bym nie wydał, bo zostawiłem nawet niektóre w porcie. 

No i tez wszystko zależy od zapasów free ekspa. Po trzech latach grania to 100k free ekspa nic nie znaczy. No ale dla takich co mało grają i zbierają na freeshipy to jest wydatek.

On 9/14/2018 at 12:39 AM, Krycin_invader said:

14 superkontenerów będzie u mnie, 65 sztuk każdej flagi specjalnej, no całkiem fajnie :)

Tak na marginesie komuś chciało się zbierać więcej? W tej puli już jest jakieś 30 + SC.

Otwieraj na jakimś strimie, jak Flambass swego czasu. Dobre dwie godziny otwierania. :d

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Funny 2

[HEROZ]
Players
763 posts
6,588 battles
4 minutes ago, Krycin_invader said:

O skubany...

[DK-PL]
Players
2,002 posts
23,310 battles

Jesli masz więcej niż 1000 bitwe – otrzymasz 10 dodatkowych kamuflaży z okazji Rocznicy World of Warships. Za każde 1000 bitew natomiast (do 15 000) – 5 specjalnych flag każdego typu.

Czyli dla tych co mają po 15k bitew i więcej to jest po 75 sztuk każdego sygnału ? Dobrze policzyłem ? U mnie naklepanych jest 15 757 bitewek :Smile_hiding:

[KURLA]
Alpha Tester
2,223 posts
11,619 battles

Wlasnie zagralem 3 ostatnie bitwy na tym tragicznym okrecie Donskoju, pozostale 30k przeskoczylem z wolnego nie mam sily do tego okretu. U mnie bedzie 12SK. Chociaz jak to ma 2 tygodnie trwac to moze usiade i docisne henryka mam 7, byle do 9

[KURLA]
[KURLA]
Players
3,366 posts
20,561 battles
14 minutes ago, mickecobra said:

Jesli masz więcej niż 1000 bitwe – otrzymasz 10 dodatkowych kamuflaży z okazji Rocznicy World of Warships. Za każde 1000 bitew natomiast (do 15 000) – 5 specjalnych flag każdego typu.

Czyli dla tych co mają po 15k bitew i więcej to jest po 75 sztuk każdego sygnału ? Dobrze policzyłem ? U mnie naklepanych jest 15 757 bitewek :Smile_hiding:

Dokładnie tak jak piszesz. 75 wszystkich specjalnych z tymi nowymi włącznie. Swoja drogą w zeszłym roku było x10 za każdy 1k bitew z ograniczeniem do 10k bitew. Ale nie było trzech rodzajów sygnałów. Więc dla mnie super, drugi raz dostane komplet. No i ta niewielka ilość 22 SK. A jak wpadnie w nich chociażby jeden SK z wynglem (co jest bardzo prawdopodobne) to jeszcze będzie 23ci SK za Salema. :D

Bitwy na rankingach i coopach się zawsze liczyły. Nie wiem jak klanowe, ale pewnie też.

• Cool 1

[HOB]
Moderator
1,471 posts
6,229 battles

Przy otwieraniu SK można poczekać tydzień, bo wtedy wchodzą premie klanowe i chyba załączą się one w chwili otwarcia kontenera. Trochę głupio stracić 150 stali czy 1,5k węgla (u niektórych wielokrotnie).

A jak premia się nalicza w chwili otrzymania, to można się powstrzymać od wyciągania dych, którymi by się normalnie nie grało.

Players
133 posts
4,344 battles

Cześć. ja dla pewności zrozumienia przekazu:

Jak mam jedną sztukę T10 to dostaję 1 SK za bitwę. Jak mam 2 sztuki T10 to dostaję 2 SK za bitwę każdą z tych T10?

Pytam, bo swego czasu przy jednym z eventów pomyliło im (WG) się "od" z "do" i wyszła z tego kupa: "przepraszamy za pomyłkę..." i tyle.

sk.thumb.png.bf605a1b8503c5243f864bc0c2e6c465.png

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.