Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PanNickt

Ukrycie fikuśnych kamuflaży T10

11 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Players
4,114 posts
9,027 battles

Czy może komuś udało się usunąć wygląd pstrokatych i fikuśnych perm-kamuflaży z Des MoinesWorcestera (te rybony ftoki) bez utraty bonusów?

Jakiś mod cy cuś? Może być nawet w paczce z warpackiem.

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles
1 hour ago, PanNickt said:

Czy może komuś udało się usunąć wygląd pstrokatych i fikuśnych perm-kamuflaży z Des MoinesWorcestera (te rybony ftoki) bez utraty bonusów?

Jakiś mod cy cuś?

@Odo_Toothlesscoś w temacie kombinował, zerknij tu:

• Cool 1

Weekend Tester
528 posts

Nie da rady wyłączyć oglądania u siebie tego badziewia.

Zapewne celowo, by część graczy poirytowana tym kamuflażem kupiła ten za 5000...

Irytuje to, że opis sugeruje ukrycie tych kamuflaży bez utraty bonusów...

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles
2 minutes ago, SzybkiBolek said:

Nie da rady wyłączyć oglądania u siebie tego badziewia.

Zapewne celowo, by część graczy poirytowana tym kamuflażem kupiła ten za 5000...

No i dlatego ja te camo olałem i za wszystko wziąłem kontenery. Węgiel zawsze się przyda, a i inne dobra z nich wylatały.

W sumie, to jednorazowych kamuflaży mam tyle, że pozakładane mam na wszystko (oprócz okrętów na których mam "normalne" prem camo) i jakoś niespecjalnie mi ich ubywa.

• Cool 2

[TF16]
Players
1,199 posts
12,853 battles
8 minutes ago, rtfm_pl said:

No i dlatego ja te camo olałem i za wszystko wziąłem kontenery. Węgiel zawsze się przyda, a i inne dobra z nich wylatały.

W sumie, to jednorazowych kamuflaży mam tyle, że pozakładane mam na wszystko (oprócz okrętów na których mam "normalne" prem camo) i jakoś niespecjalnie mi ich ubywa.

Zrobiłem dokładnie tak samo

Players
15 posts
7,662 battles

A ja mam prośbę do Drwala, żeby podał wyżej devoleperom moją propozycję, której myślę sporo osób mogłoby przyklasnąć - niech te wolnościowe kamuflaże obejmie opcja zmiany koloru dostępna dla zwykłych camo po ukończeniu kolekcji, tylko w ich przypadku niech zmiana koloru powoduje jego całkowite zniknięcie; dzięki temu będziemy mieli możliwość pływania swoimi ślicznymi okręcikami bez odruchów wymiotnych, za to aktywnymi bonusami i bez ośmieszania się przed innymi orlimi akcentami. Ewentualnie dla oznaczenia że okręt ma faktycznie założone jakieś camo, efekt wizualny może wyglądać po prostu jako lekkie zaciemnienie kadłuba w stosunku do jego normalnej barwy - i styknie.

• Cool 1

[LOBUZ]
Players
1,649 posts
7,564 battles

Jeszcze przed eventem było i gadane i pisane, że tego camo nie będzie się dało wyłączyć (bez utraty bonusów, bo działa jak każde inne tego typu camo - choćby kosmiczne), a i tak ludzie kupili i narzekają. No nie dogodzisz.

• Cool 3

[PLO]
Beta Tester
4,451 posts

To ja się podłączę z prośbą o zamianę fikuśnych kamuflaży ze stateczków ARP na jakieś normalne.  Bo mogę wyłączyć te fikuśne, ale nie mogę założyć żadnych innych. Aha, i żeby jeszcze usunąć z ich nazw to "ARP", ale to już z czystej złośliwości, żeby zdenerwować graczy co kreskówki sprzedali.

Weekend Tester
528 posts
16 godzin temu, Lucius_Dentatus napisał:

Zrobiłem dokładnie tak samo

Też bym zrobił, gdybym widział, jak w porcie i samej bitwie beznadziejnie on wygląda :cap_cool:

Aczkolwiek klient płaci, klient wymaga... Więc do dzieła koledzy i koleżanki xD

[LOBUZ]
Players
377 posts
9,931 battles

Trochę się bawiłem z podmienianiem kamosów niestety to jest ciężki przypadek. Tutaj by trzeba zakombinować z podmianą całego mesha. Jak dla mnie grubsza rzecz.

[-DWS-]
Beta Tester
4,475 posts
12,081 battles
15 hours ago, Radeckij said:

ale to już z czystej złośliwości, żeby zdenerwować graczy co kreskówki sprzedali.

Może i tak zrobią, w końcu umowa się skończyła, to może i za jakiś czas prawa im wygasną. A wtedy to nawet będą musieli usunąć ARP z nazwy i pozbyć się tych badziewnych maziadeł. Precedens w postaci Segala vel Johna Doe już jest.

A swoją drogą, posiadanie kilku okrętów jednego typu to w sumie fajna sprawa. Ponieważ WG woła kasę (prawdziwą) za zdejmowanie modułów, to nie mozna sobie swobodnie zmieniać konfiguracji okrętu. A jak się ma kilka, to można sobie porobić różne zestawy i pływać tym na który ma się ochotę. Moje ARP Kongosy mają 4 różne konfiguracje, pod plot, pod pomocniczą, jeden ma moduł na celność a jeden moduł na obrót wież. Mała rzecz a cieszy.

Szczególnie po wprowadzeniu legendarnych upgradów, fajnie by było mieć możliwość posiadania "duplikatu", najlepiej takiego "pół premium", czyli z możliwością przekładania kapitana. Ale WG raczej tego nie zrobi, więc zostaje zabawa z ARP-owymi duplikatami.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.