Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
snejkfit

Sbírky

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1 post
109 battles

Zdravím, nenašel jsem k tomu vlákno, proto se chci zeptat jestli to mám jen já, nebo i někdo další, Výzvy, kde se sbírají kartičky k ,, 2roky World of Warships,, a k ,, 3roky World of Warships,, stále mi padají duplikáty k již nasbírané sbírce ,,3roky World of Warships,, což mi je už opravdu k ničemu, nejde to nějak vypnout,aby to už zbytečně nesbíralo do téhle kompletní kolekce?

[PPH]
Players
184 posts
9,586 battles

nejde... :-)

Za duplikát dostaneš 15 000 kreditů... takže ti nepřibývají ( je li sbírka hotova) ale aspoň tě mírně dotují finančně

[HUGO]
[HUGO]
Beta Tester
72 posts
4,898 battles

jj duplikatov maju vsetci viac...

ale tie duplikaty zmen na to co Ti chyba, aby si doplnil jednotlive serie zbierok a dostavas zato nejake odmeny

[IDDQD]
Korzár
1,618 posts
11,331 battles
Před 32 minutami Aethain řekl/a:

Pokud má tu sbírku kompletní a chodí mu tam pořád duplikáty tak ty vyměnit nejdou do té druhé sbírky. Mám to stejně.

Když je sbírka kompletní přísun končí 

[IDDQD]
Weekend Tester
1,879 posts
5,116 battles
17 hours ago, snejkfit said:

Zdravím, nenašel jsem k tomu vlákno, proto se chci zeptat jestli to mám jen já, nebo i někdo další, Výzvy, kde se sbírají kartičky k ,, 2roky World of Warships,, a k ,, 3roky World of Warships,, stále mi padají duplikáty k již nasbírané sbírce ,,3roky World of Warships,, což mi je už opravdu k ničemu, nejde to nějak vypnout,aby to už zbytečně nesbíralo do téhle kompletní kolekce?

Něco mi tu nehraje...

Kolekce "2 roky WoWs" už je rok stará a získat její prvky nejde. Nyní se sbírají prvky kolekce "3roky WoWs". Pokud ji máš uzavřenou (tzn. sesbírány všechny prvky), nové už dostávat nebudeš. Pokud ti např. chybí 1 prvek, můžeš jej v poměru 1:3 rozměnit na duplikáty. Pokud to ale neuděláš, tak tu bude v patřičném poměru z daného kontejneru padat random prvek. Tzn., v případě, že ti chybí jen jeden prvek, je šance na duplikát mnohonásobně větší než šance na ten jeden poslední prvek (cca 19:1).

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,004 posts
3,488 battles

Ještě bych doplnil, sbírku "2 roky WoWs" můžeš dokončit tím, že si zakoupíš kontejnery v Arzenálu za uhlí. Jiná cesta na staré sbírky momentálně není... 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.