Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Toyminator

Czy wows przejdzie na nowy silnik?

11 comments in this topic

Recommended Posts

[FT-B]
Players
358 posts
4,163 battles

Tak mnie naszło, czy jest to w planach? Bigworld działa lepiej w statkach, niż działał w wot, ale to i tak jest archaiczny silnik , który ma problemy (a to do bitwy dłużej wczyta, a to jakieś inne babole )  Przejście na nowy, aktualny silnikz wota, byłby świetny. BTW czy te statki są w HD?

[TF16]
Moderator
4,244 posts
10,713 battles
17 hours ago, Toyminator said:

Tak mnie naszło, czy jest to w planach? Bigworld działa lepiej w statkach, niż działał w wot, ale to i tak jest archaiczny silnik , który ma problemy (a to do bitwy dłużej wczyta, a to jakieś inne babole )  Przejście na nowy, aktualny silnikz wota, byłby świetny. BTW czy te statki są w HD?

Pół roku była na ten temat dyskusja i deweloperzy twierdzili, że w najbliższych latach nie mają w planie zmian, bo ten jest wystarczający. Mało kto zwraca uwagę na detale na okrętach, a w bitwie i tak jest tylko być może morze i nasze morze :P i malutkie okręty w lornetce. Więc nie sądzę.

[FT-B]
Players
358 posts
4,163 battles

Wystarczający jest...ale to nie znaczy że gra ma wyglądać jak staroć, i chodzić niestabilnie. Ehhh gdyby tak każdy twórca gier mówił, że silnik jest wystarczający, to byśmy dalej siedzieli w grafice z 2000 roku...

Beta Tester
382 posts
12,708 battles
15 hours ago, Dark_Havoc said:

Pół roku była na ten temat dyskusja i deweloperzy twierdzili, że w najbliższych latach nie mają w planie zmian, bo ten jest wystarczający. Mało kto zwraca uwagę na detale na okrętach, a w bitwie i tak jest tylko może i malutkie okręty w lornetce. Więc nie sądzę.

MORZE, MORZE ... przepraszam musiałem 

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,244 posts
10,713 battles
6 minutes ago, Capricorn_Two said:

MORZE, MORZE ... przepraszam musiałem 

Jako pokutę ręcznie piszę teraz 100 razy morze...

• Cool 3

[-DWS-]
Beta Tester
4,624 posts
12,712 battles
On 8.09.2018 at 10:49 PM, Toyminator said:

Wystarczający jest...ale to nie znaczy że gra ma wyglądać jak staroć, i chodzić niestabilnie.

Akurat gra jest u mnie całkiem stabilna. Owszem, WG czasem coś skopie, ale jakby silnik był skopany, to wywalała by się ciągle a nie tylko na niektórych wersjach. Jak ci często grę wywala, to ja bym problemu szukał w modach. Niektóre potrafią nabruździć.

[KURLA]
Players
197 posts
11,926 battles
On 8.09.2018 at 10:49 PM, Toyminator said:

Wystarczający jest...ale to nie znaczy że gra ma wyglądać jak staroć, i chodzić niestabilnie. Ehhh gdyby tak każdy twórca gier mówił, że silnik jest wystarczający, to byśmy dalej siedzieli w grafice z 2000 roku...

World of Warcraft chodzi na silniku WC3 i jakoś wiele osób nie płacze z powodu XX wiecznego silnika.

Players
564 posts
4,989 battles
2 hours ago, didyoukillme said:

World of Warcraft chodzi na silniku WC3 i jakoś wiele osób nie płacze z powodu XX wiecznego silnika.

Dowaliłeś do pieca, bravo ty. WC3 i WOW mają swoją jedyną i niepowtarzalną grafikę to prawie znak markowy tych tytułów.

[FT-B]
Players
358 posts
4,163 battles

Spoko. Tylko że silnik z wowa był ulepszany . I nie wygląda tragicznie. I ma swój styl graficzny. Więc się tak nie starzeje...Tragiczne jest to, że ludzie grają w wowa i płacą co miesiąc hajsy...i to tyle lat. Ale jak ktoś gra tylko w to,to mu to obojętne. Ja bym w życiu nie zapłacił za MMO RPG tyle hajsu. Raz że nudne, dwa że drogie.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.