Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dropman12

Clan pro causal hráče

12 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
287 posts
4,997 battles

Zdravím,

přemýšlím o vstupu do klanu, problém je, že nemám dost času na pravidelné hraní (protože manželka, práce, manželka a manželka...:) ). Takže se veřejně ptám, jestli je tu někde klan, který od členů nevyžaduje moc aktivity (čímž neříkám, že se týmovému hraní bráním, ale zaručit svou účast můžu tak třikrát do měsíce).

Hledám tedy pohodový klan, kterému nevadí pijavice co bude benefitovat z příslušnosti ke klanu, ale moc toho za tým neodjezdí.

Můj profil:

https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/505603527-Dropman12/IrbOAGkyS5oAieFxeaM_vTbHlbs/

[IDDQD]
Beta Tester
2,564 posts
4,494 battles
1 hour ago, Dropman12 said:

Zdravím,

přemýšlím o vstupu do klanu, problém je, že nemám dost času na pravidelné hraní (protože manželka, práce, manželka a manželka...:) ). Takže se veřejně ptám, jestli je tu někde klan, který od členů nevyžaduje moc aktivity (čímž neříkám, že se týmovému hraní bráním, ale zaručit svou účast můžu tak třikrát do měsíce).

Hledám tedy pohodový klan, kterému nevadí pijavice co bude benefitovat z příslušnosti ke klanu, ale moc toho za tým neodjezdí.

Můj profil:

https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/505603527-Dropman12/IrbOAGkyS5oAieFxeaM_vTbHlbs/

Máš neveřejný účet , takže my se na něj nekouknem

CkCeUjL.jpgPYg5elZ.jpg

• Cool 2

[T-N-T]
[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
3,797 posts
9,190 battles

Pripadne aspon zvol tu treti posledni moznost a postni ten odkaz co se objevi v tom dolnim okynku. 

Ale jinak T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale asi vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

A pokud vyjezdis nejakou tu naftu na stavbu budouv tak te radi uvitame.

Kdyz tak posli prihlasku primo ve hre do

[T-N-T] Teoreticky Nepotopitelny Tym

• Cool 2

[T-N-T]
Players
287 posts
4,997 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Máš neveřejný účet , takže my se na něj nekouknem

CkCeUjL.jpgPYg5elZ.jpg

38 minutes ago, Sigimundus said:

Pripadne aspon zvol tu treti posledni moznost a postni ten odkaz co se objevi v tom dolnim okynku. 

Ale jinak T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale asi vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

A pokud vyjezdis nejakou tu naftu na stavbu budouv tak te radi uvitame.

Kdyz tak posli prihlasku primo ve hre do

[T-N-T] Teoreticky Nepotopitelny Tym

Sakra, měl jsem za to, že jsem nastavil dostupnost prostřednictvím odkazu...opraveno.

[T-N-T]
[T-N-T]
3,797 posts
9,190 battles
1 minute ago, Dropman12 said:

Sakra, měl jsem za to, že jsem nastavil dostupnost prostřednictvím odkazu...opraveno.

Mas tam pozvanku  :Smile_honoring:

[T-N-T]
[T-N-T]
3,797 posts
9,190 battles
21 hours ago, Stratos_HF said:

Sigi a ted se modli , aby nebyl stejně drzí jak Havran :Smile_teethhappy: až se oklepe

Hele Havran je v podstate slusny a sporadany otec od rodiny . . . to mam v klanu jine zivly :cap_old:

[FO3]
Beta Tester
1 post
3,082 battles

Zdravím kapitáni

Unaven džunglí publicu hledám klan. Jsem dospělý, seriózně hrající člověk s podprůměrnou statistikou..:-) - 

Vyřešeno, děkuji.

510595922.png

• Cool 3

[PRDI]
Players
61 posts
735 battles

ludkovia samemu sa hraje blbo viem že mam malo hier aj male Tieri ale ten pokec na Ts-ku je to čo človeka bavi najviac na hrách 

keby mal niekto volne miesto nahodou 

Players
649 posts
2,307 battles

Ok tak to skusim :-)

Hladam klan pre obcasne divizie, bohuzial na pravidelne hranie (resp. povinnu ucast v CB) nemam cas ale rad sa zapojim do random divizii pripadne operations divizii.

DD main ...

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.