Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Dropman12

Clan pro causal hráče

20 comments in this topic

Recommended Posts

[T-N-T]
Players
340 posts
5,849 battles

Zdravím,

přemýšlím o vstupu do klanu, problém je, že nemám dost času na pravidelné hraní (protože manželka, práce, manželka a manželka...:) ). Takže se veřejně ptám, jestli je tu někde klan, který od členů nevyžaduje moc aktivity (čímž neříkám, že se týmovému hraní bráním, ale zaručit svou účast můžu tak třikrát do měsíce).

Hledám tedy pohodový klan, kterému nevadí pijavice co bude benefitovat z příslušnosti ke klanu, ale moc toho za tým neodjezdí.

Můj profil:

https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/505603527-Dropman12/IrbOAGkyS5oAieFxeaM_vTbHlbs/

[IDDQD]
Privateer
3,169 posts
5,082 battles
1 hour ago, Dropman12 said:

Zdravím,

přemýšlím o vstupu do klanu, problém je, že nemám dost času na pravidelné hraní (protože manželka, práce, manželka a manželka...:) ). Takže se veřejně ptám, jestli je tu někde klan, který od členů nevyžaduje moc aktivity (čímž neříkám, že se týmovému hraní bráním, ale zaručit svou účast můžu tak třikrát do měsíce).

Hledám tedy pohodový klan, kterému nevadí pijavice co bude benefitovat z příslušnosti ke klanu, ale moc toho za tým neodjezdí.

Můj profil:

https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/505603527-Dropman12/IrbOAGkyS5oAieFxeaM_vTbHlbs/

Máš neveřejný účet , takže my se na něj nekouknem

CkCeUjL.jpgPYg5elZ.jpg

• Cool 2

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
4,927 posts
10,647 battles

Pripadne aspon zvol tu treti posledni moznost a postni ten odkaz co se objevi v tom dolnim okynku. 

Ale jinak T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale asi vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

A pokud vyjezdis nejakou tu naftu na stavbu budouv tak te radi uvitame.

Kdyz tak posli prihlasku primo ve hre do

[T-N-T] Teoreticky Nepotopitelny Tym

• Cool 2

[T-N-T]
Players
340 posts
5,849 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Máš neveřejný účet , takže my se na něj nekouknem

CkCeUjL.jpgPYg5elZ.jpg

38 minutes ago, Sigimundus said:

Pripadne aspon zvol tu treti posledni moznost a postni ten odkaz co se objevi v tom dolnim okynku. 

Ale jinak T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale asi vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

Sakra, měl jsem za to, že jsem nastavil dostupnost prostřednictvím odkazu...opraveno.

[T-N-T]
4,927 posts
10,647 battles
1 minute ago, Dropman12 said:

Sakra, měl jsem za to, že jsem nastavil dostupnost prostřednictvím odkazu...opraveno.

Mas tam pozvanku  :Smile_honoring:

[T-N-T]
4,927 posts
10,647 battles
21 hours ago, Stratos_HF said:

Sigi a ted se modli , aby nebyl stejně drzí jak Havran :Smile_teethhappy: až se oklepe

Hele Havran je v podstate slusny a sporadany otec od rodiny . . . to mam v klanu jine zivly :cap_old:

[FO3]
Beta Tester
1 post
4,365 battles

Zdravím kapitáni

Unaven džunglí publicu hledám klan. Jsem dospělý, seriózně hrající člověk s podprůměrnou statistikou..:-) - 

Vyřešeno, děkuji.

510595922.png

• Cool 3

[PRDI]
Players
219 posts
1,715 battles

ludkovia samemu sa hraje blbo viem že mam malo hier aj male Tieri ale ten pokec na Ts-ku je to čo človeka bavi najviac na hrách 

keby mal niekto volne miesto nahodou 

[BHW]
Players
994 posts
2,620 battles

Ok tak to skusim :-)

Hladam klan pre obcasne divizie, bohuzial na pravidelne hranie (resp. povinnu ucast v CB) nemam cas ale rad sa zapojim do random divizii pripadne operations divizii.

DD main ...

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
21 posts
1,175 battles

Ahoj všem, nechci spamovat a zakládat další vlákno.

I Já bych se chtěl stát členem klanu, kde bude prostor na růst, radu a pohodu. Nafty dodávám dost, jsem tu převážně večer a noc.

Problém jen nemohu aktivně TS, malý prostor, malý syn, nemohu tu u NTB hulákat do mikrofonu :cap_horn:

Takže pokud by někdo přivítal LAMU jako Já, rád přijmu. Pokud budu četu vezmu a nechám si klidně i poradit.

Vřelé díky všem.

https://worldofwarships.eu/cs/community/accounts/518864131-DoctorX_cz/!/pvp/overview/

Momentálně jsem v malém klanu, ale tam se nic neděje, jen to krmím naftou.

[T-N-T]
Players
2 posts
3,828 battles

Ahoj vespolek,

také bych se připojil s dotazem na možnost zapojení se do nějakého fungujícího klanu. Hraju spíše nárazově, ale být stále jen sám už mě moc nebaví. Rád bych zkusil něco více.

Mívám prostor hrát spíše večer a v noci, účast na TS ale spíše jen výjimečně - děti, manželka... :).

Pěkný den.

• Cool 1

[T-N-T]
4,927 posts
10,647 battles
4 hours ago, m1k_m1k said:

Ahoj vespolek,

také bych se připojil s dotazem na možnost zapojení se do nějakého fungujícího klanu. Hraju spíše nárazově, ale být stále jen sám už mě moc nebaví. Rád bych zkusil něco více.

Mívám prostor hrát spíše večer a v noci, účast na TS ale spíše jen výjimečně - děti, manželka... :).

Pěkný den.

Ahoj,

pokud by jsi mel zajem tak muzes jit k nam do T-N-T.

[T-N-T]
Players
2 posts
3,828 battles
Před 28 minutami Sigimundus řekl/a:

Ahoj,

pokud by jsi mel zajem tak muzes jit k nam do T-N-T.

Ahoj, díky, rád k vám půjdu.

• Cool 2

[BHW]
[BHW]
Players
35 posts
2,163 battles
V 1. 1. 2019 v 11:08 Hugh_Ruka řekl/a:

Ok tak to skusim :-)

Hladam klan pre obcasne divizie, bohuzial na pravidelne hranie (resp. povinnu ucast v CB) nemam cas ale rad sa zapojim do random divizii pripadne operations divizii.

DD main ...

Myslím si, že náš klan je pro tebe vhodný

[T-N-T]
Players
18 posts
1,038 battles

Zdravím, také se poohlížím po nějakém česko-slovenském klanu, který je sice aktivní, ale zase to není úplný tryhard. Lodě se snažím hrát aktivně, ale jsem začátečník a samozřejmě chodím do práce a tak, takže nemohu každý den 10 hodin hrát dle přání klanu. Doporučíte mi něco rozumného, co není úplně mrtvé, ale zároveň to bude mít smysl pro mě i pro klan? Děkuji velice.

[T-N-T]
4,927 posts
10,647 battles
2 hours ago, Ma_Ro_01 said:

Zdravím, také se poohlížím po nějakém česko-slovenském klanu, který je sice aktivní, ale zase to není úplný tryhard. Lodě se snažím hrát aktivně, ale jsem začátečník a samozřejmě chodím do práce a tak, takže nemohu každý den 10 hodin hrát dle přání klanu. Doporučíte mi něco rozumného, co není úplně mrtvé, ale zároveň to bude mít smysl pro mě i pro klan? Děkuji velice.

T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

• Cool 1

[T-N-T]
Players
18 posts
1,038 battles
V 15. 10. 2019 v 13:16 Sigimundus řekl/a:

T-N-T je casual klan co obcas jezdi CW pokud je nas dost online co ma zajem je jezdit. Jinak jezdime cety obcas pokecame na TS ale vetsinou hrajem solo random podle toho kdo kdy ma cas.

Děkuji za představení klanu, přihlášku jsem poslal. Díky moc.

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.