Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WeAreFury

Arpeggio

30 comments in this topic

Recommended Posts

Players
474 posts
11,581 battles
23 minutes ago, Goomich said:

Trzeba czytać pacznoty.

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-074/#content_change

Czyli nadal jesteś pariasem. :P

Tak przyznaję nie czytam od deski do deski patch notes'ów, masz mnie @Goomich :) ale jak widzisz nie tylko ja o tym nie wiedziałem w końcu od tego też jest forum.

BTW teraz czuję się bogaczem :P

Players
1,693 posts
7,993 battles
13 minutes ago, n1cpon_ said:

ale jak widzisz nie tylko ja o tym nie wiedziałem.

Aż się nie mogę doczekać na płacz 2.0 od ludzi, którzy na nic nie uważają i będą chcieli zagrać w starcraftowego CV po wyjściu tego reworku.

• Funny 2
  • Boring 1

[KURLA]
Players
821 posts
12,443 battles

A wiecie, że można sprzedawać pojedyncze moduły okrętów (kadłuby A/B, zasięg itp.)? Pewnie wiecie, ale ja nie wiedziałem, zauważyłem to dopiero niedawno i też wzbogaciłem się o kilkanaście baniek kredytów. Sens to ma głównie na okrętach, które zostają w porcie, bo te do grindowania i tak sprzedamy, ale zawsze parę okretów zostaje i kupa kasy do przodu, może ktoś też nie wie i skorzysta. 

A co do ARP to kapitanice można używać na okrętach japońskich, więc jeśli jakaś ma dużo XP to lepiej się zastanowić przed usunięciem jej. 

• Cool 1

[P-W-C]
Players
5,066 posts
28,145 battles
2 minutes ago, ExecutionInProgress said:

A wiecie, że można sprzedawać pojedyncze moduły okrętów (kadłuby A/B, zasięg itp.)? Pewnie wiecie, ale ja zauważyłem to dopiero niedawno i też wzbogaciłem się o kilkanaście baniek kredytów. Sens to ma głównie na okrętach, które zostają w porcie, bo te do grindowania i tak sprzedamy, ale zawsze parę okretów zostaje i kupa kasy do przodu, może ktoś też nie wie i skorzysta. 

Nie pamietam kiedy dodali inwentarz ale mniej wiecej rok temu chyba. 

[KURLA]
Players
821 posts
12,443 battles
13 minutes ago, MacArthur92 said:

Nie pamietam kiedy dodali inwentarz ale mniej wiecej rok temu chyba. 

Ok, inwentarz inwentarzem, ale możliwość sprzedania w nim pojedynczych modułów z okrętów, które w dalszym ciągu mamy w porcie - nie było o tym mowy, a przynajmniej nie zauważyłem/nie doczytałem/nie zrozumiałem/było pomiędzy wierszami. 

Piszę, bo może komuś się przyda. a to że coś nie jest dla mnie oczywiste bo jestem głupi/nieogarnięty/nie mam czasu żeby wszystko sprawdzić to inna sprawa. 

[PLO]
Players
707 posts
8,922 battles

ja też się wyzbyłem śmieci tez byłem krezusem. Rozwiązałem przy tym dylemat związany z wymiana Kitakaze na Harugumo. Mam oba :Smile_honoring:

Od jakiegoś czasu pogłębia się inny problem: teraz mam ze 30 wolnych miejsc w porcie. Też mógłbym je opchnąć.

Players
1,693 posts
7,993 battles
27 minutes ago, ExecutionInProgress said:

Ok, inwentarz inwentarzem, ale możliwość sprzedania w nim pojedynczych modułów z okrętów, które w dalszym ciągu mamy w porcie - nie było o tym mowy, a przynajmniej nie zauważyłem/nie doczytałem/nie zrozumiałem/było pomiędzy wierszami. 

[KURLA]
Players
821 posts
12,443 battles
14 minutes ago, Goomich said:

O masz, a ten udowadnia coś co nie jest potrzebne żeby udowadniać. Wiem, że wprowadzili inwentarz i że można było sprzedawać moduły, ale sądziłem (tak, to jest moja wina i mój problem), że dotyczy to tylko modułów, które zostały po sprzedaży samych okrętów bez sprzedaży modułów (tak miałem np. z NC), wtedy "gołe" moduły leżące w porcie można sprzedać, w inwentarzu interesowała mnie sprzedaż w zasadzie tylko niepotrzebnych sygnałów . Nie wiedziałem, że można sprzedać moduły na okrętach, które stoją w porcie i zamontowane na okrętach. I pisałem, że mogłem czegoś nie zauważyć, ale swoją drogą te pół zdania i kilka sekund nagrania z filmiku z Daszą nie jest jakieś szczególnie klarowne. 

• Funny 1

[P-W-C]
Players
5,066 posts
28,145 battles
2 hours ago, ExecutionInProgress said:

O masz, a ten udowadnia coś co nie jest potrzebne żeby udowadniać. Wiem, że wprowadzili inwentarz i że można było sprzedawać moduły, ale sądziłem (tak, to jest moja wina i mój problem), że dotyczy to tylko modułów, które zostały po sprzedaży samych okrętów bez sprzedaży modułów (tak miałem np. z NC), wtedy "gołe" moduły leżące w porcie można sprzedać, w inwentarzu interesowała mnie sprzedaż w zasadzie tylko niepotrzebnych sygnałów . Nie wiedziałem, że można sprzedać moduły na okrętach, które stoją w porcie i zamontowane na okrętach. I pisałem, że mogłem czegoś nie zauważyć, ale swoją drogą te pół zdania i kilka sekund nagrania z filmiku z Daszą nie jest jakieś szczególnie klarowne. 

Wszystko masz tam łącznie z flagami które nie możesz sprzedać. Wystarczyło wtedy trochę w tym inwentarzu pogrzebać. 

Fajnie gdyby dodali kamo ARP na Musashi .

[PLO]
Players
760 posts
5,767 battles

Takie pytanie z dupy trochę mam.

Skąd w ogóle te Arpeggio były dostępne? Wznowilem grę wiosną tego roku i mnie to ominęło.

Players
1,693 posts
7,993 battles

W 2016 roku były misje do zrobienia przez cały rok, a potem w listopadzie wrzucili jeszcze raz misje na wszystkie od razu.

Wtedy to straciłem pierwszy kawałek duszy...

Players
651 posts
7,461 battles
3 hours ago, genek012 said:

Od jakiegoś czasu pogłębia się inny problem: teraz mam ze 30 wolnych miejsc w porcie. Też mógłbym je opchnąć.

A po ile za sztukę? ^^ :cap_haloween:

Players
651 posts
7,461 battles
3 minutes ago, n1cpon_ said:

Coś około półtora bańki z modułami.

W swoim (bądź, co bądź żartobliwym) pytaniu chodziło mi o to, za ile kolega @genek012 chciałby sprzedać miejsca w porcie (a nie ile można dostać za okręt ARP ;) ). Rzecz jasna, gdyby to było możliwe, a cena byłaby "korzystna", to bym przygarnął trochę tych miejsc.:Smile_coin:

[PLO]
Players
707 posts
8,922 battles
57 minut temu, demencjusz napisał:

W swoim (bądź, co bądź żartobliwym) pytaniu chodziło mi o to, za ile kolega @genek012 chciałby sprzedać miejsca w porcie (a nie ile można dostać za okręt ARP ;) ). Rzecz jasna, gdyby to było możliwe, a cena byłaby "korzystna", to bym przygarnął trochę tych miejsc.:Smile_coin:

Jak normalna cena to 300 cebulionów a promocja 150, to myślę że po starej znajmości moglibyśmy dobić targu po 100 za sztukę :Smile_Default: albo niżej. Generalnie, nie jestem chciwa menda :Smile_honoring::Smile_teethhappy:

• Cool 1

[GOFER]
Players
836 posts
9,867 battles
8 hours ago, n1cpon_ said:

Hej,

Nie wiem czy jest to Wam ogólnie wiadome ale od jakiegoś czasu (nie wiem od którego patcha) można sprzedać wszystkie shipy Arpeggio. 

Dzięki za cynk - wreszcie pozbyłem się tego pstrokatego badziewia z portu a i kilka ładnych baniek wpadło.

Players
651 posts
7,461 battles
48 minutes ago, genek012 said:

Jak normalna cena to 300 cebulionów a promocja 150, to myślę że po starej znajmości moglibyśmy dobić targu po 100 za sztukę :Smile_Default: albo niżej. Generalnie, nie jestem chciwa menda :Smile_honoring::Smile_teethhappy:

To po starej znajomości nabyłbym parę sztuk.:Smile_glasses:

Players
474 posts
11,581 battles
15 hours ago, demencjusz said:

Mea culpa - nie doczytałem :)

• Cool 1

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles
On 4.09.2018 at 11:30 AM, n1cpon_ said:

Hej,

Nie wiem czy jest to Wam ogólnie wiadome ale od jakiegoś czasu (nie wiem od którego patcha) można sprzedać wszystkie shipy Arpeggio. To samo dotyczy kapitanów, można ich w końcu odwołać. Ja o tym nie wiedziałem do dziś, kilka osób również dlatego postanowiłem napisać tego posta. Nagle z pariasa stałem się posiadaczem 20 baniek :) Zostawiłem sobie tylko Takao - jednak to T VIII.

Człowieku, dzięki za zajebistego newsa! Cały badziew poszedł na żyletki.

Matko, ile tego śmiecia było...

Edited by CasualSlav
  • Cool 1

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,073 posts
7,730 battles
4.09.2018 o 17:29, Goomich napisał:

W 2016 roku były misje do zrobienia przez cały rok, a potem w listopadzie wrzucili jeszcze raz misje na wszystkie od razu.

Jak ten czas leci... :cap_old:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.