Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
maqrio

Dasha Perova

8 comments in this topic

Recommended Posts

[WOLFF]
Players
3 posts
4,692 battles

Witam

Panowie /Panie możliwe że pisze w złym dziale ale jak można zmienić głos Dashy
Kupiłem ją za te monety co teraz są na urodziny Wows ale nie chce by gadała po rusku bo az nie mam ochoty gry gdy ją słyszę

w opcjach mam ustawienia 
Język Dubbingu Polski
Modyfikacje dubbingu Standartowe ( tu zmieniałem na wszystko dubbing+ ,własciwe do kraju)

i ona dalej $^&(*#@* ruskim POMOCY nie da się tego słuchać

• Funny 2
  • Boring 1

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,869 battles
7 minut temu, maqrio napisał:

Kupiłem ją za te monety co teraz są na urodziny Wows ale nie chce by gadała po rusku bo az nie mam ochoty gry gdy ją słyszę

w opcjach mam ustawienia 
Język Dubbingu Polski
Modyfikacje dubbingu Standartowe ( tu zmieniałem na wszystko dubbing+ ,własciwe do kraju)

Obawiam się, że Dasza jest Rosjanką więc będzie mówiła po rosyjsku i żadne ustawienia w grze nie pomogą.

Ale możesz w feadbacku zasygnalizować, że chciałbyś mieć na mostku kapitańskim pracownika WG mówiącego po polsku - może na czwarte urodziny dostaniemy kapitana Drwala? :)

• Funny 5

[WOLFF]
Players
3 posts
4,692 battles

osobiscie uważam ze kapitan może być nawet z chin ale ty sam możesz wybrać język jaki chcesz słyszeć w tym wypadku nie konicznie dasha ma mówić po polsku niechce będzie na statku ale chce polski dubbing standartowy

Nie mówię że Dasha ma się nauczyć polskiego :) a może gdzieś w plikach można zmienić by niezależnie jaki kapitan jest to ma mówić standartowy polski jaki jest w grze

[MS-B]
[MS-B]
Players
925 posts
15,634 battles

Jak ustawiłeś dubbing+ to właśnie dlatego Dasza cały czas Ci mówi po rosyjsku.

Swoją drogą mieć Dasze i zmieniać jej głos na jakiegoś faceta to trochę bez sensu, cały urok fap-bitew znika.

[HOB]
Moderator
1,566 posts
6,565 battles
7 minutes ago, Pshemozz said:

Swoją drogą mieć Dasze i zmieniać jej głos na jakiegoś faceta to trochę bez sensu, cały urok fap-bitew znika.

Obecnie urok znika przy odpaleniu myśliwca katapultowanego lub nadejściu cyklonu.

• Cool 1

[WOLFF]
Players
3 posts
4,692 battles
1 hour ago, maqrio said:

w opcjach mam ustawienia 
Język Dubbingu Polski

[FF-PL]
Players
1,188 posts
14,485 battles

Tak samo było ze Stefanem Seagalskim, jakbyś nie ustawiał, to on nadał uroczo bełkotał po angielsku. Teraz jest tak z naszą Daszą.

Chcieliśmy mieć Daszę? To mamy. Więc trzeba trochę przymknąć oko na to, że ona mówi po rosyjsku. A może kiedyś skusi się dziewczyna, by wstawić nam inne języki. W końcu też mogę powiedzieć: Ja wohl, tak toćna, oui mon capitan, si signore capitano, yes sir...

[BUSHI]
Players
3,691 posts
19,139 battles

Zmiana pięknej ruszczyzny Dashy na cokolwiek nie jest problemem. Rozpakowujemy /banks/OfficialMods/Dasha_Perova/mod.xml i tam zmieniamy sobie wszędzie np. na standardowe gadki, których nazwy bierzemy z /banks/Languages/. Wrzucamy do modów i wsio.

Jak rozpakować i co, można sobie znaleźć w katalogu z modami. Narzędzie nazywa się "wows unpacker".

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.