Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

Błędnie wysłany mail

6 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,255 posts
3,894 battles

Kapitanowie,

Ostatnio wielu z was mogło otrzymać wiadomość e-mail odnośnie przydzielenia okrętów do testów na wasze konto.

Mail ten miał trofić tylko do naszych Supertesterów, niestety trafił również do was.

Bardzo przepraszamy za tę pomyłkę i dołożymy wszelkich starań bo taka sytuacja nie miała już miejsca.

JEDNAKŻE!

Jeśli sama wiadomość wzbudziła wasze zainteresowanie to obserwujcie uważnie nasze fora i portal bowiem już wkrótce zapowiemy coś ważnego!

Na stanowiska!

[TORPZ]
Players
6 posts
11,978 battles

Szkoda, że to pomyłka. Jak sprawdziłem maila to poczułem się wyróżniony. W sumie zamiast nie dopuszczać do sytuacji z mailem można by faktycznie kilku osobom taką możliwość dać, bo czemu by nie? Pozdrawiam

[-DWS-]
Beta Tester
5,016 posts
14,069 battles
2 hours ago, ImperaGuard said:

Szkoda, że to pomyłka. Jak sprawdziłem maila to poczułem się wyróżniony. W sumie zamiast nie dopuszczać do sytuacji z mailem można by faktycznie kilku osobom taką możliwość dać, bo czemu by nie? Pozdrawiam

Pamiętam, jak wchodziły niemieckie krążki i sowieckie niszczyciele, to można było uzyskać "wczesny dostęp" do Koenigsberga i zdaje się Gniewngo za zrobienie jakiejś średnio trudnej misji. To było fajne, trudność misji (nie każdy zrobił) ograniczała ilość tych okrętów, a przetestowane zostały dość solidnie.

[ISEN]
Moderator
4,456 posts
11,523 battles

Idą teraz maile z przeprosinami:

Commander!
Recently you may have received an email from us regarding test ships being credited to your account.
This email was meant to be sent to our community of Supertesters only, but was delivered to you by mistake.
We sincerely apologize for causing any confusion and we will make sure this does not happen again.
However, if this incident sparked your interest in helping us test and improve World of Warships, feel free to keep an eye on dedicated forums, as recruitment topics pop up from time to time.

Action Stations!

[ZGBP]
Alpha Tester
23 posts
3,973 battles

"Prawie" kupiłem premke z tej okazji ale skoro nie ma okrętów to nie ma sianka :cap_horn:

Players
1 post
17 battles

Fajne, tanie zagranie na odświeżenie kont nieaktywnych graczy. Nie uważacie, że taka ilość pomyłek jest trochę dziwna? Dostałem wiadomość z przeprosinami zaraz po resecie hasła. Chyba dam sobie spokój. Fajnie się grało, ale jak takie kwiatki mają w ofercie to ja podziękuję. :) Miłej zabawy Panie i Panowie, ale ta gra właśnie znika z mojego dysku. Ze znajomymi też się tą wiadomością podzielę. Oczywiście bez ubarwiania i hejtu. Pozdrawiam Graczy. P.S. To drugie konto przez płytę główną Asusa z Emdenem.

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.