Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Clemson84

CW Sezon 3 Polskie klany pełna tabela

20 comments in this topic

Recommended Posts

Players
41 posts
9,701 battles
On 4.09.2018 at 2:30 PM, Darioushz said:

Jest jeszcze polski klan DDES - de dos.

W tabelce go nie widze.

On 1.09.2018 at 1:51 PM, Clemson84 said:

z listy polskich klanów WOWS.

[WRS]
Players
121 posts
14,662 battles

No proszę , nawet nie sprawdziłeś a ja rozmawiałem z nimi. Zresztą grcze o nikach : Andrzej wicherek , padaka , amba PL, Artur Wysocki. Piechur43, El Pollaco, Zaleszczak, ottoAndrzej, Mirek1977, MirekX PL, robertgosia, JammerPL.......itd, itp.

To co ? Chińczycy pewnie.

Jak napisałem, rozmawiałem z ich rekruterem i wszyscy to Polacy.

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,805 battles
47 minut temu, Darioushz napisał:

No proszę , nawet nie sprawdziłeś a ja rozmawiałem z nimi. Zresztą grcze o nikach : Andrzej wicherek , padaka , amba PL, Artur Wysocki. Piechur43, El Pollaco, Zaleszczak, ottoAndrzej, Mirek1977, MirekX PL, robertgosia, JammerPL.......itd, itp.

To co ? Chińczycy pewnie.

Jak napisałem, rozmawiałem z ich rekruterem i wszyscy to Polacy.

Przedmówcom chodziło zapewne o to, że tego klanu na ma na liście polskich klanów WoWs (aktualizowanej w wątku rekrutacyjnym) i stąd nie został on uwzględniony w zestawieniu. 

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,805 battles
51 minut temu, Darioushz napisał:

Jak tak to ok. Pewnie nie zasłużyli żeby być na liście polskich klanów :)

Z tego co wiem, to aby sobie zasłużyć trzeba się zgłosić do autora zestawienia. Tylko tyle i aż tyle.

[WRS]
Players
121 posts
14,662 battles

Myślałem że to autor wyszukuje klany a nie klany autora.

Swoją drogą skąd klan ma wiedzieć że gdzieś na jakimś forum ktoś napisze posta i trzeba się do autora zapisać jako polski klan żeby być w tym poście ujętym.

Poważnie ?

Więc niech się GRAY tak nie cieszą z pierwszego miejsca bo może być jeszcze 25 polskich klanów dużo lepszych tylko nie zgłosili się jeszcze do autora.

• Funny 5

[GRAY]
Players
326 posts
12,661 battles
1 hour ago, Darioushz said:

Swoją drogą skąd klan ma wiedzieć że gdzieś na jakimś forum ktoś napisze posta i trzeba się do autora zapisać jako polski klan żeby być w tym poście ujętym.

Poważnie ?

Więc niech się GRAY tak nie cieszą z pierwszego miejsca bo może być jeszcze 25 polskich klanów dużo lepszych tylko nie zgłosili się jeszcze do autora.

No nie wątpię, że wśród 20 klanów w Huraganie jest z 25 "lepszych" polskich klanów. Wskaż mi taki, to kupie Ci dowolny okręt premium.

[GRAY]
Players
326 posts
12,661 battles
1 minute ago, Darioushz said:

Może nie grają klanówek ale czują się lepsi :Smile_teethhappy:.

Belfasta poproszę :cap_like:

"  Tabela pokazująca osiągnięcia w 3 sezonie bitew klanowych wszystkich klanów z listy polskich klanów WOWS. "
Nie nauczyli czytać? Temat jak i ranking dotyczy klanówek więc jak ma się tu znaleźć klan, który ich nie gra?

• Cool 1

[WRS]
Players
121 posts
14,662 battles

Tak zgadza się , musieliby rozegrać chociaż jedną bitwę.

Kurde jak tylko ropę zbierają to niech sobie zbierają w spokoju.

[GRAY]
Players
326 posts
12,661 battles
3 minutes ago, Darioushz said:

Tak zgadza się , musieliby rozegrać chociaż jedną bitwę.

Kurde jak tylko ropę zbierają to niech sobie zbierają w spokoju.

Więc skoro zbierają tylko ropę, to dlaczego mieliby być lepsi w rankingu 3 sezonu CW w którym miejsce zależy od zdobytych podczas sezonu punktów?
Serio nie ogarniam Twojej logiki i celu Twoich postów.

• Cool 1

[WRS]
Players
121 posts
14,662 battles

Nie nauczyli czytać ?

Przeczytaj trzy razy pierwsze zdanie które zacytowałeś.

Napisałem że musieliby rozegrać chociaż jedną bitwę żeby być w rankingu.

A lepsi to jednak mogą się tylko czuć .

Podsumowując , już wiem o co chodzi .

Nie spinaj się tak bardzo.

[LEWAN]
Players
141 posts
18,668 battles

Gray jest najlepsze na ten moment biorąc pod uwagę bitwy klanowe i to jest nie zaprzeczalne po prostu zasłużyli sobie i tyle. Dla mnie bitwy klanowe to naprawdę dobry wykładnik siły klanu bo wymaga zgrania poświęcenia wielu i regularnośći. Suche statystyki nie graja. O punkty trzeba ciężko walczyć kilka razy na tydzień.  Cóż z tego ze klan ma dobre statystyki i dobrych graczy skoro nie gra bitew klanowych ? Może i ma dobrych graczy ale nie można ocenić go jako całości 

• Cool 2

[P-W-C]
Players
5,015 posts
27,964 battles
6 hours ago, tomaszo1234 said:

Gray jest najlepsze na ten moment biorąc pod uwagę bitwy klanowe i to jest nie zaprzeczalne po prostu zasłużyli sobie i tyle. Dla mnie bitwy klanowe to naprawdę dobry wykładnik siły klanu bo wymaga zgrania poświęcenia wielu i regularnośći. Suche statystyki nie graja. O punkty trzeba ciężko walczyć kilka razy na tydzień.  Cóż z tego ze klan ma dobre statystyki i dobrych graczy skoro nie gra bitew klanowych ? Może i ma dobrych graczy ale nie można ocenić go jako całości 

Tak. Może są mocni się czy zgrani razem ze sobą ? Ostatnie CW mój klan nie grał (wakacje) ale poprzedni sezon to mieliśmy gościa co na losowych nie grał najlepiej ale na CW wyśmienicie. Wykonywał polecenia rozstawiającego i dawał support na DD. 

[P-W-C]
Players
5,015 posts
27,964 battles
10 hours ago, Darioushz said:

Poważnie ?

Jest na forum, jest na FB. No serio co jeszcze trzeba żeby rozgłos o tym zrobić? Cristoffs ma maile wysyłać ? Aha może listy do skrytek?..... W każdym klanie od takich spraw jest rekruter / zastępca dowódcy. Takie osoby powinny być bardziej aktywne społecznie = mieć FB i być w grupach WoWs na FB / być aktywne na forum. Jak nie to po co taki rekruter / zastępca? Oni są żeby ludzi do klanu przyciągnąć, rozmawiać z nimi czy to na FB czy na forum , nie tylko w samej grze. Więc jeżeli jakiś klan nie zapisał się to znaczy że społecznościowo prawie nie istnieje.

[GROM-]
[GROM-]
Beta Tester
146 posts
15,259 battles

Za robotę szacun, a że trochę przekręcone to mały pikuś. Swoja drogą  GROM-  zaprasza chętnych, gramy na 2 składy zęby jak najwięcej osób dostało nagrody. Jeszcze raz dobra robota Clemson84 trzymaj tak dalej. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.