Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Stratos_HF

Boj o naftu

32 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Privateer
3,189 posts
5,084 battles

:cap_horn:A máme tu nové boje po klanovkách :cap_horn:

Jak jste na tom vůči protivníkům co Vám vybralo WG ? Pochlubte se .

U nás zatím takto

M2Mryrx.jpg

Alpha Tester, Korzár
3,393 posts
19,326 battles

Na screenu jsou pátí. Celej den jsme si říkali co jsme to za lamy, že nás tady někdo takhle válcuje a pak někoho napadlo rozkliknout ty klany :Smile_teethhappy:

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
1 minute ago, TheComedian1983 said:

Na screenu jsou pátí. Celej den jsme si říkali co jsme to za lamy, že nás tady někdo takhle válcuje a pak někoho napadlo rozkliknout ty klany :Smile_teethhappy:

To vypadá že jste chytli jeden ze 3 aktivních klanů mimo EU :cap_like:

• Funny 1

Alpha Tester, Korzár
3,393 posts
19,326 battles

Co  jsem tak koukal tak aktivních je opravdu málo obecně. Hraje to vždy pár jednotlivců zdá se.

cca 5-6 na klan

[GWDYS]
Beta Tester
875 posts
5,400 battles

Tuhle blbost fakt nekdo hroti ? :D Je to jen ukazka toho,kdo ma vice noliferu v klanu,kor kdyz se veme v potaz,ze jsou rankedy.. Na druhou stranu muzou aspon slabsi klany neco vyhrat a umlatit kvantitou ty lepsi,otazka,jestli ta nafta za to stoji.

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles

Já to vítám. O víkendu bych si zahrál pár RB a zbytek volného času buď Witchera nebo EUIV. Takhle mám aspoň motivaci pár randomu zahrát a je to zábava. :)

• Cool 1

Players
191 posts
15,929 battles

Souhlas s Berghamem. Jsem zvědavý, jak se to bude vyvíjet dále. Jedná se ale o dobrou možnost si zasoutěžit s klany i z jiných serverů a trošku "pohonit" ego. :Smile_medal::cap_viking:

• Cool 2

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,277 battles

aha ja se podival na pravidla,myslel sem ze je to automaticke a ono prd :cap_hmm::Smile_teethhappy: Takze to vypada tak ze souper nula hvezd a my taky :D

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles
2 minutes ago, Zdarsek said:

aha ja se podival na pravidla,myslel sem ze je to automaticke a ono prd :cap_hmm::Smile_teethhappy: Takze to vypada tak ze souper nula hvezd a my taky :D

Stále se dá registrovat.

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,277 battles
1 minute ago, Bergham said:

Stále se dá registrovat.

tak registrovani jsme,mame soupere z ruska. Problem vidim v tomhle:na webové stránce proships.ru speciální tlačítko —„Count battles toward rating“ (Započítat bitvy do hodnocení Protoze ja tam nic takoveho nikde nevidim.

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,876 posts
12,118 battles
Před 3 minutami Zdarsek řekl/a:

tak registrovani jsme,mame soupere z ruska. Problem vidim v tomhle:na webové stránce proships.ru speciální tlačítko —„Count battles toward rating“ (Započítat bitvy do hodnocení Protoze ja tam nic takoveho nikde nevidim.

Pokud uz u tebe sviti 0/15 tak se ti zacnou bitvy pocitat - otazka je jestli hrajes RB - pocita se jen random.

[FF-CZ]
Players
140 posts
5,277 battles
1 minute ago, LucyCZ said:

Pokud uz u tebe sviti 0/15 tak se ti zacnou bitvy pocitat - otazka je jestli hrajes RB - pocita se jen random.

jo to uz tam sviti,tak jednu hvezdicku nam odehraju,vypada to ze na vitezstvi bude stacit  :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,876 posts
12,118 battles

Byla to sranda :Smile_great: :Smile_glasses: :Smile_popcorn:

Spojler

m6cviPz.png?1

Alpha Tester, Korzár
3,393 posts
19,326 battles

A ještě bude :cap_rambo:
Musím nechat, že to je povedenej nápad. O nic nejde, ale je tam jakéstakés soutěžení a je to čirá zábava. Než kroutit hlavou nad zrůdama na rankedech a drtit tam desítky bitev bublajíce bezmocným rudým vztekem pro nic, to si raději potrápim randomáky a ještě u toho mám nějaký progres v této srandě s minimální časovou investicí .

• Cool 1

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles
10 hours ago, TheComedian1983 said:

A ještě bude :cap_rambo:
Musím nechat, že to je povedenej nápad. O nic nejde, ale je tam jakéstakés soutěžení a je to čirá zábava. Než kroutit hlavou nad zrůdama na rankedech a drtit tam desítky bitev bublajíce bezmocným rudým vztekem pro nic, to si raději potrápim randomáky a ještě u toho mám nějaký progres v této srandě s minimální časovou investicí .

Taky jsem kvůli tomu přestal hrát úplně rankedy.
Nějak na ně vůbec nemám náladu. Kdyby to alespoň nebyly T10...

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles
1 hour ago, HavranRyc said:

Taky jsem kvůli tomu přestal hrát úplně rankedy.
Nějak na ně vůbec nemám náladu. Kdyby to alespoň nebyly T10...

Mě naopak T10 rankedy baví. Ale úplně by stačilo za ten měsíc takových 40 bitev. Což je ale strašně málo na to, něčeho dosáhnout.

[TTT]
Players
1,182 posts
11,681 battles

Takováhle akce by měla být mimo období rankedů. Takhle lidi hrajou rankedy jsou totálně znechucení a ještě mají hrát random pro naftu? Logic WG logic... :Smile_sceptic:

• Cool 1

[IDDQD]
Weekend Tester
1,893 posts
5,172 battles
9 hours ago, Rock_n_Rolf said:

Takováhle akce by měla být mimo období rankedů. Takhle lidi hrajou rankedy jsou totálně znechucení a ještě mají hrát random pro naftu? Logic WG logic... :Smile_sceptic:

Když jsou lidi schopní kvůli rankedům potahat 300 bitev, těch 15 je nezabije. :D

• Cool 1

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.