Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
asasint

Dotaz

13 comments in this topic

Question

12 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team, Korzár
3,244 posts
14,716 battles
Před 20 minutami asasint řekl/a:

Ahoj jen chci vědět kterou klávesou nebo jak se troubí. Diky

defaultně N

• 0
[PPH]
Players
775 posts
15,783 battles

Bylo k dispozici při Vánočním streamu a následně dočasně obnoveno navýšením počtu rozdání... a to zadáním kodu SPOLECNESTOLETI... bohužel prý je už opět i navýšení počet vyzvednutí kodu vyčerpán tj. kod je nefunkční.. tož tolik omáčka....

Odpověď zní - aktuálně nijak:cap_cool:

• Cool 1

• 0
[_CSR_]
Players
284 posts
9,229 battles
Před 2 hodinami mortas_invader řekl/a:

Odpověď zní - aktuálně nijak:cap_cool:

Tak to opravdu zamrzelo, vzhledem k tomu že mám českou verzi hry, narodil jsem se v Československu žiji v Čechách - logo by jsem rád vlastnil. V přístavu mi neustále problikává něco v novinkách ale toto jsem opravdu nezaregistroval. Smůla. Díky za info.

• 0
Players
168 posts
14,316 battles

Zdarec neví někdo jestli wg plánuje udělat něco s lodí Kronshtadt? zakoupil jsem ale je to opravdu špatná a smutná lod hlavně přesnost. 

• 0
[PPH]
Players
775 posts
15,783 battles

Koukám, že stejná otázka položená na 3 různých místech - ale on si to tu Marty uklidí...:cap_haloween:

K dotazu - Kronshtadt nijak výrazně nevybočuje, existují MNOHEM horší "brokovnice" - tj. rozptyl určitě nikdo měnit nebude ( sigmu), tohle WG dělá zcela výjimečně a spíš jen na lodích v základních výzkumných lajnách

• 0
[SALIS]
Players
777 posts
15,835 battles
2 hours ago, aladin_warrior said:

Zdarec neví někdo jestli wg plánuje udělat něco s lodí Kronshtadt? zakoupil jsem ale je to opravdu špatná a smutná lod hlavně přesnost. 

Pochybuji, hlavně vzhledem k tomu jak je Kron silný (přibližně na hranici OP) a skoro jediné co ho balancuje je právě ta nespolehlivost děl. O čemž svědčí i winrate 55% (!) a průměrné poškození za bitvu, které má sice menší než Alaska/Azuma ale pořád o dost vyšší něž většina techtree lodí 

• 0
Players
5,285 posts
31,615 battles
Před 3 hodinami aladin_warrior řekl/a:

31% zasahu se ti s nim zda malo ? Je to bitevni kriznik ...

• 0
Players
168 posts
14,316 battles

A co ostatní lodě na její úrovni například Alaska která má rozptyl 207m nebo AZUMA která má 196m rozptyl a mohl bych pokračovat. Jen jsem napsal svůj názor a položil otázku jako ty a tvůj názor mne nezajímá. Přeji krásný den.

• 0
[IDDQD]
[IDDQD]
Korzár
501 posts
12,289 battles

Zdar @aladin_warrior

1) Případné úpravy lodí či přidávání nových píše Wargaming většinou na Dev blog:

https://www.facebook.com/wowsdevblog/

2) Jinak zkus tuto otázku položit Žabákovi v Otázkách pro WG. Jako WG zaměstanec má větší šanci něco vědět. Případně zjistit.

3) Je hezké, že tě imsův názor nezajímá, ale on žádný nepsal. Položil ti otázku.

Hezký den i tobě.

• 0
Players
168 posts
14,316 battles

No hezký není ted jsem měl bitvu s  Kronshtadt  dal jsem 96 zásahů a výsledek 70 tisíc dm samozřejmě se snažím pálit ap do boků lodi a he když na mě čumí přídí ale je to o houně s touto lodí přitom s jinými křižníky tyto problémy nemam ale pálí mě to pač jsem hodně dlouho šetřil abych si ji pořídil a po dlouhém těšení přišlo velké zklamání.

Sign in to follow this