Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Snorri1

Szukam klanu

5 comments in this topic

Recommended Posts

Players
15 posts
3,737 battles

Witam wszystkich, najpierw wymagany formularz

Nick: Snorri1

Ilość bitew: 1533

Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD, w zasadzie każdy ma swój urok i rolę do spełnienia 

Preferowane tiery: VII i IX

Ulubiony okręt: Scharnhorst

TS tak, Discord jak będzie trzeba 

Statystyki: https://wows-numbers.com/pl/player/500881673,Snorri1/

Parę zdań o mnie. Wiek? 29 lat i z każdym dniem czuję się starszy. Szukam klanu bo granie solo zaczyna być trochę nudne, wspólnie mógłbym się szybciej uczyć i członkostwo w klanie daje więcej możliwości w grze.

Tiery....tak, mam 3 x 10 ale grać nimi nie potrafię jeszcze. Hindenburg potrzebuje ogrania, Salem jeszcze z portu nie wypłynął a GK po prostu mi nie podszedł na razie.

Co mogę zaoferować? Mnie. Jeśli trzeba być obowiązkowo na komunikatorze- nie ma problemu. Jeśli trzeba grać w rozgrywkach zespołowych- nie ma problemu, po to szukam klanu. Ale zastrzegam że pracuję na

3 zmiany więc co któryś tydzień jestem nie dostępny.

Czego oczekuję? Klanu, ludzi chętnych do pomocy nowicjuszom. Aktywności w klanie, martwy klan już w Wot przerabiałem. I dość nietypowo ale dla mnie to logiczne, chcę grać z lepszymi od siebie. Nie aspiruję do najlepszego klanu na świece, 

ale w grze jak na złość dostaję zaproszenia tylko od niemieckich klanów (czemu?!) o poziomie gorszym od mojego. 

• Cool 1

[ZGZ]
Players
1,374 posts
16,729 battles

Witam. Zapraszam do ZGZ. Wiekowo będziesz pasował choć głównie mamy graczy 30+. Używamy discord wszystko masz w temacie rekrutacyjnym.

[PRP]
Players
250 posts
20,657 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej serdecznie zaprasza

Jeżeli nie jesteś zainteresowany graniem Bitew klanowych to nie stawiamy żadnych specjalnych wymagań.

Posiadamy:

• własny kanał TS 3
  • dobrze rozbudowaną bazę klanu

PS Jeżeli jesteś zainteresowany graniem bitew klanowych to wymagamy korzystania z TS3

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.