Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.9 - Zmiany interfejsu i inne

3 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,450 battles

Interfejs

Nie ustajemy w ulepszaniu interfejsu zarówno Portu, jak i bitew. W wersji 0.7.9 dodajemy wizualne efekty zalania, a także ulepszoną ścieżkę dźwiękową dla tego zjawiska. Jeśli okręt ulega zalaniu, na jego pasku PW pojawia się specjalna ikona, a na dole ekranu widoczna jest stosowna animacja. Na modelu okrętu aktywowany jest alarm świetlny, odtwarzana jest również animacja przedstawiająca wypompowywanie wody. Ponadto, wszystkie okręty co 7,5 sekundy buchać będą kłębami pary ze swoich kominów. Wyjątek stanowią okręty napędzane silnikami diesla: Friedrich der Große, Hermelin, Admiral Graf Spee, Z-52 i Bougainville.

a2a7f4a0-bb1b-11e8-97b9-ac162d8bc1e4.gif

W menu ustawień zmienić można jakość animacji, zaznaczając opcję Zmniejszone efekty pożaru i zalania.

Zmiany obejmą również drzewo umiejętności dowódcy i sekcję sygnałów. Umiejętności i sygnały, które są nieskuteczne dla wybranego okrętu w jego obecnej konfiguracji, będą oznaczane specjalnym symbolem. Przykładowo umiejętność Ekspert w wyburzaniu będzie teraz zaznaczona jako nieskuteczna dla krążownika VII poziomu Fiji, chociaż okręt może strzelać pociskami OB ze swoich dział baterii dodatkowej, na co umiejętność ta miałaby wpływ.

c24a75da-bb1b-11e8-b50a-ac162d8bc1e4_120

Gracze mogą teraz ukrywać w karuzeli okręty, które nie odpowiadają zastosowanym filtrom.

https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-079-royal-navy/

Share this post


Link to post
Share on other sites
[ISEN]
Moderator
5,024 posts

Bardzo dobry pomysł z tym oznaczaniem elementów nie pasujących do danego okrętu. Dotyczy to zarówno kapitanów, gdzie zaznaczono jakie umiejętności nie pasują, ale sygnałów - wyraźnie na niszczycielu jest przekreślony sygnał zwiększający regenerację HP, czy choćby ulepszający działa pomocnicze. Bardzo fajny pomysł - od razu widać czego nie warto używać - bo i tak nic nie da.

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×