Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.9 - Dyskusja Ogólna

20 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles

Dowódcy!

Wdrożenie aktualizacji sprawi, że serwery będą niedostępne w następującym czasie:

Od: Cz. Wrz. 20 07:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. Wrz. 20 07:00
Do: Cz. Wrz. 20 10:00 CEST (UTC+2) / Twój czas lokalny: Cz. Wrz. 20 10:00
Rozmiar aktualizacji: ok.1,7 GB

Aktualizacja 0.7.9 rozpoczyna cykl brytyjski. Co to oznacza?

Nowy Port, wydarzenie Royal Navy, powrót operacji Dynamo, nowy tryb gry oraz wiele więcej!

Port w Londynie ● Wydarzenie Royal Navy ● Royal Navy w Arsenale ● Nowa zawartość ● Misje bojowe dla brytyjskich niszczycieli ● Nowy typ bitwy – wyścig zbrojeń ● Powrót operacji Dynamo ● Mapy i lokalizacje ● Baza klanowa 2.0 ● Interfejs ● Technologia wykrywania okrętów ● Arsenał – Nowe towary ● Nowa i zmieniona zawartość ● Zmiany w równowadze gry ● Inne zmiany i ulepszenia

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,287 battles

U mnie brak możliwości zalogowania się do PT, od wczoraj. Syn loguje się normalnie, a ja nie mogę. Do tej pory nie miałem problemu z logowaniem do PT. Email i hasło mam takie samo jak na zwykłym serwerze.

Wysłałem zgłoszenie do suportu, ale pewnie jak zwykle i tak nie pomogą.

PT.jpg

[MS-B]
Beta Tester, Players
1,073 posts
7,730 battles

Parę błędów się znalazło :cap_hmm:.

Po pierwsze błędne nazwy kapitanów w Arsenale.

ZYdxzaf.jpg

sE2hs4l.jpg

Po drugie, chyba błąd tekstur.

HKMxOdj.jpg

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
2 godziny temu, adamL555 napisał:

U mnie brak możliwości zalogowania się do PT, od wczoraj. Syn loguje się normalnie, a ja nie mogę. Do tej pory nie miałem problemu z logowaniem do PT. Email i hasło mam takie samo jak na zwykłym serwerze.

Wysłałem zgłoszenie do suportu, ale pewnie jak zwykle i tak nie pomogą.

PT.jpg

Podeslij mi na priv lub discordzie numer ticketu.

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,287 battles

Suport pomógł tradycyjnie, czyli gówno.

W dupie mam ten PT, jak i całe WG.

Ogólnie nie polecam, bo mam użyć poprzedniego logina i hasła. Hm, tak jakbym nie wiedział.

Pozdrawiam. 

Dostałem od suportu odpowiedzi, że to wino mojego programu antywirusowego lub zapory. Sprawdziłem wszystko i nie zauważyłem nic co by blokowało dostęp do PT, a do tego mój syn zalogował się na moim kompie do swojego konta na testowym bez problemu, więc coś chyba blokuje moje konto :Smile_sad:

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

Alpha Tester, In AlfaTesters
6,900 posts
24 minutes ago, adamL555 said:

Dostałem od suportu odpowiedzi, że to wino mojego programu antywirusowego lub zapory. Sprawdziłem wszystko i nie zauważyłem nic co by blokowało dostęp do PT, a do tego mój syn zalogował się na moim kompie do swojego konta na testowym bez problemu, więc coś chyba blokuje moje konto :Smile_sad:

To załóż sobie nowe konto i po problemie.

[ISEN]
Moderator
4,460 posts
11,558 battles
39 minutes ago, adamL555 said:

A co ma Ci napisać support jak nie siedzi na Twoim komputerze i o problemie wie tyle ile im napiszesz. Skoro innym działa to wina antywira lub zapory - też bym tak napisał. 
Kiedyś ktoś miał problem podobny - pomogło wyczyszczenie rejestrów i reinstalka :)

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,287 battles
On 9/1/2018 at 4:04 PM, Greyshark said:

To załóż sobie nowe konto i po problemie.

Suport zdecydował się w końcu sprawdzić moje konto na PT.

Nowe konto do tego samego maila? Nie wiem czy to byłoby możliwe.

On 9/1/2018 at 4:21 PM, Dark_Havoc said:

A co ma Ci napisać support jak nie siedzi na Twoim komputerze i o problemie wie tyle ile im napiszesz. Skoro innym działa to wina antywira lub zapory - też bym tak napisał. 
Kiedyś ktoś miał problem podobny - pomogło wyczyszczenie rejestrów i reinstalka :)

Ale na tym samym klienci i na tym samym kompie mój syn może się zalogować na PT, a ja na swoim koncie nie mogę, więc na moje oko jest jakaś blokada konta. Nie wiem, może się mylę.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

[ISEN]
Moderator
4,460 posts
11,558 battles
6 minutes ago, adamL555 said:

Ale na tym samym klienci i na tym samym kompie mój syn może się zalogować na PT, a ja na swoim koncie nie mogę, więc na moje oko jest jakaś blokada konta. Nie wiem, może się mylę.

Raczej problem z jakimiś plikami... miałem już kilka takich przypadków, że na jedno konto się logujesz bez problemu, a drugie wisi i nie chce się zalogować - wtedy pomagało odinstalowanie, wyczyszczenie rejestrów i zainstalowanie od nowa.

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,287 battles
27 minut temu, Dark_Havoc napisał:

Raczej problem z jakimiś plikami... miałem już kilka takich przypadków, że na jedno konto się logujesz bez problemu, a drugie wisi i nie chce się zalogować - wtedy pomagało odinstalowanie, wyczyszczenie rejestrów i zainstalowanie od nowa.

Odinstalowanie to nie ma problemu, ale pobierać jeszcze raz około 20GB to mnie się nie chce, a czyszczenia rejestrów niestety nie umiem robić. Ale sprawdzę na kompie syna, czy u niego mogę się zalogować.

[ISEN]
Moderator
4,460 posts
11,558 battles
16 minutes ago, Razjael said:

O co chodzi z tym zadaniem WEJŚCIE DO GALERII SŁAW??

Za każdą wygraną zatopienie i podobne dostajesz punkty (podobnie jak w Go Navy). No i jest galeria sław: czyli graczy co mają najwięcej punktów.

Players
564 posts
4,989 battles
22 minutes ago, Dark_Havoc said:

Za każdą wygraną zatopienie i podobne dostajesz punkty (podobnie jak w Go Navy). No i jest galeria sław: czyli graczy co mają najwięcej punktów.

Kumam a na PT gdzie można w to wejść, żeby zobaczyć ? czy w kliencie gry tego nie ma i to będzie na stronie?

Chodzi mi typowo o wykonanie zadanie z PT

[ISEN]
Moderator
4,460 posts
11,558 battles
Just now, Razjael said:

Kumam a na PT gdzie można w to wejść, żeby zobaczyć ? czy w kliencie gry tego nie ma i to będzie na stronie?

Chodzi mi typowo o wykonanie zadanie z PT

Kliknij w misje Royal Navy i tam jest zakładka RULES oraz Hall of Fame. Sprawdź tam.

Players
564 posts
4,989 battles
1 minute ago, Dark_Havoc said:

Kliknij w misje Royal Navy i tam jest zakładka RULES oraz Hall of Fame. Sprawdź tam.

Nom właśnie wcześniej mogłem wejść w te zadania RN a teraz był niedostępne  i właśnie znów mogłem w nie wejść i mam je od nowa..... np 2gi etap misji będzie za 1godz 3ci etap za 2 i ostatni za 3g

ps. Dzięki

[ISEN]
Moderator
4,460 posts
11,558 battles
2 minutes ago, Razjael said:

Nom właśnie wcześniej mogłem wejść w te zadania RN a teraz był niedostępne  i właśnie znów mogłem w nie wejść i mam je od nowa..... np 2gi etap misji będzie za 1godz 3ci etap za 2 i ostatni za 3g

ps. Dzięki

Tak to wygląda:

shot-18_09.02_16_09.48-0327.thumb.jpg.4e95ebbbc2eef87bb23cdacf4339aae7.jpg

shot-18_09.02_16_10.13-0551.thumb.jpg.3bfc04c0f283ff8ea93a01440220fa1b.jpg

Pamiętaj by wybrać dobry okres, bo widać może być to:

shot-18_09.02_16_10.06-0408.thumb.jpg.3a6809af4d48a3cdf245f8099eba7cb5.jpg

Players
564 posts
4,989 battles
7 hours ago, Dark_Havoc said:

Tak to wygląda:

shot-18_09.02_16_09.48-0327.thumb.jpg.4e95ebbbc2eef87bb23cdacf4339aae7.jpg

shot-18_09.02_16_10.13-0551.thumb.jpg.3bfc04c0f283ff8ea93a01440220fa1b.jpg

Pamiętaj by wybrać dobry okres, bo widać może być to:

shot-18_09.02_16_10.06-0408.thumb.jpg.3a6809af4d48a3cdf245f8099eba7cb5.jpg

Nom ogarnąłem u mnie było tak, że zalukałem tutaj właśnie w RN  1wszego dnia na PT a później zostawiłem to w spokoju a dzisiaj wbiłem i nie było nawet spisu misji ale na boku jak najechałeś to było napisane, że 1wszy etap misji za 39min drugi za 2godz 3ci za 4godz etc.

Po zrobieniu misji dopiero nabijały ci się pierwsze punkty i po chwili jak się server odświeżył to własny nick pojawia się w rankingu z liczbą pkt.

[A-Z]
Players
222 posts

Czy to oznacza, że w bitwach kooperacyjnych będą teraz możliwe do zdobycia osiągnięcia honorowe (na serwerze testowym jest to nadal niemożliwe), czy to po prosu kolejny błąd?

Spoiler

shot-18_09.07_09_40.58-0436.thumb.jpg.d898c51bf77a06aa13ad6b795b0f466b.jpg

Duży plus za nowe intro. Jest jakiś sposób aby je pooglądać bez UI logowania?

WG Staff
2,261 posts
3,904 battles
3 godziny temu, Amaha napisał:

Czy to oznacza, że w bitwach kooperacyjnych będą teraz możliwe do zdobycia osiągnięcia honorowe (na serwerze testowym jest to nadal niemożliwe), czy to po prosu kolejny błąd?

Pokaż ukryte treści

Duży plus za nowe intro. Jest jakiś sposób aby je pooglądać bez UI logowania?

z tego co wiem to możesz zdobyć honorowe osiągnięcia 
bad30b73126cd5ccada030d4ae121766.png

Players
101 posts
9,102 battles

Dziś dalej server wyrzuca z gry nie tylko mnie ale podczas bitew były zgłoszenia i od innych kapitanów. To nie można strzelić to wyrzucić samolotu zwiadowczego to wyrzuca do ekranu logowania!! i jak żyć??:fish_viking:

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.