Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Quosek

Co się dzieje na niższych tierach

16 comments in this topic

Recommended Posts

[H-M-F]
Beta Tester, Players
216 posts
5,479 battles

Joł,

Ostatnio zacząłem robić sobie niższe linie pancerników (zwykle nimi nie gram, ale ... wygrindujmy do tier V) i jest porażka

W co drugiej bitwie moim Turennem mam po 6-8 DDkow w ekipie.

Przecież to jest niegrywalne ...

Jak muszą się czuć nowi gracze próbujący grać BBkami .... przecież nie mają żadnych szans ...

[-DWS-]
Beta Tester
5,033 posts
14,164 battles
1 hour ago, Quosek said:

W co drugiej bitwie moim Turennem mam po 6-8 DDkow w ekipie.

Przecież to jest niegrywalne ...

Jak muszą się czuć nowi gracze próbujący grać BBkami .... przecież nie mają żadnych szans ...

Radarowa meta na wysokich tierach wygoniła kierowców DD-ków niżej.

• Cool 3
  • Funny 2

Players
5 posts
503 battles

Grind pancerników od III tier zaczyna się pod górkę. To że jest wysyp DD'ków .. trudno ale jak dowali po dwa lotniska na stronę to już odbyt boli. Lotniskowce na IV i V tierowe gniotą wszystko i kicha z takiej gry. Jak mam grindować pancerniki kiedy nawet nie ma się jak obronić przed atakiem lotniskowca. Obrona pplot na tych poziomach dopiero zaczyna raczkować, manewrowość niskotierowych pancerników.... historyczna. I jak tu grać normalnie? Uważam, że lotniska na niskich tierach po dwa na strone troszkę zaburzają balans.

[-DWS-]
Beta Tester
5,033 posts
14,164 battles
3 minutes ago, _Yamato_ said:

Lotniskowce na IV i V tierowe gniotą wszystko i kicha z takiej gry. Jak mam grindować pancerniki kiedy nawet nie ma się jak obronić przed atakiem lotniskowca. Obrona pplot na tych poziomach dopiero zaczyna raczkować, manewrowość niskotierowych pancerników.... historyczna.

No bez przesady, lotnie T4 i T5 mają tylko autodrop, a pancerniki kręcą w sumie nieźle. Jak Ci teraz źle, to na piątkach dopiero będzie płacz, bo trafisz na lotnie T6 i T7 które mają już atak z ALT-em. A też często zdarzają się po 2 na stronę.

• Cool 1

Players
5 posts
503 battles

Owszem teraz mi jest z tym źle dlatego o tym wspominam. Skoro to jest dopiero przedsmak tego co nastąpi wyżej z lotniskami, to ja podziękuję. Chciałbym normalnie rozwijać linie bez przetapiania złotej waluty i nie być jednocześnie bezbronny pływającym worem hp dla swory DDków czy lotniskowców. Uważam że balans trochę kuleje. 

Trochę przeszkadza fakt dostania po ryju i niemożność oddania. Tak było w WoTie z artą tu za artę robią lotniskowce i leją ciężko po plechach. 

[-FZO-]
Community Contributor
1,235 posts
12,847 battles

Przesiadka na CA pomoże. I z DD i z CV sobie poradzisz. 

[PLO]
Players
765 posts
5,780 battles
1 hour ago, MageT91 said:

Dobra rada dla kogoś, kto chce wygrindować od zera jakąś linie BB.

• Funny 3

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles
1 hour ago, _Yamato_ said:

Owszem teraz mi jest z tym źle dlatego o tym wspominam. Skoro to jest dopiero przedsmak tego co nastąpi wyżej z lotniskami, to ja podziękuję. Chciałbym normalnie rozwijać linie bez przetapiania złotej waluty i nie być jednocześnie bezbronny pływającym worem hp dla swory DDków czy lotniskowców. Uważam że balans trochę kuleje. 

Trochę przeszkadza fakt dostania po ryju i niemożność oddania. Tak było w WoTie z artą tu za artę robią lotniskowce i leją ciężko po plechach. 

Na pocieszenie - na wyższych tierach (od VIII) CV spotkać to rzadkość.

[H-M-F]
Beta Tester, Players
216 posts
5,479 battles
3 hours ago, MageT91 said:

ja normalnie gram CA (i US DD)

ale stwierdzilem, ze sobie zrobie tez BBki do 5-tieru (a tak by zajac sie czyms)

znajac moje szczescie gdybym teraz wsiadl w tier III CA to bym mial 2-3 DDki przeciwko mnie ...

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,069 battles
8 hours ago, Quosek said:

Oh, oh, jakże to straszne... właśnie pograłem randomy na wysokich tierach, w ostatniej bitwie X tieru 4 kierowców BB z mojego teamu przez całą bitwę nie opuściło zielonego kółeczka. Takie zdarzenia budują w moim sercu prawdziwe pokłady współczucia dla każdego BBrajana. Jakże ja im współczuję...

tenor.gif

• Cool 2

Players
5 posts
503 battles

Zastanawia mnie sytuacja z przed dosłownie chwili i moje pytanie? Czy wyznaczone granice mapy nie dotyczą wszystkich? Ponieważ co ilustruje załączona grafika, zrzut przez samoloty torped na mój okręt odbył się już za granicami mapy i z tego kierunku przypłynęły ku mnie torpedy...ciekawa w mordę sprawa.

torpedy.jpg

[TRADS]
Players
2,073 posts
16,107 battles

@up jest pewien sposób na to, że samoloty wychodzą za krawędzie mapy. Więc spokojnie mogą zrobić zrzut torped spoza mapy.

[KURLA]
Beta Tester
1,145 posts
5,987 battles
8 minutes ago, _Yamato_ said:

Czyli należy to zaliczyć do bugów gry..jak rozumiem

Zupełnie jak jazdę po krawędzi. ^^

• Funny 1

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
3 hours ago, _Yamato_ said:

Zastanawia mnie sytuacja z przed dosłownie chwili i moje pytanie? Czy wyznaczone granice mapy nie dotyczą wszystkich? Ponieważ co ilustruje załączona grafika, zrzut przez samoloty torped na mój okręt odbył się już za granicami mapy i z tego kierunku przypłynęły ku mnie torpedy...ciekawa w mordę sprawa.

torpedy.jpg

ogarnięty kierowca lotni zrobi jeszcze taki motyw że włączy auto-drop z wybraniem kierunku tak, żeby samoloty opuściły granicę mapy, po czym wyłączy go jak bedą za granicą mapy, i zrzuci CI bomby z altem tak że sie nie pozbierasz...... ale takie cuda to od tier 6, i ręcznego zrzutu torped przez lotniska.

Players
5 posts
503 battles

Panowie wybaczą, w WoTcie przez 6 lat grania różne rzeczy widziałem i już raczej mnie nie zdziwi. W WoWsa pykam od 3 tygodni dlatego jeszcze taki zdziwiony noob ze mnie .. Pozdro :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.