Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Veřejnný test verze 0.7.9 - Klanová základna 2.0

5 comments in this topic

Recommended Posts

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,313 posts
3,716 battles

Kapitáni! :cap_horn:

Klanová základna se rozrůstá!

Co říkáte na nové budovy?

[WH1TE]
Players
12 posts
4,790 battles

Ahoj všem. Klanová základna vypadá super. Zajímavé. Je však otázka  jakým stylem bude uvedena  Myslim, že by klany byli naštvaný kdyby přišly o vše co do ted vybudovali a nahráli. Jako nápad bych měl udělat to ještě zajímavěji stylem lehké budovatelské strategie Aby předem nebylo dáno umístěni a klany mohli soupeřit např. o nejhezči klanovou základnu Dalo by se si stim pohrát ještě vice nápadu je mnoho. Ale za mně dobrý určitě je to posun k lepšímu.

[1CSSL]
Players
281 posts
7,281 battles

Za mě Určitě posun k lepšímu, stále ale chybí koncepce aktivního používání. Co tím myslím? Takhle to je zase to samé, postavíš a dál se nic neděje. Podle mě by klanová základna měla hrát aktivní roli v každodenním hraní každého člena, ne jen tím, že " má nějaké bonusy".   Napadá mě jen tak namátkou, Postavit MAGAZIN (Arzenál) kde si můžeš koupit nějaká vylepšení, signály, kamo apod, za výhonější cenu, která by se odvíjela od úrovně Magazinu, tu by klan mohl zvyšovat jednak nákupem, jednak třeba účastí a výsledky v Klanových bitvách. .................

[IDDQD]
Weekend Tester
1,890 posts
5,171 battles

Co vytvořit speciální přístav, pouze pro členy klanu? Mohl by stát opravdu hodně nafty (motivace pro klaníky hrát), a obsahoval by speciální prvky (např. klanové logo, na billboardu klanová sdělení atd...).

• Cool 2

[WG-EU]
[WG-EU]
WG Staff
2,313 posts
3,716 battles

Kapitáni!

Děkujeme za vaše komentáře k testované verzi 0.7.9. S příchodem testu verze 0.7.10 zavírám toto vlákno :Smile_honoring:

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.