Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Goomich

Cebuluję.

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,693 posts
7,993 battles

Dobrze liczę, że 2000 dublonów po najlepszym kursie da raptem 70.000 XP?

Kapitan z Arsenału kosztuje 150 żetonów, czyli 3 paczki ze sklepu + 2 wygrywalne w grze.

Tymczasem 70k XP wystarczy na wyciągnięcie kapitana na 7 level, nieważne, czy od zera, czy z 6 (ktorych mam kilka).

[HOB]
Moderator
1,566 posts
6,565 battles

Rozpocząć kapitana - bardziej opłaca się kupić żetonami. Ale dalszy rozwój za elitarnego expa.

Po prostu korzystniejsza oferta zależy od tego, czy robisz "od zera do bohatera", czy chcesz wykupić sobie dalszy awans.

Oczywiście samo wydawanie dublonów na expa kapitańskiego jest kiepską decyzją. Zwłaszcza przy tej ilości bitew powinieneś mieć kilka 19tek lub być blisko któreś, i przy koncie premium i smoczej fladze (333%) w jednej bitwie wyciągniesz 10-20k - równowartość paruset dublonów.

Jak grasz bez premki, to miesiąc premium da stanowczo więcej expa kapitańskiego, jak również znacząco podbije inne statystyki.

Paczki z żetonami także mają dyskusyjną opłacalność, dublony można częściej kupić ze zniżką.

[TF16]
Players
1,914 posts
16,504 battles

Ja kapitanów robię za kapitańskiego expa. Ostatnio 3-punktowego kapitana Salema zrobiłem na 19 pkt. za 1.6 mln expa. To darmowy sposób wymaga jednak innych 19 punktowych kapitanów, którzy zbierają expa. Mam o tyle łatwo, że mam ich chyba z 15, więc exp zbiera się szybko. 

[TF16]
Players
411 posts
7,126 battles
10 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

Ja kapitanów robię za kapitańskiego expa. Ostatnio 3-punktowego kapitana Salema zrobiłem na 19 pkt. za 1.6 mln expa. To darmowy sposób wymaga jednak innych 19 punktowych kapitanów, którzy zbierają expa. Mam o tyle łatwo, że mam ich chyba z 15, więc exp zbiera się szybko. 

chwalipięta :cap_horn:

• Cool 1

[P-W-C]
Beta Tester
521 posts
13,353 battles
16 minutes ago, Lucius_Dentatus said:

To darmowy sposób wymaga jednak innych 19 punktowych kapitanów, którzy zbierają expa

Teraz na rankedach ten exp leci bardzo szybko

Players
1,693 posts
7,993 battles
2 hours ago, Silentraz said:

Po prostu korzystniejsza oferta zależy od tego, czy robisz "od zera do bohatera", czy chcesz wykupić sobie dalszy awans.

Myśle o wzięciu paru do rosyjskiego drzewka (na Mińsku mi się rozdzieli, więc przyda się 10), do RN (wchodzą zaniedługo DDeski, więc kolejna 10teczka będzie w sam raz, szczególnie jakby udało się wygrać coś z lootboksów). Może na jakieś srebne okręty, które brałbym do scenariuszy...

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,869 battles
13 minuty temu, Goomich napisał:

do RN (wchodzą zaniedługo DDeski, więc kolejna 10teczka będzie w sam raz, szczególnie jakby udało się wygrać coś z lootboksów). 

A pamiętasz, że jedną z nagród do ugrania w British Arc jest Dunkirk-bis? Ten ma przynajmniej jakieś ekstra umiejętności, w przeciwieństwie do Dyszy.

Players
1,693 posts
7,993 battles

Jeden Dunkirk na Minotaura (na razie Neptun), drugi na Conquerrora (Monarch). DD nie potrzebują raczej większego dymka, czy szybszych dział. Nawet ulepszony JoaT lepiej działa na większych okrętach, więc zwykły kapitan pasuje bez problemu.

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,869 battles
19 minut temu, Goomich napisał:

Jeden Dunkirk na Minotaura (na razie Neptun), drugi na Conquerrora (Monarch). DD nie potrzebują raczej większego dymka, czy szybszych dział. Nawet ulepszony JoaT lepiej działa na większych okrętach, więc zwykły kapitan pasuje bez problemu.

No i zostaje Ci w spadku jeden UK kapitan, pewnie lepiej zbudowany niż Dysza. Po co zatem angielska Dysza?

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles
4 hours ago, PanNickt said:

No i zostaje Ci w spadku jeden UK kapitan, pewnie lepiej zbudowany niż Dysza. Po co zatem angielska Dysza?

Żeby popatrzeć się na ładną panienkę w porcie :]

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,869 battles
5 minut temu, CasualSlav napisał:

Żeby popatrzeć się na ładną panienkę w porcie :]

To już gościu polerujący torpedę nie wystarcza? Sodomia i Gomoria normalnie.

• Funny 1

[BASIC]
Players
3,296 posts
5,097 battles
3 minutes ago, PanNickt said:

To już gościu polerujący torpedę nie wystarcza? Sodomia i Gomoria normalnie.

Jeśli miałbym wybierać, to już wolę Angielską Dyszę, niż polerowacza torped :]

[-FZO-]
Players
4,661 posts
11,869 battles
3 minuty temu, CasualSlav napisał:

Jeśli miałbym wybierać, to już wolę Angielską Dyszę, niż polerowacza torped :]

Z dwojga złego... Masz rację.

Aż mi się przypomniała piosenka Zespołu Reprezentacyjnego (z niezapomnianym Dudusiem w składzie).

Dozwolone od lat 18.

Spoiler

• Funny 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.