Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Harugumo

14 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,857 posts
12,097 battles

Takhle nějak z dálky vypadá "močící" Harugomo pana @TheComedian1983

Spojler

shot-18_09_09_23_51.31-0523.thumb.jpg.1fd0c689fb059b19d6b93696ef51f3cf.jpg

Spojler

V další hře mu ustřelili dělo nebo dvě, už to bylo jaksi prostatické močení :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 4

[IDDQD]
Korzár
1,763 posts
13,296 battles

Stačilo by mu nerfnout torpy. 6 kusů a reloader je až moc si myslím. Chystám se dojet japonskou lajnu, tak sem zvědav, jake to bude v reálu. Ale co sem tě viděl, jak s tím řádiš, tak se toho nebojím. I když, ty umíš řádit i s Katori :Smile_teethhappy:

• Funny 2

[T-N-T]
Players
959 posts
4,092 battles
1 hour ago, LucyCZ said:

Takhle nějak z dálky vypadá "močící" Harugomo pana @TheComedian1983

Hide contents

shot-18_09_09_23_51.31-0523.thumb.jpg.1fd0c689fb059b19d6b93696ef51f3cf.jpg

Hide contents

V další hře mu ustřelili dělo nebo dvě, už to bylo jaksi prostatické močení :Smile_trollface:

Ale Lucy, takovy fuj mody?  :Smile_trollface:

• Cool 1

[TTT]
Players
1,182 posts

Dle mého názoru udělalo WG blbost, když buffnulo penetraci na jap. 100mm dělech. Účelem bylo to, aby IFHE nebylo na lodi nutností. Ovšem docílilo se toho, že po buffu je IFHE ještě více nutné nežli předtím, protože zvyšuje penetraci nad 32mm. A to umožňuje naprosto devastovat bitevky.

Pokud byl buff penetrace na 100mm opravdu nutný a měl odstranit nutnost IFHE penetrace měla být zvýšena na 20mm. Tato penetrace zaručuje dmg do DDček a s přidáním IFHE by činila +/- 26mm což umožní penetrovat plátování některých křižníků. IFHE v tomto případě není nutné a je skillem který si vybere ten kdo ho opravdu dokáže využít. Zároveň by to umožnilo mnoho zajímavých buildů na Aki/Kita/Haru a né jak je tomu teď všichni IFHE a dakka dakka. Akizuki, Kitakaze a Harugumo by v této podobě byly závislé na dobrém aimu a na znalosti pancíře nepřítele. Teď je to prostě jen point and hold a člověk pluje kolem a je mu jedno kam to pade páč má 32mm pen.

Každopádně je jasné že nějaký nerf brzo přijde, já se jen modlím aby to bylo něco rozumného jako jsem právě napsal a né že to WG zase vezme kladivem když by stačil skalpel.

• Cool 6

[IDDQD]
Korzár
1,763 posts
13,296 battles

Škoda že to WG smete ze stolu.. tohle je ukázkový příspěvek (Rolffuv) od člověka, co to hraje, rozumí mechanice hry a dokáže vybalancovat na určité úrovni. Problém je, že WG řeší balance tak, že v práci si hrají CSko, po práci jdou na pivko, ozerou se, a pak sepisi na papír balanc. Protože kdyby u toho přemýšleli, tak by zjistili už před vydáním, že Harugumo bude OP jak prase. A to nemluvím o Woosteru. Jako jestli WG chce hru udělat fakt hratelnou, tak musí poslouchat komunitu. Protože čím víc má člověk nahráno a chápe mechaniky hry, tím víc dokáže hru (objektivně samozřejmě) balancovat. 

• Cool 3

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
1,857 posts
12,097 battles
Před 21 hodinami Wolffnstein řekl/a:

Škoda že to WG smete ze stolu.. tohle je ukázkový příspěvek (Rolffuv) od člověka, co to hraje, rozumí mechanice hry a dokáže vybalancovat na určité úrovni. Problém je, že WG řeší balance tak, že v práci si hrají CSko, po práci jdou na pivko, ozerou se, a pak sepisi na papír balanc. Protože kdyby u toho přemýšleli, tak by zjistili už před vydáním, že Harugumo bude OP jak prase. A to nemluvím o Woosteru. Jako jestli WG chce hru udělat fakt hratelnou, tak musí poslouchat komunitu. Protože čím víc má člověk nahráno a chápe mechaniky hry, tím víc dokáže hru (objektivně samozřejmě) balancovat. 

Lezeš mu do zadinky chlupáči? :Smile_trollface:

[IDDQD]
Korzár
1,763 posts
13,296 battles

Ne. Jen je to jeden z mála lidí, co sem píše recenze na lodě, dává zpětnou vazbu atak. Takových lidí si tu cením. Lepší jak někteří, co sem dojdou jen plakát na to, jak je na ně hra zla nebo tu spamuji mimo téma  

• Cool 1

[IDDQD]
Players
202 posts
4,332 battles

Já ji potkal jen jednou (takže můj názor není úplně relevantní), ale nestačil jsem se divit. Já byl v Hipperu a potkali jsme se na 8 km, byl cyklón. Stihl jsem vystřelit 2x!! Takže jsme se kočkovali cca 20 sec. Za tu dobu mi stačil sundat 24t HP na 0!! On snad ani nenabíjel, nebo já jsem nic takovýho nezaregistroval. To byla nepřerušená 20ti vteřinová smršť jeho střel, která skončila až mojí nedobrovolnou koupelí. Potkat ho v DD tak ani nevím co mě to zabilo. 

Za mě by to chtělo trochu zvednout reloud, protože střílel jak kulomet (počítám že měl všechny vylepšení a plnýho kapitána se správnýma skillama-adrenalin, pokročilej střel. výc., atd...).

[KG_CZ]
Beta Tester
49 posts
7,950 battles

Pořídil jsem si ho a je to zábavná loď. Ale berte v potaz co je napsáno na wikině.

Loď je současně hrozně silná a hrozně slabá.

Nedetekovaný v kouři či za kopcem taví křižníky a bitevní lodě (s ifhe).  A ano jde utlouct křižník co vás jede chytit sonarem utlouct než dojede z okraje vašeho dostřelu na dosah sonaru.

Torpédoborec vás vyžene z kouře nebo zabije torpédy a ujede (pokud to není shimikaze co chce dělový souboj...jezdí jich teď hodně)

Torpédům pokud nejedou podél vaší osy uhýbáte stejně snadno jako bitevka (a ne nejobratnější). 

Viditelný v přestřelce dostávate automaticky naloženo od všeho.. jste velcí jako křižník a máte HP jako DD. Takže 1:1 to jde..., ale proti přesile nevykličkujete.

Na maximální dostřel (10-12km) vám dokáže křižník v pohodě uhýbat a vyjet z dostřelu.. vašeho, pokud nemusí držet směr (torpéda, bb, atd.).

Na rusy mimo jejich radar nedostřelíte.  CVcko vás zabije torpédy... jste moc dlouzí a máte velký poloměr zatáčky. Torpéda jsou dobrá, ale nabíjení je vážně na dlouho.

Závěr: Poškození co vidíte na youtubu s ní jde snadno dát... ale taky je snažší než kterémkoliv jiném dd umřít chycený radarem nebo CVckem než cokoliv uděláte.

• Cool 1

[IDDQD]
Players
202 posts
4,332 battles
V 13. 9. 2018 v 22:28 Vrumugun řekl/a:

Pořídil jsem si ho a je to zábavná loď. Ale berte v potaz co je napsáno na wikině.

Loď je současně hrozně silná a hrozně slabá.

Nedetekovaný v kouři či za kopcem taví křižníky a bitevní lodě (s ifhe).  A ano jde utlouct křižník co vás jede chytit sonarem utlouct než dojede z okraje vašeho dostřelu na dosah sonaru.

Torpédoborec vás vyžene z kouře nebo zabije torpédy a ujede (pokud to není shimikaze co chce dělový souboj...jezdí jich teď hodně)

Torpédům pokud nejedou podél vaší osy uhýbáte stejně snadno jako bitevka (a ne nejobratnější). 

Viditelný v přestřelce dostávate automaticky naloženo od všeho.. jste velcí jako křižník a máte HP jako DD. Takže 1:1 to jde..., ale proti přesile nevykličkujete.

Na maximální dostřel (10-12km) vám dokáže křižník v pohodě uhýbat a vyjet z dostřelu.. vašeho, pokud nemusí držet směr (torpéda, bb, atd.).

Na rusy mimo jejich radar nedostřelíte.  CVcko vás zabije torpédy... jste moc dlouzí a máte velký poloměr zatáčky. Torpéda jsou dobrá, ale nabíjení je vážně na dlouho.

Závěr: Poškození co vidíte na youtubu s ní jde snadno dát... ale taky je snažší než kterémkoliv jiném dd umřít chycený radarem nebo CVckem než cokoliv uděláte.

V tomdle s tebou nesouhlasím. Základní dostřel (12,55km) má delší než Khabar i Grozovoi a už s ním máš delší dostřel než je nejdelší dosah radaru (11,7km). Už 10kový kapitán ti umožní prodloužit dostřel na 15km.

Pokud na kapitánovi použiješ oba střelecký výcviky a adrenalik tak se šestým slotem na zrychlení střelby a při ztrátě 50% HP v bitvě se dostaneš na 2 sec reloud. Když můžeš co 2 sec upravovat náměr + vypálit až 10 projektilů - tak tomu se podle mě uhýbat nedá.

Pokud na 5 a 4 slot dáš vylepšit kormidlo tak snížíš čas otočení o 60% a výrazně zlepšíš manévrování. Je to sice na úkor maskování, ale já bych s touhle lodí spíš střílel z dálky a tam je mi maskování k ničemu, když bych hodně střílel.

• Cool 1

[KG_CZ]
Beta Tester
49 posts
7,950 battles
On 15. 9. 2018 at 5:57 PM, PfaJir said:

V tomdle s tebou nesouhlasím. Základní dostřel (12,55km) má delší než Khabar i Grozovoi a už s ním máš delší dostřel než je nejdelší dosah radaru (11,7km). Už 10kový kapitán ti umožní prodloužit dostřel na 15km.

Pokud na kapitánovi použiješ oba střelecký výcviky a adrenalik tak se šestým slotem na zrychlení střelby a při ztrátě 50% HP v bitvě se dostaneš na 2 sec reloud. Když můžeš co 2 sec upravovat náměr + vypálit až 10 projektilů - tak tomu se podle mě uhýbat nedá.

Pokud na 5 a 4 slot dáš vylepšit kormidlo tak snížíš čas otočení o 60% a výrazně zlepšíš manévrování. Je to sice na úkor maskování, ale já bych s touhle lodí spíš střílel z dálky a tam je mi maskování k ničemu, když bych hodně střílel.

No můžeš to vyzkoušet. Mě ten ruský styl dd moc nejde, takže by ode mne nebylo fér říkat, že to nejde s Harugumem.

Akorát manévrování nezlepšíš, protože modul zkracuje dobu otočení kormidla (ta je ok) a nikoliv poloměr zatáčení a ten je horší než u křížníků.  A jsi mnohem delší a pomalejší než Khabar.

A nad 10km se palbě z Haruguma uhýbá uplně stejně jako palbě z Atlanty  - takže celkem slušně.. je úplně jedno jak rychle střílíš, když má protivník dost času reagovat.

• Cool 1

[TTT]
Players
1,182 posts
10 hours ago, Vrumugun said:

A nad 10km se palbě z Haruguma uhýbá uplně stejně jako palbě z Atlanty  - takže celkem slušně.. je úplně jedno jak rychle střílíš, když má protivník dost času reagovat.

Spíše tak 13km a více, pod 13km se dá trefovat naprosto s přehledem...

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.