Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Kitakaze

3 comments in this topic

Recommended Posts

[O-S-W]
Players
225 posts
11,241 battles

Tak jsem využil svých asi 300k expu naježděných na Akizuki a pořídil nástupce. Za mě - super loď, koho baví DD a má rád dělové souboje, tak skoro povinnost. Co k lodi říct - je to ve všem lepší Akizuki, s více HP, lepšími děly a torpédy, lehce rychlejší a obratnější. Není problém za bitvu vyndat 2 cizí DD při boji 1 vs 1. Torpéda má 6ks, 12 km dojezd, takže se dá krásně torpit, jen to fakt DLOUHO trvá, než se přebijí, ale s doplňkem "rychlopřebíjení" torpéd pošlete 12ks torpéd na 12km, což je hezký a zásah od nich fakjt zabolí každou loď (cca 18-22k HP damage při zasáhu už je znát. Loď si určitě nechám, baví mě a je fajn.

• Cool 2

[CRYO]
Players
92 posts
9,907 battles

velice zabavna lod, HE spammer, dojet si pro dd nebo na dalku prudit bitevku. kolikrat jsem  videl jak si to bitevka rozmyslela, kdyz videla ten dest :) Jezdim  obcas jolo do koure a DOORAZIM  nakousany ddcka. vratil jsem se k tem 12 km torpum , nabijite 2 minuty ale i boost ma 2 min reload takze mate salvu 6+6  a pak 2 min volno nebo 12 a 2 minuty nabijite. ale BAVIM se a to je to hlavni.

jo a za tuhle bitvu jsem dostal ban na 8 kol s botama

shot-19.02.05_19.28.50-0650.jpg

shot-19.02.05_19.28.57-0668.jpg

shot-19.02.05_19.29.02-0715.jpg

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.