Jump to content
Customer Support Maintenance Read more... ×
Sign in to follow this  
You need to play a total of 1 battles to post in this section.

3 comments in this topic

Recommended Posts

[O-W]
Players
2 posts
1,544 battles

Neustale je mne vycitano ze poskozuji sve spoluhrace a ze budu odpojeny.Nemohu však zato jeli-kos  vpuli hre jsem odpojeny a mam hlaseni ze server je nedostupny a ze jsem opustil hru.Opustim a prestanu hrat tuto hru pokud se to bude opakovat.Jeli-kos nemohu ovládat svou lod a ta pokracuje neovladatelne dal a narazi do spoluhracu a mne je pak vyhrozovano o blokaci.Vase nedokonalost oznacuje sve spoluhrace jako hlupaky kteří strili do svých rad,scela neumyslne.

[O-W]
Players
2 posts
1,544 battles
Před 1 minutou leos0966 řekl/a:

Neustale je mne vycitano ze poskozuji sve spoluhrace a ze budu odpojeny.Nemohu však zato jeli-kos  vpuli hre jsem odpojeny a mam hlaseni ze server je nedostupny a ze jsem opustil hru.Opustim a prestanu hrat tuto hru pokud se to bude opakovat.Jeli-kos nemohu ovládat svou lod a ta pokracuje neovladatelne dal a narazi do spoluhracu a mne je pak vyhrozovano o blokaci.Vase nedokonalost oznacuje sve spoluhrace jako hlupaky kteří strili do svých rad,scela neumyslne.

[4_0_4]
Players
6,030 posts
12,326 battles
5 hours ago, leos0966 said:

5b85b59fe8521_WoWs2.thumb.jpg.9b7dd865a906fa61093c109ebe4b7350.jpg

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.