Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Goomich

Cyberpunk 2077

13 comments in this topic

Recommended Posts

Players
1,693 posts
7,993 battles

Na Twitchu właśnie skończyli pokazywać demo z rozgrywki.

Szczena spotkała się z podłogą.

• Cool 1

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
1 minute ago, CasualSlav said:

Ale i tak dużo sobie obiecuję po tej grze. Klimaty uwielbiam. Oby tego nie spaprali :/

Wiedźmin 3 w świecie przypominającym wizualnie Altered Carbon

generalnie też jestem mega ciekawy co z tego wyjdzie, ale to jeszcze mnóstwo czekania 

Players
2,263 posts
12,103 battles

a co wy z tym wiedzminem

facet poszedł na latwizne i napisał ksiazke na podstawie gry

• Cool 2
  • Funny 2

[ZGZ2]
Players
2,117 posts
10,283 battles
7 godzin temu, CasualSlav napisał:

Ale i tak dużo sobie obiecuję po tej grze. Klimaty uwielbiam. Oby tego nie spaprali :/

A niby, że to WG jest autorem tej gry? Jak coś spaprać to tylko WG.:Smile-_tongue:

• Funny 1

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles

obejrzałem sobie cały film jeszcze raz.... generalnie jestem rozdarty. Kocham klimaty S-F, w zyciu pochłonąłem parę tysięcy książek S-F, uwielbiam przyciężki klimat bliskiej fantastyki... ale hmm... w Cyberpunku ja tego nie czuję.

Wiecie co widzę? Futurystyczną rozbudowaną strzelankę z dialogami zepchniętymi do minimum. Może z dużym światem, ale oskryptowanym ile się da. A ja bym chciał RPG a nie strzelankę. Grę która ma różne drogi i sposoby rozwiązywania problemów a nie tylko efektowne strzelanie (zresztą wszystko co tam widziałem było oskryptowane do bólu.. a co ze strzelaninami z open-world? Nie pokazali ani jednej jak się zachowują NPCe i jaki jest poziom ich reakcji w zupełnie wolnej strzelaninie a nie z głównego wątku). Dialogi? Już bardziej nie mogli ich wykastrować. Przecież dialogi są podstawą RPGów.

podsumowując parafrazą porównania dwóch ostatnich seriali SF, Cyberpunk wyglada mi na taki Altered Carbon, a ja bym dużo bardziej wolał Expanse (który uważam za lepszy o co najmniej kategorię), więc mam nadzieję że to moje błędy percepcji co do pokazanego kawałka gry i z samej będę dużo bardziej zadowolony  (i tak ją kupię na premierze)

Players
1,693 posts
7,993 battles
5 hours ago, _Scarrry_ said:

Grę która ma różne drogi i sposoby rozwiązywania problemów a nie tylko efektowne strzelanie

Przecież koleś sugerował parę innych sposobów zdobycie tego robota: wejście na rympał, zdobycie kasy samemu...

5 hours ago, _Scarrry_ said:

a ja bym dużo bardziej wolał Expanse

No to musisz poczekać na Star Citizena.

Spoiler

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
18 minutes ago, Goomich said:

Przecież koleś sugerował parę innych sposobów zdobycie tego robota: wejście na rympał, zdobycie kasy samemu...

sugerować to wiesz..... widziałem walkthrough z gier które miały mieć genialne otwarte światy, ogrom możliwości, niesamowicie zaawansowane AI botów... żeby nie szukac daleko - Watch Dogs 1, Watch Dogs 2, No Man's Sky. Zarówno trailer jak i nawet pierwsze filmy z "in game footage" wyglądały rewelacyjnie. A potem dupa. 

mi raczej chodziło o to że Altered epatował przesadną przemocą, ciągłymi agresywnymi zwrotami akcji, krzykliwością ogólną.... kiedy Expanse wiele rzeczy potrafił pokazać bez uciekania się do prostackich form artystycznych. 

Players
351 posts
5,543 battles

Po oglądnięciu, to troszkę to za cukierkowe...

Ja sobie wyobrażałem świat cyberpunka raczej w klimacie Łowcy androidów. Mroczno i mgliście.

A tu lunapark... może jednak klimat będzie, jak się samemu tam będzie "chodzić".

Players
2,291 posts
5,367 battles
1 godzinę temu, Jan_Onufry_Zagloba napisał:

Po oglądnięciu, to troszkę to za cukierkowe...

Ja sobie wyobrażałem świat cyberpunka raczej w klimacie Łowcy androidów. Mroczno i mgliście.

A tu lunapark... może jednak klimat będzie, jak się samemu tam będzie "chodzić".

Może być lunapark na górze, a mrok pod spodem miasta, mogą zrobić kilka poziomów, coś a'la wycinek Coruscant :)

• Cool 1

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.