Jump to content
You need to play a total of 1 battles to post in this section.
Radeckij

GDYNIA 2018: SPOTKAJMY SIĘ!

193 comments in this topic

Recommended Posts

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,680 battles

KOCHANI!

Zapraszam Was na nieoficjalne spotkanie polskiej społeczności WoWs, które odbędzie się w dniach 21-23 września w Gdyni. Organizatorami spotkania są @Greyshark i @Radeckij.

Śledźcie ten temat, o wszelkich zmianach będę informował właśnie tutaj.

RAMOWY PLAN SPOTKANIA:

21 września, piątek

Spotykamy się o 19.00 w lokalu http://www.kapitancook.pl/, zarezerwowaliśmy salę z której jest ładny widok na Błyskawicę i Dar Pomorza. Droga do lokalu jest prosta jak w pysk strzelił. Wstęp do lokalu kosztuje 10zł, które odzyskujemy później w postaci napitku. Godzina 19.00 jest godziną orientacyjną, z pewnością będziemy na miejscu wcześniej, jeżeli ktoś się spóźni, to też go wpuszczą. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda sala na której się spotkamy, kliknijcie tutaj. Wstęp na spotkanie tylko dla osób pełnoletnich!

22 września, sobota - Wyprawa na Hel

Plan wycieczki:

9.30 - Spotykamy się na Skwerze Kościuszki, przy Błyskawicy, po czym udajemy się na Katamaran.

10.00 - Wyruszamy na Hel katamaranem (tramwajem wodnym).

11.10 - Lądujemy w porcie helskim i ruszamy na zwiedzanie. Zwiedzanie rozpoczniemy od stanowiska B baterii Schleswig-Holstein i umieszczonej obok wystawy plenerowej, obecnie udostępniono do zwiedzania również pozostałe stanowiska baterii oraz schron amunicyjny, odwiedzimy też wieżę kierowania ogniem. Po gruntownym zwiedzaniu wracamy do Helu, by odwiedzić baterię cyplową im.Laskowskiego. Zwiedzania jest dużo, nastawcie się na pokonanie pieszo ok.10-12 kilometrów. Garść informacji o Muzeum Obrony Wybrzeża znajdziecie tutaj.

17.09 - Opuszczamy Hel pociągiem.

18.30 - Lądujemy w Gdyni.

19.00 - Spotykamy się w lokalu na statku Dragon (http://dragon-dragon.com.pl/), i siedzimy do godziny 24.00. Wstęp na spotkanie tylko dla osób pełnoletnich!

Nastawcie się proszę na określone wydatki: rejs katamaranem kosztuje 40 zł, karnet wstępu na wszystkie obiekty Muzeum Obrony Wybrzeża to 29 zł, wyżywienie i napitki każdy organizuje we własnym zakresie, przejazd koleją to już sprawa indywidualnych zniżek, jak ktoś jest posłem na sejm RP lub senatorem to jedzie za darmo. Żaden z elementów wycieczki nie jest obowiązkowy, jeżeli ktoś boi się pływać, może na Hel dotrzeć pociągiem i spotkać się z nami na miejscu (dworzec jest na trasie z portu do MOW). Jeżeli ktoś będzie chciał wybyć z półwyspu szybciej lub zostać tam dłużej - proszę bardzo. Nie zmuszamy nikogo do kurczowego trzymania się planu, nie bierzemy za nikogo odpowiedzialności, jesteście w końcu dorośli. Ze swej strony zapewniamy pomoc i przewodnika w mojej osobie (MOW przewodnika nie zapewnia) wg zaproponowanego programu zwiedzania.

Pamiętajcie proszę, że pogoda we wrześniu bywa bardzo kapryśna i niefajna. Na wszelki wypadek, NAWET JEŻELI PROGNOZY BĘDĄ DOBRE, zabierzcie ze sobą ciuchy zabezpieczające przed deszczem i wiatrem, bez nich zwiedzanie Helu może się zakończyć ubytkiem na zdrowiu.

23 września, niedziela

Zasadniczo - kończymy imprezę. Bez żadnego hucznego pożegnania, przemówień, itp. Tych z Was, którzy nie zdążą odwiedzić Muzeum Marynarki Wojennej i Błyskawicy w piątek, serdecznie namawiam do zwiedzania w niedzielę - naprawdę warto! Więcej informacji o muzeum zdobędziecie tutaj.

Dla kilku z Was mamy ofertę specjalną: rejs jachtem TORNERO po Zatoce Gdańskiej! Na tę imprezę trzeba zarezerwować cały dzień! Ze względu na bardzo ograniczoną ilość miejsc na pokładzie, niestety nie możemy zabrać wszystkich. W związku z tym proszę byście zgłaszali chęć udziału w rejsie - jeżeli zgłoszeń będzie dużo, wymyślimy jakiś sposób na wyłonienie załogi.

Więcej info o jachcie do przeczytania i obejrzenia tutaj.

CO ZAPEWNIAMY?

- Dobrą lokalizację spotkania;

- Ciekawe towarzystwo;

- Niespodzianki w trakcie zlotu;

CO MUSICIE ZROBIĆ, ŻEBY SIĘ SPOTKAĆ?

1. Przede wszystkim - zgłosić się w tym temacie. To ważne, bo musimy wiedzieć (w przybliżeniu) ilu nas będzie. Z kilku względów.

2. Musicie też zapewnić sobie wikt i opierunek - nie załatwiamy noclegów, nie płacimy za Wasze jedzenie i picie.

3. Nastawić się na dobrą zabawę. Serio! To jest spotkanie NIEOFICJALNE, więc chcemy przede wszystkim dobrze się bawić. Ponuractwo będzie szykanowane i prześladowane na różne sposoby.

ZAPRASZAMY!

Jeżeli macie jakiekolwiek pytania - śmiało pytajcie.

UWAGA: 533 836 339 - telefon kontaktowo-alarmowy na czas zlotu, będzie działał od ok.16.00 w piątek. Będę przy telefonie cały czas, ale jak będę spał to będzie wyłączony ;)

LISTA UCZESTNICZĄCYCH:

(Umieszczenie na liście nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami. Jeżeli zmienicie zdanie, napiszcie, a usunę was z listy. Listę będę się starał aktualizować na bieżąco)

1.lobuzjeden

2.Vanqush_PL

3.Trebuh87

4.squalus77

5.Zigfird_von_spitsbergen

6.blacman_pl

8.Cristoffs

9.KRN_PL

10.tictac93

11._Big_Muzzy_

12.Odo_Toothless

13.Parpoceel

14.henryk5pio

15.PioterC

16.Jan_Onufry_Zagloba

19.Treevill

20.dzobo30

21.HexOmega

22._mac_74

24.Jako113

25.ciochu

26.aborygen76

27.qaramell

28.Ivo_Chodkiewicz

29.TheKostek

30.Mihoshi

31.Max_Von_Trapp

32.maarkuus

33.AmetystDrago

34.Danziger_

35.T0PEC

36.Piechur43

37.Gregor401

38.piotrpawel2013

39.1234567890Olo

40.piter7890

41.Yamakashi

42.radzio_2

43.dziki95

44.jonasz1978

45-46.michalwojcik +1 osoba towarzysząca

Lista dodatkowa, czyli osoby deklarujące udział tylko w wieczornej części zlotu:

1.pothkan

2.albinos48

3.F1_Tusi

4.MacMorn

5.Marek_Puchalski

6.Capt_Tytus_Bomba

7.Gwidon_Madderdin

8.TheRam_One

9.robetinoac1

10.KptStrzyga

11.KrzysiekQQ96

12.PetrusX_

13.UbiQuityRegis

14-15.Bubell +1 osoba towarzysząca

Pozdrawiam

Link do artykułu: https://worldofwarships.eu/pl/news/community/Spotkanie-Graczy-Gdyni/ 
Link do discorda: https://discord.gg/HQNeBWd

• Cool 6

[-DWS-]
[-DWS-]
Beta Tester
391 posts
7,336 battles

Daleko nie mam... :cap_tea:

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,680 battles
14 hours ago, lobuzjeden said:

Oficjalny zlot WG we wrzesniu nie wypalił? Nie śledziłem sprawy, na jeden wyjazd bym się zorganizował, ale 2 to za dużo.

Odpowiem tak - nasze spotkanie jest bezkonkurencyjne, wyboru nie ma :Smile_glasses:

14 hours ago, lobuzjeden said:

Chętnie się zjawię. Przekonywałem się już nieraz, że często ktoś, kogo nie lubimy online okazuje się mega fajnym gościem IRL, więc siłą rzeczy chcę poznać Greya.

A o mnie ani słowa... :Smile_sad:

10 hours ago, pothkan said:

Daleko nie mam... :cap_tea:

Liczę że się zjawisz.

W środę wrzucę garść nowych informacji, powinniśmy już wówczas wiedzieć na czym stoimy z rejsem po Zatoce (przede wszystkim - ile będzie miejsc, bo jakieś ograniczenie będzie na pewno), może pojawią się dodatkowe informacje o jednej z niespodzianek.

Pozdrawiam

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Panowie jak będzie liczna obecność to też się zjawię!
Przywiozę prezenty! Kody i pamiątki!
Każdy dostanie plakat z blueprintem okrętu!

• Cool 1

[PLO]
Beta Tester
4,655 posts
9,680 battles
24 minutes ago, blacman_pl said:

a duży ten jacht co na Hel będzie płynął.... ?

pozyskany_mak1.jpg

A tak serio - więcej informacji odnośnie rejsu podam w środę.

Pozdrawiam

EDIT: Jeszcze dzisiaj podczepię listę osób które zgłosiły uczestnictwo - sama deklaracja, że nas odwiedzicie, nic nie kosztuje, ale może się okazać, że z takich czy innych przyczyn pojawi się ograniczenie miejsc. Z drugiej strony - przy odpowiedniej frekwencji będziemy mogli zarezerwować cały lokal, więc informacja o liczbie chętnych jest dla nas bardzo ważna.

• Funny 1

Players
395 posts
13,308 battles

Ja w tym terminie nie dam rady i jeszcze ta odległość z Małopolski. Natomiast w ten weekend wybieram się na Hel jak za dawnych starych dobrych czasów.

[HOB]
[HOB]
Players
401 posts
17,267 battles

Staram się zweryfikować czy dam radę, ale przed 7-8.09 nie będe wiedział. Chęć natomiast jest.

[QTAZ]
Players
151 posts
4,783 battles

Na dzień dzisiejszy będę. PKP z wro za 49 pln i 6 godzin jazdy :)

Potwierdzę na początku września- zróbcie może jakiś plik na google docs, żeby chętni się wstępnie wpisywali :)

Community Contributor, In AlfaTesters
46 posts
2,167 battles

No i ja się pojawię... W końcu z Gdańska mam niedaleko.

W piątek sam, w sobotę +1 (może syna uda się wciągnąć w historię ect a nie tylko piłka i piłka :P )

Edited by _Big_Muzzy_

[QTAZ]
Alpha Tester
2,277 posts
13,963 battles

Raczej sie zjawie, i wezme z soba @Parpoceel albo on mnie ze soba :D. Jedziemy z Kalisza/Ostrowa WLKP, jesli ktos z okolic mozna sie ugadac podroz wyjdzie male pieniadze

Players
2,559 posts
6,010 battles
1 godzinę temu, KRN_PL napisał:

Na dzień dzisiejszy będę. PKP z wro za 49 pln i 6 godzin jazdy :)

Ja też na dzień dzisiejszy będę, Pendolino trochę droższe, ale te domy studenckie od @KRN_PL mnie przekonały :)

Beta Tester
563 posts
10,631 battles

Wstyd byłoby nie przyjść, skoro mieszkam w Gdyni... Jedyne co może mnie zatrzymać, to jakaś "awaria" z dzieciakami...

Beta Tester
563 posts
10,631 battles
4 hours ago, szparagus1 said:

Jeżeli nie będzie to kolidowało z pracą, to będę chciał przyjechać.

raczej chciałeś napisać, że będziesz, bo to na bank NIE BĘDZIE KOLIDOWAŁO Z PRACĄ...