Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
VonRozwalacz

Poszukuje Klanu

3 comments in this topic

Recommended Posts

Players
2 posts
1,748 battles

Witam wszystkich.
Ostatni powróciłem do tej WoWs'a i zauważyłem iż są juz klany więc w sumie chciałem sobie jakiś znaleźć 
Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś zawodowcem dlatego chciał bym pograć z jakąś luźną ekipą z którą można pogadać pośmiać sie i troszkę gry się poduczyć 
w kwestii czasu gry jestem w miarę elastyczny.

Nick:Vonrozwalacz
Ilość bitew:700
Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD/
Preferowane tiery:
Ulubiony okręt:

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/501226184,VonRozwalacz/
TS/Discord/Mumble: tak/nie

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,482 posts
18,472 battles
5 hours ago, VonRozwalacz said:

Witam wszystkich.
Ostatni powróciłem do tej WoWs'a i zauważyłem iż są juz klany więc w sumie chciałem sobie jakiś znaleźć 
Od razu zaznaczam że nie jestem jakimś zawodowcem dlatego chciał bym pograć z jakąś luźną ekipą z którą można pogadać pośmiać sie i troszkę gry się poduczyć 
w kwestii czasu gry jestem w miarę elastyczny.

Nick:Vonrozwalacz
Ilość bitew:700
Preferowany typ okrętów: BB/CA/DD/
Preferowane tiery:
Ulubiony okręt:

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/501226184,VonRozwalacz/
TS/Discord/Mumble: tak/nie

Ile masz lat? Mogę dać Ci taki układ, że pograsz z nami w ZGZ w dywizjonach dopóki nie dojdziesz do własnej 10 i itp. Potem jak będzie chemia to Cię weźmiemy. Z tym, że klan dla graczy raczej 30+ i zdecydowanych. Więc musimy i tak porozmawiać najpierw. Adres discord masz w temacie rekrutacyjnym ZGZ. Pozdrawiam. 

[PRP]
Players
302 posts
25,050 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej serdecznie zaprasza

Jeżeli nie jesteś zainteresowany graniem Bitew klanowych to nie stawiamy żadnych specjalnych wymagań.

Posiadamy:

• własny kanał TS 3
  • dobrze rozbudowaną bazę klanu