Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Bergham

Hodnocené bitvy: 10. sezóna

199 comments in this topic

Recommended Posts

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles

A je to tady zase. Jak se vám daří? A co říkáte na odměny? A napíše tady zase Marwin za 7 dní, že už má hotovo? :D Toto a ještě více naleznete v tomto topicu. :P

Já osobně od první sezony RB nehrotím. Protože doteď je vzpomínka na mé utrápené nervy příliš intenzivní. Ale možná, je tuto sezónu ten správný čas a popohnat to alespoň na R6. Myslím, že v téhle výši je nastaven ideální poměr mezi ziskem oceli / utrápenými nervy. Ale uvidíme jak to půjde. Snad alespoň jakous-takous úroveň zajistí T10 lodě.

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
12 minutes ago, Bergham said:

Snad alespoň jakous-takous úroveň zajistí T10 lodě.

Nezajistí , vem si co potkáváš v ranDOOMu a že by se to zázračně zlepšilo ? Ani náhodou . Viz ten poslední Komův screen ze zpovědnice .

Uvidíme , nehrotím . Vydělám nějaké šušně , pár XP a ... a je mi to celkem putna . Možná si konečně koupím Republicu , když to nepujde z Hindou . Jelikož jsem lama , tak to nepůjde :Smile_teethhappy:

• Cool 1

[IDDQD]
Players
2,092 posts
19,898 battles

asi zase ten R1 zkusím, minule to docela šlo. Akorát mám teď časový problémy jak vše stíhat - WoW datadisk, Monster Hunter World...a teď ještě tohle :fish_nerv:

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
3 minutes ago, Quetak said:

asi zase ten R1 zkusím, minule to docela šlo. Akorát mám teď časový problémy jak vše stíhat - WoW datadisk, Monster Hunter World...a teď ještě tohle :fish_nerv:

:cap_horn:Dobře míněná rada od internetového kamaráda , vypust lodičky . Ušetřís nervíky a zbyde i čas na to ostatní  :Smile_teethhappy:

Players
378 posts
11,768 battles

Čistě za mě - už je toho v těch lodích nějak moc, zároveň náročnější poprázdninový RL s dětmi, nic neexpím, v poslední době malá motivace, zároveň pocit, že právě na T10 jsou nyní paradoxně nejhorší domluvy a hráči, to vše dohromady = jen lehká (jestli vůbec) účast max na poslední záchranný bod pro rewardy, jinak mi je můj rank v této sezóně, přiznávám upřímně, úplně fuk ...

• Cool 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles

Že toho je moc je pravda. Ale aspoň se NoRealLife hráči nenudí. :) 

• Funny 1

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles

No já stojím na R10. Tak nějak jsem si ozkoušel šímu a po prvních 3 výhrách jsem si v duchu říkal že nejsem úplně špatnej v DD ale pak mi to hodně rychle vysvětlili že si mám zas sednout do BB jako každou sezónu :D

• Funny 3

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,544 battles

Ty jo ja uz se lek kdyz jsem videl ze tu prispel marwin ze tu pise ma hotovo a on je teprve na R10:cap_yes:

• Funny 2

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,788 posts
13,896 battles
Před 13 minutami marwin303 řekl/a:

No já stojím na R10. Tak nějak jsem si ozkoušel šímu a po prvních 3 výhrách jsem si v duchu říkal že nejsem úplně špatnej v DD ale pak mi to hodně rychle vysvětlili že si mám zas sednout do BB jako každou sezónu :D

Už zase sprintuje :crab:

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles
1 minute ago, Sigimundus said:

Ty jo ja uz se lek kdyz jsem videl ze tu prispel marwin ze tu pise ma hotovo a on je teprve na R10:cap_yes:

No nejsou lidi pod R10. Zrovna mám volno a čumím tu na počítadlo :Smile-angry:

• Funny 2

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
9 minutes ago, marwin303 said:

a čumím tu na počítadlo :Smile-angry:

si kup sčot , tam ty kuličky můžeš přesýpat z jedné strany na druhou

A030610_SCOT01_N.JPG

• Funny 1

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles

Je to dobrý , pokud mi nepraskne cévka a nebudu slintat , tak se na R1 dostanu taky .

Sakra , ten maník má víc her v RB než já v ranDOOMu ( 4 075 versus 3 673 )

7116m7jbmji11.png

[O-S-W]
Players
241 posts
11,739 battles

fíha, tak když jsem někdy odehrál 250 bitev v rankedech, měl jsem pocit že jsem to hrotil a že to je fakt hodně. Jak vidím z tabulky výše, není to zase tolik:D. Nejvíc mě ale sejří, proč nejsou rankedy třeba na tieru 7 nebo 9, WG to moc hrotí (klanovky - tier 10, rankedy - tier 10, kupa misí - tier 9-10...). Přitom na tieru 7 je nevjětší zábava a kupa dobrých lodí (Sims, Mahan, Atlanta, Scharnhorst...) a hlavně nemá 50% lodí v týmu radary...

• Cool 1

Players
1,201 posts
12,390 battles
24 minutes ago, TimTaylorCz said:

fíha, tak když jsem někdy odehrál 250 bitev v rankedech, měl jsem pocit že jsem to hrotil a že to je fakt hodně. Jak vidím z tabulky výše, není to zase tolik:D. Nejvíc mě ale sejří, proč nejsou rankedy třeba na tieru 7 nebo 9, WG to moc hrotí (klanovky - tier 10, rankedy - tier 10, kupa misí - tier 9-10...). Přitom na tieru 7 je nevjětší zábava a kupa dobrých lodí (Sims, Mahan, Atlanta, Scharnhorst...) a hlavně nemá 50% lodí v týmu radary...

Desítek je v poslední době trošku moc to je pravda, ale ty bys radši hrál rankedy na t7 kde jsou tuny premiovejch lodí jako třeba Belfast? Né děkuji pěkně, ať se nám to líbí nebo ne t10 je asi nejlepší týr na rankedy.

Já osobně jsem zkusil hodně lodí od Minotaura s radarem až po Stalina, nechtěl jsem moc hrát Zao protože jsem se bál Wooster mety. Moje obavy se naštěstí nevyplnily a Zao je strong jako vždy. Zatím mám se Zaem 100% wr a vypadá to že me donese k dalšímu r1. :Smile_great:

Tady je něco pro Marwina... :Smile_teethhappy:

Spoiler

Zvědavej? :cap_hmm:

Spoiler

Budeš brzo starej! :cap_haloween:

Spoiler

shot-18.08.26_19.30.43-0843.jpg

• Cool 1

[CSNL]
Players
268 posts
10,348 battles

Bylo by zajímavý, zkusit tiery 5 a třeba i 4, (na odpovídajících mapách), k eliminaci začátečníků dát před tím pár kol s 8 nebo 10.

Tam tolik OP lodí snad není, a i by asi prodali pár prémiáků lidem který je jinak na těhle tierech nekupují...

[IDDQD]
Korzár
2,392 posts
170 battles
9 minutes ago, Mar_gun said:

Bylo by zajímavý, zkusit tiery 5 a třeba i 4, (na odpovídajících mapách), k eliminaci začátečníků dát před tím pár kol s 8 nebo 10.

Tam tolik OP lodí snad není, a i by asi prodali pár prémiáků lidem který je jinak na těhle tierech nekupují...

4ky a 5ky? Cmooon.. To by byl samej Wájoming a Kájzer s HE střelbou. D9ky ne. 

Za mě 6ky, Tam jsou ty lodě nejlépe vybalancované. Nenapadá mě jediná OP loď na šestkách. 

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
On 24. 8. 2018 at 1:17 PM, marwin303 said:

No nejsou lidi pod R10. Zrovna mám volno a čumím tu na počítadlo :Smile-angry:

20 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

Desítek je v poslední době trošku moc to je pravda, ale ty bys radši hrál rankedy na t7 kde jsou tuny premiovejch lodí jako třeba Belfast? Né děkuji pěkně, ať se nám to líbí nebo ne t10 je asi nejlepší týr na rankedy.

Já osobně jsem zkusil hodně lodí od Minotaura s radarem až po Stalina, nechtěl jsem moc hrát Zao protože jsem se bál Wooster mety. Moje obavy se naštěstí nevyplnily a Zao je strong jako vždy. Zatím mám se Zaem 100% wr a vypadá to že me donese k dalšímu r1. :Smile_great:

Tady je něco pro Marwina... :Smile_teethhappy:

Hide contents

Hide contents

Hide contents

:Smile_teethhappy: woe zaber , marw ti šlape na záda

:cap_horn: :cap_horn:a mám čistě pro vás dva osobní úkol . Kdo dá první R1 dostane litr . Kořalky nee , sám mám málo ( a švestky jsou teprve posbíráný ) . Dáme to klasicky v dublonech 

• Cool 3

Players
1,201 posts
12,390 battles
9 minutes ago, Stratos_HF said:

:Smile_teethhappy: woe zaber , marw ti šlape na záda

:cap_horn: :cap_horn:a mám čistě pro vás dva osobní úkol . Kdo dá první R1 dostane litr . Kořalky nee , sám mám málo ( a švestky jsou teprve posbíráný ) . Dáme to klasicky v dublonech 

Marw se trápí na R7 :cap_haloween:Má na mě ještě daleko, ale na serveru je kolem 25 lidí kteří mají R5 takže stím nemůžu pohnout, protože nejsou online ve stejnej čas a tudíž je teď nemožné složit r5 bitvu. :cap_cool:

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
3 minutes ago, Rock_n_Rolf said:

Marw se trápí na R7 :cap_haloween:Má na mě ještě daleko, ale na serveru je kolem 25 lidí kteří mají R5 takže stím nemůžu pohnout, protože nejsou online ve stejnej čas a tudíž je teď nemožné složit r5 bitvu. :cap_cool:

Klasika , nejsou lidi , anebo fásneš takový , že raděi nemluvit . Flamu si zahrál včera tvůj styl , streamoval , chytil rage a vypnul to

• Funny 1

Players
4,956 posts
29,671 battles

Já koukám jen na stream (pape je už, myslím, na T6) a je teda na co koukat - hlavně čeho na T10 jsou někteří jedinci chopni... olizovači okraje mapy v Yamatu, sebevrazi v DD, kteří kašlou na bázi a jedou nahánět enemy CV, kempeři nevystřelící celou hru a čekající, jak se vše vyvine. Takže - vlastně vše při starém...

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,544 battles
1 hour ago, ims21 said:

Já koukám jen na stream (pape je už, myslím, na T6) a je teda na co koukat - hlavně čeho na T10 jsou někteří jedinci chopni... olizovači okraje mapy v Yamatu, sebevrazi v DD, kteří kašlou na bázi a jedou nahánět enemy CV, kempeři nevystřelící celou hru a čekající, jak se vše vyvine. Takže - vlastně vše při starém...

Normalni random ne? :Smile_trollface:

• Cool 1

[T-N-T]
Players
1,207 posts
4,316 battles
13 minutes ago, Sigimundus said:

Normalni random ne? :Smile_trollface:

Je to lepsi. Za vyhru je tam vic expu. Jsem doexpil Yugumo. Chtel jsi i Kitakaze, ale uz jsem na rankedu, kde je potreba t10:(

Jinak, na tieru 6 mi prijde t-61 jako docela op lodka.

Players
152 posts
10,764 battles
2 hours ago, ims21 said:

(pape je už, myslím, na T6) 

Se zatajenym dechem jsem vcera sledoval temer celej jeho stream.. To je masakr proste :) Vcera zacal na 13/1 a vypnul to na 6 :D Ty AP bomby jsou nehoraznej extrem. S cim se lze setkat v Hodnocenkach snad ani netreba komentovat :) stale stejna traga :/ Misto focusu jedne lodi si tenhle strili tam a druhej uplne jinam.... Za me plati jedno hodne dulezity pravidlo : Nikdy nerikej "jo, ten uz ma minimum HP, to oni uz ho dopalej.." :D Tolikrat uz jsem na tomhle skoncil, protoze ta jedna sima prezila s 800hp nebo to jedno Yamato ujelo s 2k HP a naprosto to otocilo hru :D 

[CALM]
Players
244 posts
13,513 battles

Nechte mě chudáka žít vy nolifeři vulgaris rankedis :Smile_teethhappy: ja to flákám se přiznám. Doteď jsem grindil harugumo spíš.

[IDDQD]
Privateer
3,647 posts
5,237 battles
Just now, marwin303 said:

vy nolifeři vugaris rankedis

Jak nolifer :Smile_izmena: 

Já byl včera v přírodě .

Celý den jsem modoval Skyrim ( nahrát mod , vyzkoušet a další mod ) . Ještě mi chybí brnění , zbraně a vytunit efekty kouzel :Smile_teethhappy:

• Funny 4