Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
SonnyPsycho

Arsenał - widok z przeglądarki

6 comments in this topic

Recommended Posts

[MS-B]
[MS-B]
Players
739 posts
11,431 battles

Witam,

Kolega @Goomich w jednym z tematów podał link prowadzący do Arsenału. Dzięki temu można kupować rzeczy z Arsenału bez konieczności wchodzenia do gry.

https://arsenal.worldofwarships.eu/pl/

Nie wiedziałem o tym linku, a na oficjalnej stronie nie ma go widocznego. Czy jest możliwość podpięcia go gdzieś do głównej strony gry? Uważam, że jest to fajna możliwość, ponieważ Arsenał w przeglądarce działa szybciej od tej w grze no i nie trzeba wchodzić do gry, by mieć podgląd na swoje zasoby.

• Cool 5

[HOB]
Moderator
1,797 posts
7,476 battles

Zaiste, jak zobaczyłem to w przeglądarce, to do growego się nie chce wracać. Działa zdecydowanie szybciej i płynniej.

Z podróby przeglądarki (którą deklasuje nawet IE) należy jeszcze wynieść inwentarz i klan. Nie miałbym również nic przeciwko możliwości podejmowania większej ilości decyzji z przeglądrki, a przynajmniej podglądu.

• Cool 1

Players
651 posts
7,461 battles

Przydałby się również link do Arsenału na serwer testowy, bo ostatnimi czasy testy wiążą się z Arsenałem, ale miałem problemy z dostaniem się do niego.

Tak nawiasem mówiąc WGC również nie zachwyca swą niezawodnością (odkąd je wyłączam, to rzadziej mam crashe). Coś słabo wychodzą WarGamingowi te "około-growe dodatki".:Smile_sceptic:

[ISEN]
Moderator
4,774 posts

Sprawdziłem u siebie i oba Arsenały (ten z gry i ten z przeglądarki) działają mi tak samo szybko. Ale fajna propozycja, żeby zarządzać kontem bez włączonej gry.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Powiem tak:

Oficjalnie  nie wspieramy tego ale cieszymy się, ze działa. 
Póki co wstrzymamy się z linkowaniem tego gdziekolwiek na szerszą skalę ponieważ jeszcze jest to w fazie testów i eksperymentów. 

Sign in to follow this