Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RadixMorduje

Reset punktów kapitańskich

39 comments in this topic

Recommended Posts

Players
12 posts
22,110 battles

Witam,

czy wraz z wejściem w życie aktualizacji 0.7.8 planowany jest bezpłatny reset umiejętności kapitanów lub umiejętności kapitanów zostaną automatycznie zresetowane?

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
29 minutes ago, RadixMorduje said:

Witam,

czy wraz z wejściem w życie aktualizacji 0.7.8 planowany jest bezpłatny reset umiejętności kapitanów lub umiejętności kapitanów zostaną automatycznie zresetowane?

Będziesz musiał ręcznie resetować swoich kapitanów. Jeżeli rozegrałeś choć 1 bitwę klanową w podanym przez WG okresie wtedy cena resetu będzie wynosiła 0.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,170 battles
5 godzin temu, Dark_Havoc napisał:

Będziesz musiał ręcznie resetować swoich kapitanów. Jeżeli rozegrałeś choć 1 bitwę klanową w podanym przez WG okresie wtedy cena resetu będzie wynosiła 0.

Gdzieś zostało to napisane przez WG, czy opierasz się w tym twierdzeniu na swoich domysłach i historii?

[MS-B]
[MS-B]
Players
739 posts
11,431 battles

Skoro Ciebie to tak bardzo nurtuje, że nie dajesz wiary.

Tak, zostało to na forum napisane przez Crysantosa a dodatkowo potwierdzone przez Drwala na Discordzie.

Jako, że pewnie mi też nie uwierzysz na słowo to wrzucam link do Reddita.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
6 godzin temu, RadixMorduje napisał:

Witam,

planowany jest bezpłatny reset umiejętności kapitanów jeżeli rozegrałeś choć 1 bitwę klanową w podanym przez WG okresie wtedy cena resetu będzie wynosiła 0.

• Cool 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,170 battles
19 minut temu, SonnyPsycho napisał:

Skoro Ciebie to tak bardzo nurtuje, że nie dajesz wiary.

Tak, zostało to na forum napisane przez Crysantosa a dodatkowo potwierdzone przez Drwala na Discordzie.

Jako, że pewnie mi też nie uwierzysz na słowo to wrzucam link do Reddita.

Ani mnie nie nurtuje, ani nie kwestionowałem tego, co napisał @Dark_Havoc.

Grzecznie zapytałem, czy jest to informacja od WG, czy domysły na podstawie zdarzeń z przeszłości.

Mimo złośliwości w Twojej wypowiedzi dziękuję za potwierdzenie wieści. W międzyczasie potwierdził je też na forum Drwal.

Na przyszłość będę pamiętał, że najświeższych informacji od WG należy szukać na reddit, a nie na oficjalnych stronach WG.

15 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

planowany jest bezpłatny reset umiejętności kapitanów jeżeli rozegrałeś choć 1 bitwę klanową w podanym przez WG okresie wtedy cena resetu będzie wynosiła 0.

Czy ten okres został już podany przez WG, czy zostanie podany w przyszłości?

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
4 minuty temu, PanNickt napisał:

najświeższych informacji od WG należy szukać na reddit, a nie na oficjalnych stronach WG.

Szło bardzo ładnie ale potem PanNickt postanowił polecieć stałym sobą.  

• Funny 1

[WOB]
Players
4,755 posts
15,170 battles
18 minut temu, WG_Lumberjack napisał:

Szło bardzo ładnie ale potem PanNickt postanowił polecieć stałym sobą.  

Szanowny Drwalu.

Moja odpowiedź pozostawała w ścisłym związku z wypowiedzią kol. @SonnyPsycho i nie powinna być odczytywana w oderwaniu od niej :)
Skoro odesłał mnie po informacje do reddit, to z grzeczności  potwierdziłem, że tam będę szukał wieści zanim zapytam na forum. 

[QTAZ]
Community Contributor
1,258 posts
14,931 battles

Jest wysiłek, jest nagroda. Za darmo mają wszystkim rozdawać?

• Cool 2

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
6 hours ago, ThePoisonDwarf said:

Za to wszystkim bez klanu WG pokazuje środkowy palec. Super :fish_palm:

Ależ wystarczy zajrzeć do działu rekrutacja i jest masa klanów, które przyjmą każdego, a w zamian zaoferują choć jedną bitwę klanową. Zamiast tracić energię na marudzenie - wystarczy włożyć wysiłek w znalezienie klanu bez zobowiązań.

• Cool 3
  • Bad 1

[TF16]
[TF16]
Players
534 posts
8,915 battles
8 hours ago, ThePoisonDwarf said:

Za to wszystkim bez klanu WG pokazuje środkowy palec. Super :fish_palm:

To nie tak jak mowisz. 

Reset perkow za darmo ma scisly zwiazek z koniecznoscia przestawienia kapitanow wlasnie pod bitwy klanowe ze wzgledu na ich specyfike. (Byl tez reset po rozegraniu 1 bitwy w klanowkach)

Nie grales klanowek = nie musiales nic zmieniac = dlaczego mialbys dostac reset za darmo?

W takiej sytuacji bylbys uprzywilejowany wzgledem wszystkich tych ktorzy brali udzial w bitwach klanowych.

A to i tak tylko czesc "kosztow" poniewaz sa jeszcze ulepszenia na okretach ktore albo demontujesz za dublony albo sprzedajesz po nizszej cenie.

W obu tych przypadkach nie dotknelo Cie to w zadnym stopniu.

Zreszta po wprowadzeniu free Expa na kapitanach KAZDY kto ma choc jednego z 19 punktami ma mozliwosc resetowac perki praktycznie za free wiec nie do konca rozumiem Twoje pretensje.

• Cool 7

Players
722 posts
4,661 battles
6 hours ago, ORP_Buka said:

To nie tak jak mowisz. 

Reset perkow za darmo ma scisly zwiazek z koniecznoscia przestawienia kapitanow wlasnie pod bitwy klanowe ze wzgledu na ich specyfike. (Byl tez reset po rozegraniu 1 bitwy w klanowkach)

Nie grales klanowek = nie musiales nic zmieniac = dlaczego mialbys dostac reset za darmo?

W takiej sytuacji bylbys uprzywilejowany wzgledem wszystkich tych ktorzy brali udzial w bitwach klanowych.

A to i tak tylko czesc "kosztow" poniewaz sa jeszcze ulepszenia na okretach ktore albo demontujesz za dublony albo sprzedajesz po nizszej cenie.

W obu tych przypadkach nie dotknelo Cie to w zadnym stopniu.

Zreszta po wprowadzeniu free Expa na kapitanach KAZDY kto ma choc jednego z 19 punktami ma mozliwosc resetowac perki praktycznie za free wiec nie do konca rozumiem Twoje pretensje.

To tak jak napisałem - nie jak mówię (nie mówie do siebie siedząc przed komputerem). Granie klanówek to jakiś koszt ? Chyba żartujesz, taki sam jak granie każdej innej bitwy na równoważnym tierze. Nie każdy ma 19 pkt kapitana, nie każdy ma ochotę grać w klanie (nie jestem miłośnikiem socjalizowania się za pośrednictwem internetu), ale WG po prostu ciśnie ludzi w klany.

Po prostu jest to kolejne splunięcie 'bezklanowcom' w twarz. Więcej takich pro-klanowych akcji z wykluczeniem reszty graczy, a z pewnością tłumy nowych będą się rejestrować.

@MageT91- wysiłek... no comments.

@Dark_Havoc nie mam ochoty być w klanie, nie mam czasu na zbiórki klanowe, wyrosłem z tego jak przestałem być harcerzem, granie klanówek też mnie nie bawi.

Dobra, jest super. Dla WG są gracze warci docenienia i nic nie warta hołota - dobrze wiedzieć.

• Funny 1
  • Bad 1

[TF16]
[TF16]
Players
534 posts
8,915 battles

Piszesz o rzeczach o ktorych ewidentnie nie masz pojecia i nawet nie bede tego dalej komentowal poniewaz juz wczesniej napisalem wszystko co bylo do POWIEDZENIA w temacie.

Czepiasz sie przy okazji o moja forme wypowiedzi przy czym jestr ona jak najbardziej poprawna i pelni funkcje pewnego uproszczenia. 

Dosc typowe gdy nie ma sie merytorycznych argumentow w dyskusji. 

Podsumowujac, gra daje nam cala palete roznych mozliwosci z ktorych swiadomie korzystamy lub nie. Mozna grac klanowki, ale nikt nikogo do tego nie zmusza, to samo tyczy sie koopow czy randomow.

Sami decydujemy, ktora forma rozgrywki jest dla nas interesujaca.

Skoro nie grasz klanowek, nie chcesz byc w klanie to Twoj wolny wybor i nie jest to nic zlego. Nie mozesz jednak w takim przypadku miec do nikogo pretensji (poza soba),  ze omija Cie czesc dostepnej w grze zawartosci.  

Fakt ze masz pretensje o forme rekompensaty jaka tworcy przewidzieli dla grupy graczy, ktora poniosla pewne koszta to zwykle czepialstwo i pchanie sie ma sile w pierwszy szereg "Shitstormowcow" probujacych za wszelka cene udowodnic swiatu jak to WG ich za przeproszenie w tej grze dyma i dzieli na kategorie.

Kwestionujesz moje argumenty na zasadzie "bo nie" zupelnie ignorujac fakty. 

• Cool 3

[WOB]
Players
4,755 posts
15,170 battles
godzinę temu, ThePoisonDwarf napisał:

Po prostu jest to kolejne splunięcie 'bezklanowcom' w twarz. Więcej takich pro-klanowych akcji z wykluczeniem reszty graczy, a z pewnością tłumy nowych będą się rejestrować.

(...)

Dobra, jest super. Dla WG są gracze warci docenienia i nic nie warta hołota - dobrze wiedzieć.

Weź załóż klan i przyjmuj tylko tych, którzy  nie chcą być w klanie. 

Raz na 2 miesiące odwalicie byle-co na klanówce i przy praktycznie zerowym nakładzie pracy dostajecie wszystkie profity przynależne klanowiczom.

Proste, łatwe i przyjemne.

Szkoda tylko, że WG ukrywa informacje o tej opcji resetu perków (i zdejmowania za darmo modułów?), bo wciąż jej nie ma oficjalnej stronie. Póki co mamy tylko mglistą obietnicę CM, ale już bez doprecyzowania, o które poprosiłem - także nadal nie wiemy w jakich dniach należało zagrać klanówkę, żeby ten obiecany reset otrzymać.

IMHO precyzyjna informacja o resecie po klanówkach powinna się pojawić w trakcie trwania sezonu, tak żeby każdy mógł odpowiednio zadbać o możliwość skorzystania z tej opcji. A teraz można mieć co najwyżej nadzieję, że akurat - cytuję - "w podanym przez WG okresie" zagraliśmy klanówkę, a nie odwalaliśmy LB na wakacjach.

[GRAY]
Players
72 posts
12,739 battles

@ThePoisonDwarf Nie masz zielonego pojęcia o bitwach klanowych, więc sìę nie wypowiadaj, bo tylko się ośmieszasz.

A dla tych co olewają klanówki - WG co pewien czas daje zniżki na reset perków kapitańskich.

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
1 hour ago, ThePoisonDwarf said:

Nie mam ochoty być w klanie, nie mam czasu na zbiórki klanowe, wyrosłem z tego jak przestałem być harcerzem, granie klanówek też mnie nie bawi.

Dlatego napisałem o odpowiednich klanach, które nie wymagają aktywności. W zamian za to Ty nabijasz ropę na rozbudowę i masz zniżki. Wystarczy przeczytać parę tematów rekrutacyjnych - osobiście widziałem z 10 takich klanów. Niektóre to nawet Ci podziękują za zbieranie ropy.

[MORIA]
Players
7,286 posts
35,956 battles
2 hours ago, Apache_79 said:

Czy reset będzie możliwy dla każdego, kto rozegrał choć jedną bitwę klanową, czy jedynie dla tych, którzy rozegrali bitwę klanową na początku rozgrywek?

Podlinkowany wcześniej post Crysantosa wspomina tylko o rozegraniu bitwy, bez podania dat.

orsefx0p49h11.jpg

Pytam, bo z powodu wyjazdu zacząłem w ostatnim sezonie grać klanówki dość późno. 

1 bitwa klanowa tego sezonu . Nie ważne czy na początku czy pod koniec.

• Cool 1

Players
12 posts
22,110 battles

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i dyskusję. Niestety odpaliłem przed chwilą grę i nie mam możliwość resetu umiejętności kapitanów za darmo. Rozegrałem jedną (słownie jedną) :) bitwę klanową, więc taka możliwość powinna być.

Proszę mądre głowy o potwierdzenie, iż mają ten sam problem (oczywiście zakładam, iż brali udział w bitwach klanowych).

Możliwe również, iż reset perków będzie dostępny dopiero w podanym terminie, np. od 1 września do 5 września - również proszę o potwierdzenie.

Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi!

• Cool 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Reset perków kapitańskich będzie najprawdopodobniej możliwy między 24/08 (pewnie od ok. 7:00 rano) do 31/08 (do ok. 7 rano tego dnia).

• Cool 3

[QTANG]
[QTANG]
Players
2,692 posts
23,800 battles
15 hours ago, ThePoisonDwarf said:

14 dni RO - WG_Lumberjack

Serce me trola się raduje, gdy w topicu Radixmorduje drwal czuwa i antyWGistów banuje :cap_haloween:

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles
24 minuty temu, baxowaty napisał:

Serce me trola się raduje, gdy w topicu Radixmorduje drwal czuwa i antyWGistów banuje :cap_haloween:

baxowaty, ja go nie zbanowałem za bycie antyWG, gdyby tak był też byś poleciał - obrażał innych użytkowników. 

• Cool 1

Players
1,972 posts
14,214 battles

Skoro i tak z tematu zrobił się śmietnik. Ile ma dzisiejszy patch? Będę późno w domu i chce się psychicznie nastawić jak będzie z 6 giga:)