Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Zachytněte v Praze WoWs tramvaj!

38 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,914 posts
4,292 battles

Kapitáni! :cap_look:

Do ulic Prahy se dnes vydala na palubě tramvaje (pro Brňáky: šaliny) sličná slečna s ještě sličnější lodičkou:

IMG_20180820_103840.jpg

IMG_20180820_103855.jpg

Líbí se vám vylepšení této tramvaje? Jezdíte pražskou hromadnou dopravou nebo máte dobrý postřeh? Pak máme pro vás výzvu!

VYFOŤTE NAŠI TRAMVAJ!!!

a postněte sem vaši fotografii! 

Z příspěvků vybereme subjektivně ty nejzajímavější a ty ohodnotíme menšími dárky. Proto buďte kreativní, zábavní. Pobavte sebe, nás a samozřejmě i ostatní!

Doba trvání: tramvaj by se po Praze měla prohánět jeden měsíc

Abychom to trochu usnadnili, prozradíme, že tramvaj by se měla vyskytovat především na lince č. 17

Těšíme se na vaše příspěvky! :dance_turtle:

• Cool 1
  • Funny 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,542 battles
36 minutes ago, YabbaCoe said:

Kapitáni! :cap_look:

Do ulic Prahy se dnes vydala na palubě tramvaje (pro Brňáky: šaliny) sličná slečna s ještě sličnější lodičkou:

IMG_20180820_103840.jpg

IMG_20180820_103855.jpg

Líbí se vám vylepšení této tramvaje? Jezdíte pražskou hromadnou dopravou nebo máte dobrý postřeh? Pak máme pro vás výzvu!

VYFOŤTE NAŠI TRAMVAJ!!!

a postněte sem vaši fotografii! 

Z příspěvků vybereme subjektivně ty nejzajímavější a ty ohodnotíme menšími dárky. Proto buďte kreativní, zábavní. Pobavte sebe, nás a samozřejmě i ostatní!

Doba trvání: tramvaj by se po Praze měla prohánět jeden měsíc

Abychom to trochu usnadnili, prozradíme, že tramvaj by se měla vyskytovat především na lince č. 17

Těšíme se na vaše příspěvky! :dance_turtle:

Hmm OK -  budu koukat po 17-kach a doma budu tvrdit ze je to kvuli WoWs soutezi  :cap_like:

Nebylo by stylovejsi to dat na nektery z parniku/privozu co jezdi po vltave?

• Cool 1
  • Funny 1

[WG]
WG Staff
3,914 posts
4,292 battles
Před 1 minutou Sigimundus řekl/a:

Hmm OK -  budu koukat po 17-kach a doma budu tvrdit ze je to kvuli WoWs soutezi  :cap_like:

Nebylo by stylovejsi to dat na nektery z parniku/privozu co jezdi po vltave?

přívozy jsme zkoušely, tam bohužel se nepodařilo nic vyjednat - plochy byly nabídnuty pouze pro tramvaj. Vlastně první nápad byl právě přívoz, když jsem jedním jel do práce...

Co se týče parníků, samozřejmě my bychom chtěli cokoliv spojeného s loděmi, ale tyto parníky jsou soukromníci... ale možná do budoucna.. nějakou z nich přeměnit na bitevku, hmm :cap_hmm:

• Cool 2

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,159 battles

Šmarjápanno kolik si účtuju pražské tunelářské za plochu? Tohle ja ta nejmenší varianta co existuje ne? Nic ve zlém. Jen je to první věc co mě praštila do očí :cap_look:

[IDDQD]
[IDDQD]
Beta Tester
770 posts
9,182 battles

A přijede ta vaše tramvaj i k nám tu na Moravu? Já bych ji klidně využil a i rád bych si ji vyfotil, ale do Práglu kvůli tomu nepojedu, takže mám asi smůlu. :Smile_child:Jinak ten polep je celkem škaredý a nezachrání to ani sličná slečna v sexy námořnickém oblečku. :Smile_hiding:.

• Funny 2

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles

Mi se ten polep líbí. Samozřejmě přes celou tramvaj by byl lepší, ale asi ta cena.. Bohužel tramvaje podjíždím, tak ji asi nechytnu. :(

Players
378 posts
11,768 battles

Tak stylové by bylo nechat se vyfotit v okénku uvnitř tramvaje, jakoby na "můstku" lodi, ideálně s Vltavou v pozadí :cap_old: Jinak v Praze jsem, takže juknu a pokusím se zachytnitit (pardon, nedalo mi to) ...

• Funny 1

[-VU-]
Players
165 posts
4,433 battles

Mne sa lubi to ships.cz . To vymyslal nejaky inteligent ze.  :Smile_teethhappy:    hlavne ze WOT ma tankiste.cz  a  uz som zachytil ze su aj tankisti.sk  Ale lode budu mat ships  ...........

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles
21 hours ago, general00azetsk said:

Mne sa lubi to ships.cz . To vymyslal nejaky inteligent ze.  :Smile_teethhappy:    hlavne ze WOT ma tankiste.cz  a  uz som zachytil ze su aj tankisti.sk  Ale lode budu mat ships  ...........

Neuvěřitelné, co všechno může lidem vadit. :D

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,784 posts
13,896 battles
Před 9 minutami Bergham řekl/a:

Neuvěřitelné, co všechno může lidem vadit. :D

Njn prostě si pořídili novou doménu, aby byl kratší (skladovatelnější) název a ejhle je pjůser Arnošte :cat_cool:

[WG]
WG Staff
3,914 posts
4,292 battles
V 8/28/2018 v 11:46 general00azetsk řekl/a:

tak především lode.cz už bylo zabráno a bylo potřeba použít nějaké slovo, které je i v názvu samotné hry... čili ships.cz proč ne. Co bys tam třeba chtěl mít?

[IDDQD]
Alpha Tester
3,399 posts
9,426 battles
24 minutes ago, YabbaCoe said:

tak především lode.cz už bylo zabráno a bylo potřeba použít nějaké slovo, které je i v názvu samotné hry... čili ships.cz proč ne. Co bys tam třeba chtěl mít?

toz kdyz tanky maji tankisty tak lode snad namorniky .... no ne ?

ale treba se pletu :Smile-_tongue:

• Cool 1

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,542 battles
25 minutes ago, von_chom said:

toz kdyz tanky maji tankisty tak lode snad namorniky .... no ne ?

ale treba se pletu :Smile-_tongue:

Ehmm a nezjsi to placl nezkousel jsi nahodou jestli to uz neni zabrane? :Smile_hiding: Ono neni problem vymyslet dobrou domenu  . . . problem je vymyslet dobrou nezabranou domenu :fish_aqua:

[-VU-]
Players
165 posts
4,433 battles

Zabaku, vcera pri pivecku som to ukazal par kamosom co si toto sem tam zahraju, vsetci povedali dobry napad, Ale napisem ti bonusovku  ships,,  hmm  jeden co nevie poriadne anglicky  ( starsia generacia)   takze čips.cz      v preklade  bramburky .cz :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:   Co sa tyka mne je to osobne jedno  ale nemalo by to byt ked chces prilakat najme cesku komunitu , kedze jazdy po prahe   nieco jednoduche a hlavne po cesky ??  viem ze chces rozsirit komunitu  ale tim ze to bude v anglictine  prilakas tak deti a tych je uz v hre dost .  Apropo neviem ci sa uz niekomu stalo aby v bare zacul sa tak piatich cca 45nikov bavit  a davat si rady do WoT.  Ale premna to bola prdel  :Smile_teethhappy:

• Funny 1

[IDDQD]
Alpha Tester
3,399 posts
9,426 battles
26 minutes ago, Sigimundus said:

Ehmm a nezjsi to placl nezkousel jsi nahodou jestli to uz neni zabrane? :Smile_hiding: Ono neni problem vymyslet dobrou domenu  . . . problem je vymyslet dobrou nezabranou domenu :fish_aqua:

za penize v praze dum ....koupit se da vse

[WG]
WG Staff
3,914 posts
4,292 battles
Před 2 hodinami general00azetsk řekl/a:

Zabaku, vcera pri pivecku som to ukazal par kamosom co si toto sem tam zahraju, vsetci povedali dobry napad, Ale napisem ti bonusovku  ships,,  hmm  jeden co nevie poriadne anglicky  ( starsia generacia)   takze čips.cz      v preklade  bramburky .cz :Smile_teethhappy::Smile_teethhappy:   Co sa tyka mne je to osobne jedno  ale nemalo by to byt ked chces prilakat najme cesku komunitu , kedze jazdy po prahe   nieco jednoduche a hlavne po cesky ??  viem ze chces rozsirit komunitu  ale tim ze to bude v anglictine  prilakas tak deti a tych je uz v hre dost .  Apropo neviem ci sa uz niekomu stalo aby v bare zacul sa tak piatich cca 45nikov bavit  a davat si rady do WoT.  Ale premna to bola prdel  :Smile_teethhappy:

jako já tě plně chápu.. my tu taky nahazovali různé návrhy, jenže hlavní požadavek byl, aby to bylo dost krátké, aby to bylo dobře viditelné v tom "čudlíku" a aby lidi pochopili, že se jedná o odkaz. Navíc čím kratší odkaz, tím lépe zapamatovatelný, když kolem tebe ta tramvaj projíždí.

Jak říkám, ships.cz víceméně skoro odpovídá části názvu, který je tam samozřejmě taky zobrazen. A pak další věc, 17tka jezdí podél Vltavy, kolem těch největších památek. Ono je dost možné, že si toho všimne nějaký turista.

Players
56 posts
6,958 battles

To je tak hrozně nespravedlivé! Chci taky tuto tramvaj vyfotit, a dostat dárek, samo že budu kreativní. Jenže se nám tu žádné neprohání, jsem z Moravy  :Smile_sad: Prosím o přistavení do našeho ospalého městečka, nejlépe na mou každodenní cestu do práce. Když může kamion coca-coly objet tu naši zemičku, tak Vy určo také!

• Cool 1

[IDDQD]
Korzár, WoWs Wiki Team
2,784 posts
13,896 battles

Hm Zetor na poli by byl taky super :Smile-_tongue: 

[POFF]
[POFF]
Players
442 posts
9,506 battles

Zachytit šalinu ... tento obrat chápu jako skočit pod ni, respektive se šalinou nechat srazit. 

Obrat "zachycen kolejovým vozidlem" (vlakem, šalinou, drezínou, krtkem...) je prostě zakořeněn s jiným kontextem.

Nechcete ten nadpis změnit? 

Zase na druhou stranu pokud pod ní někdo hópne, tak to můžeme jednoho rajčáka z obludária škrtnout :Smile_popcorn:

• Cool 1
  • Funny 2

Players
56 posts
6,958 battles
Před 55 minutami LucyCZ řekl/a:

Hm Zetor na poli by byl taky super :Smile-_tongue: 

Mohu sjednat, domluvit, zařídit traktor! Vlečka by mohla nést reklamu... 

• Funny 2

Alpha Tester
200 posts
10,236 battles
Před 12 minutami Dekdpool2 řekl/a:

Mohu sjednat, domluvit, zařídit traktor! Vlečka by mohla nést reklamu... 

Hmmmmm uplne to vidim :D 

bllizi se podzim  cas hnojeni polnosti :D 

a ted ten  Hovnometac s reklamou na lode a sloganem i nase hra je plna  H****

• Cool 2
  • Funny 10

[T-N-T]
[T-N-T]
Players
221 posts
10,587 battles

Ahoj. Tak já zkusím vložit první vlaštovku. 

!!POZOR!!  !!NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!

(Je tam i můj xicht a tím pádem může dojít k poškození vašeho hardwaru)

Spoiler

tramvaj2.thumb.jpg.fd57ea68f9ba02b8622e39a7e60179e5.jpg

• Cool 3
  • Funny 11

[T-N-T]
Players
1,207 posts
4,316 battles
2 minutes ago, Houbus said:

Ahoj. Tak já zkusím vložit první vlaštovku. 

!!POZOR!!  !!NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ!!

(Je tam i můj xicht a tím pádem může dojít k poškození vašeho hardwaru)

Hide contents

tramvaj2.thumb.jpg.fd57ea68f9ba02b8622e39a7e60179e5.jpg

To je photoshop, nebo fakt vypadas jako Dartaňan s culikem?:)

Pak me hned trklo, ze bys mohl byt Fungiolix z jedne male vesnice na zapade Francie :)

• Funny 1