Jump to content
  • 0
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Ondrasz63

Missouri przyczyną "Critical error occured"?

1 comment in this topic

Question

[GJMW]
[GJMW]
Players
9 posts
15,988 battles

Nie wiem, czy to jest właściwe miejsce, ale chciałbym zgłosić moje przypuszczenia (a właściwie 99% pewność), odnośnie powiązania okrętu premium Missouri  IX tieru i występowania błędu "critical error occured" związanego z pamięcią i koniecznością restartowania klienta gry. Ponieważ używam komputera Apple i wersji klienta gry na komputery MAC, jest to być może "przypadłość" tylko i wyłącznie "przypisana" do niego, ale chcę się podzielić moimi spostrzeżeniami i obserwacjami. Ma Mac-u gram w WoWs praktyczne od momentu powstania "wrappera" umożliwiającego taką możliwość. Grając praktycznie od zera, nie miałem większych problemów ze stabilnością i wydajnością. Mniej więcej od roku zacząłem jednak miewać problemy - gra w różnych momentach w trakcie rozgrywki, lub tuż po jej zakończeniu "zamarzała" i pojawiał się wzmiankowany "critical error". Po kilku miesiącach mam prawie absolutną pewność, że wszystkie te problemy są związane z okrętem Missouri. Jeżeli jest on w składzie którejś z drużyn (i nie jest istotne czy to ja akurat gram Missouri, czy któryś z graczy w mojej, lub w drużynie przeciwnika) , to "crash" na zakończenie rozgrywki jest w 100% pewny, bo wielokrotnie miało to w moim przypadku miejsce.  Jeżeli nie ma w składach Missouri - mogę wielokrotnie grać różnymi innymi okrętami wszystkich tierów beż żadnych niespodziewanych błędów. Jeżeli jest Missouri - crash jest pewny. Crash może nastąpić w trzech "momentach":  1) już w trakcie rozgrywki, 2) zaraz po jej zakończeniu (jeszcze zanim wyświetlone zostaną wyniki) lub 3) na początku kolejnej (bardzo rzadko), więc przypuszczam, że jest on "powiązany" z jakąś teksturą, schematem konstrukcyjnym, lub kamuflażem (w każdym razie z elementem wizualizacji tego konkretnie okrętu) - jeżeli w trakcie gry "powiększam" jego sylwetkę (np. przy celowaniu do niego) lub zbliżeniu w trybie lornetki to gra "wywali się" jeszcze w trakcie rozgrywki, jeżeli Missouri był rzadziej oglądany i bez zbliżeń - crash na zakończenie, jeżeli nie miałem "konieczności" przyglądania się Missouri - crash będzie z opóźnieniem (dopiero w kolejnej rozgrywce, nawet jeżeli w niej nie będzie żadnego Missouri). Moje spostrzeżenia i obserwacje dotyczą ponad półrocznego "zmagania się" z nieoczekiwanym "critical error" (najbardziej "boli" kiedy wystąpi w trakcie rozgrywki - bo ma miejsce na wysokich przecież tierach) i analizowaniu możliwych przyczyn - wspólnym mianownikiem wszystkich tych "przypadłości" jest (według mnie) niestety Missouri i jego "konstrukcja wizualna" (wizualizacyjna? - tekstury?, bryły? )

0 answers to this question

Recommended Posts

There have been no answers to this question yet