Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
RADAMANTHYSEK

Kasacja konta

3 comments in this topic

Question

[COMA]
Players
492 posts
12,013 battles

Witam

Rozważam skasowanie swojego konta, ale niestety, nie doszukałem się takiej możliwości w profilu zarządzania kontem Wargaming'u . W związku z powyższym, moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę wdrożyć swój niecny plan w życie  ( jak wygląda ta procedura :E) ??

Pozdrawiam

2 answers to this question

Recommended Posts

• 1
[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
31 minutes ago, RADAMANTHYSEK said:

Witam

Rozważam skasowanie swojego konta, ale niestety, nie doszukałem się takiej możliwości w profilu zarządzania kontem Wargaming'u . W związku z powyższym, moje pytanie brzmi w jaki sposób mogę wdrożyć swój niecny plan w życie  ( jak wygląda ta procedura :E) ??

Pozdrawiam

PS: Weryfikacja dwuetapowa nie wystarcza dla tak trywialnej czynności ? Czyżby kasację konta WG, musiało być poprzedzoneskanem tęczówki oka, pobraniem odcisków placów,  pobraniem próbek (włosów, skóry, wymazu z jamy ustnej, kału, krwi, brudu za paznokciami, odcisku buta/stopy, odcisku uzębienia, głosu) , orzeczeniem biegłych sądowych(psycholog, audiolog, informatyk, kardiolog) , a na samym końcu , orzeczeniem o zdolności do czynności prawnych ?

A skąd takie debilne pomysły? Wystarczy kilka kliknięć: zarządzanie kontem -> ochrona danych -> zarządzaj danymi -> skasuj konto.

• Cool 1

• 0
[COMA]
Players
492 posts
12,013 battles
3 minutes ago, Greyshark said:

A skąd takie debilne pomysły? Wystarczy kilka kliknięć: zarządzanie kontem -> ochrona danych -> zarządzaj danymi -> skasuj konto.

Dzięki, nie myślałem, że tam to się zakamuflowało. Moje niedopatrzenie...

Temat do zamknięcia

Sign in to follow this