Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
_Scarrry_

Shipcomrade....

45 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
12 minutes ago, _Scarrry_ said:

Zamknęli..... najlepszy serwis tej gry ever,....:Smile_amazed::Smile_sad:

No tak właściwie to prowadzący serwis sam zamknął bo przez 3 lata dostał 34 dolary od wiernych fanów. I teraz sugeruje, że jak chcecie jeszcze czytać ten najlepszy portal to dobrze by było trochę kasy dać.

[MORIA]
Players
7,301 posts
35,991 battles

WG zamiast robić jakieś filmowe sceny wsparliby takich co pomagają ulepszać społeczność . 

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
33 minutes ago, Dark_Havoc said:

No tak właściwie to prowadzący serwis sam zamknął bo przez 3 lata dostał 34 dolary od wiernych fanów. I teraz sugeruje, że jak chcecie jeszcze czytać ten najlepszy portal to dobrze by było trochę kasy dać.

sluszna uwaga, przekaż ją WG, bo dla popularności ich gry nikt nie zrobił tyle co ten serwis. Ja tu złotówki już nie zostawię. 

• Cool 1

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
12 minutes ago, _Scarrry_ said:

sluszna uwaga, przekaż ją WG, bo dla popularności ich gry nikt nie zrobił tyle co ten serwis. Ja tu złotówki już nie zostawię. 

Hmmm, a co ma WG do prywatnej strony którą uważasz za:

1 hour ago, _Scarrry_ said:

najlepszy serwis tej gry ever,....:Smile_amazed::Smile_sad:

a jej właściciel zwraca się z apelem do graczy o dofinansowanie. Do graczy, którzy uważają tą stronę za najlepszą?
I czemu to właśnie ja mam przekazywać cokolwiek WG na temat jakieś prywatnej strony, na której pierwszy raz dziś byłem?

• Cool 1
  • Bad 4

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
1 hour ago, Dark_Havoc said:

na temat jakieś prywatnej strony, na której pierwszy raz dziś byłem?

bez jaj.... 

to po grzyba tu głos zabierasz jak nie wiesz czym był shipcomrade i jak ogromną rolę odgrywał dla mnóstwa graczy????

no tak głupiego tekstu jak te twoje wyzej to jeszcze nie widziałem. Nigdy na stronie nie byłes, ale pierwszy do komentowania sytuacji. 

no tak, sławny support WG:

Wargaming Support: Even though I was instrumental in getting both Wargaming NA & EU contributor programs going and bringing contributors together. Someone in corporate HQ decided to take over those programs and give me the boot because to them I no longer qualify as a contributor because I don't pump out Ship Reviews on a limited time schedule. So to them, I don't matter nor do I deserve Wargaming's support anymore. Please note, Wargaming has never given ShipComrade an affilate program or any financial support during the past 3 years. Only talk of support!

• Cool 1
  • Bad 1

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
8 hours ago, _Scarrry_ said:

bez jaj.... 

to po grzyba tu głos zabierasz jak nie wiesz czym był shipcomrade i jak ogromną rolę odgrywał dla mnóstwa graczy????

no tak głupiego tekstu jak te twoje wyzej to jeszcze nie widziałem. Nigdy na stronie nie byłes, ale pierwszy do komentowania sytuacji. 

no tak, sławny support WG:

Wybacz, nie wiedziałem, że nie można komentować informacji, które się przeczytało na forum. Za to mam dziwne wrażenie, że masz do mnie jakieś osobiste wycieczki. 

Grzecznie zauważyłem, że właściciel strony zamknął ją by szukać po prostu finansowania. 

A zobacz jacy gracze hojni byli:

Community Support: Over the last 3 years I have helped countless other Wargaming contributors get exposed to fans and Wargaming. Many have tried to help in anyway they could, others have just used me and moved on. As far as financial support, over the last 3 years I have a total of 2 paypal donations & 2 Patreons to help keep ShipComrade going. While I appreciate those 4 people greatly, The total over those 3 years has been $34 ($11/year). With that kind of support, one could only come to the conclusion that most fans could care less if ShipComrade shuts down.

EDIT: widzę, że znów wracamy do dobrych praktyk, gdy nie wolno się wypowiadać, a jedyną właściwą linią jest pełna krytyka WG i wszystkich tych co nie uważają WG za bagno i winne całego zła na świecie. Brawo!

• Cool 2

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles

pełna krytyka WG 

nie pełna, ale problem jest narastający z kazdym miesiącem, gra praktycznie przestała się rozwijać, ilość graczy nie rośnie od dwóch lat, powolutku osuwając się w dół. Nagle nastąpi przekroczenie masy krytycznej i zjazd w dół. Jest wg mnie bardzo słabo, i to samo wrażenie ma mnóstwo ludzi wokół mnie którzy grają coraz rzadziej albo juz przenieśli się do konkurencji. 

A już pomysł z tą losową promocją na golda jest po prostu skandalicznie słaby. Zniechęcił kolejne zastępy graczy.

Wiesz gdzie to widziałem? Dokładnie w takim samym produkcie tej samej firmy - w WOWPs

swoją droga jeśli interesuje Cie mechanika WOWS i nie znałeś ani recenzji Shipcomrade, ani nie korzystałeś z narzędzi konfiguracji np kapitana jakie strona udostępniała to aż mi się nie mieści w głowie. Tak szczegółowych, obiektywnych recenzji nie robił nikt inny. 

[ISEN]
Moderator
4,774 posts
Just now, _Scarrry_ said:

nie pełna, ale problem jest narastający z kazdym miesiącem, gra praktycznie przestała się rozwijać, ilość graczy nie rośnie od dwóch lat, powolutku osuwając się w dół. Nagle nastąpi przekroczenie masy krytycznej i zjazd w dół. Jest wg mnie bardzo słabo.

Wiesz gdzie to widziałem? Dokładnie w takim samym produkcie tej samej firmy - w WOWPs

swoją droga jeśli interesuje Cie mechanika WOWS i nie znałeś ani recenzji Shipcomrade, ani nie korzystałeś z narzędzi konfiguracji np kapitana jakie strona udostępniała to aż mi się nie mieści w głowie. Tak szczegółowych, obiektywnych recenzji nie robił nikt inny. 

Nie wypowiadam się o konfiguracjach kapitanów oraz okrętach bo uważam tą część gry za bardzo zależną od gracza. Tak więc nie korzystałem z tej strony. 

Ponieważ nie kupuję już premek, a o drzewkowych okrętach sam sobie wyrabiam opinię nie potrzebowałem nigdy takich recenzji.

A wracając do tematu, myślę że autor strony ją otworzy jeśli tylko otrzyma odpowiednią dotację. I to pewnie będzie musiała być dotacja od graczy. I cały mój post był o tym - że autor prosi o wsparcie, a nie za bardzo chce zamykać. A jak się to wsparcie znajdzie to pewnie otworzy serwis ponownie.

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

> Średniej wielkości streamer potrafi zarobić 34 dollary w trakcie jednego streamu bez wsparcia WG.

> Średniej wielkości portal zarobił 34 dollary od swoich wiernych fanów przez cały rok bez wsparcia WG.

Wina WG? 

• Cool 1
  • Funny 1
  • Boring 2
  • Bad 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles

Czytam to , czytam posty rozpalonej głowy Scarrrego i próbuję zrozumieć co ma wspólnego losowa promocja dublonow i osobistej opinii o tym, ze znajomi odchodzą od wowsa (jak się za chwile okaże post ulegnie samokorekcie i będzie to jeden kolega) z zamknięciem shipcomrade....? 

Czy Wiochiemu wg płaci za utrzymanie wows numbers? Nie. Daje chłop rade? Daje. Czy Aslainowi wg płaci za paczkę modow? Nie. Daje chłop radę? Daje.

Daleki jestem od chwalenia wg ale obciążanie firmy za upadek jakieś stronki i memorandum o exodusie znajomych graczy to dość zabawne połączenie. 

Ja tez nie zaglądałem na shipcomrade. Czytałem poradniki np darkhavoca. I co? Nie mieści się to w głowie? Trochę obiektywizmu @_Scarrry_. Po Twoim milenijnym samozaoraniu popadasz ze skrajności w skrajność: od super hiper pomocnego Kolegi tlumaczącemu niewiedzącym tajniki wowsa po totalnego krytykanta wg nawet za to, ze wczoraj było gradobicie w Ciepłowodach w Dolnosląskiem....

• Cool 2

[-SBF-]
Alpha Tester, In AlfaTesters
8,315 posts
6 minutes ago, blacman_pl said:

Czytam to , czytam posty rozpalonej głowy Scarrrego i próbuję zrozumieć co ma wspólnego losowa promocja dublonow i osobistej opinii o tym, ze znajomi odchodzą od wowsa (jak się za chwile okaże post ulegnie samokorekcie i będzie to jeden kolega) z zamknięciem shipcomrade....? 

Czy Wiochiemu wg płaci za utrzymanie wows numbers? Nie. Daje chłop rade? Daje. Czy Aslainowi wg płaci za paczkę modow? Nie. Daje chłop radę? Daje.

Daleki jestem od chwalenia wg ale obciążanie firmy za upadek jakieś stronki i memorandum o exodusie znajomych graczy to dość zabawne połączenie. 

Ja tez nie zaglądałem na shipcomrade. Czytałem poradniki np darkhavoca. I co? Nie mieści się to w głowie? Trochę obiektywizmu @_Scarrry_. Po Twoim milenijnym samozaoraniu popadasz ze skrajności w skrajność: od super hiper pomocnego Kolegi tlumaczącemu niewiedzącym tajniki wowsa po totalnego krytykanta wg nawet za to, ze wczoraj było gradobicie w Ciepłowodach w Dolnosląskiem....

O ile zgadzam się, że WG nie ma z tym nic wspólnego (choć twórca Shipcomrade na stronie zamieścił  jakieś do nich żale), to jeżeli wymagasz od @_Scarrry_ obiektywizmu, dobrze by było, gdybyś sam go zachował i zwrócił uwagę, że to nie Scarrry obciąża WG za upadek tej strony, a jedynie komentuje ten post:

10 hours ago, MacArthur92 said:

WG zamiast robić jakieś filmowe sceny wsparliby takich co pomagają ulepszać społeczność . 

Więc będąc obiektywnym, napisz o rozpalonej głowie MacArthur92, bo to on obciąża WG za to.

No i jak słusznie zauważasz, nie popadajmy od skrajności w skrajność - od super fajnego klanowego kolegi, do wrga publicznego nr 1, którego trzeba krytykować nawet za coś, czego nie napisał.

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
23 minutes ago, blacman_pl said:

Czytam posty rozpalonej głowy Blacmana_pl, wściekłego na mnie że nie pozwoliłem po sobie jechać kiedy próbowałeś wmówić mi ostatnio kłamstwo,  i próbuję zrozumieć co ma to że cytuję Autora strony Shipcomrade i jego żale do Wargaminga z cała resztą Twoich naskakiwań na mnie, oczywiście w żaden sposób nie dotyczących merytoryki problemu (zamknięcia wspaniałej strony, agregatora różnych recenzji i świetnego narzędzia do fitowania)

od super hiper pomocnego Kolegi

nic się w tym nie zmieniło, bardzo chętnie pomagam tym którzy takiej pomocy chcą. Co np możesz zobaczyc w temacie Zuiho. 

Czy Wiochiemu wg płaci za utrzymanie wows numbers? Nie. Daje chłop rade? Daje.

przy tym co sobie dośpiewujesz to raczej takie coś powinien napisać Wiochi. 

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles

17 minutes ago, Greyshark said:

O ile zgadzam się, że WG nie ma z tym nic wspólnego (choć twórca Shipcomrade na stronie zamieścił  jakieś do nich żale), to jeżeli wymagasz od @_Scarrry_ obiektywizmu, dobrze by było, gdybyś sam go zachował i zwrócił uwagę, że to nie Scarrry obciąża WG za upadek tej strony, a jedynie komentuje ten post:

Więc będąc obiektywnym, napisz o rozpalonej głowie MacArthur92, bo to on obciąża WG za to.

No i jak słusznie zauważasz, nie popadajmy od skrajności w skrajność - od super fajnego klanowego kolegi, do wrga publicznego nr 1, którego trzeba krytykować nawet za coś, czego nie napisał.

hmm…. bardzo ciekawe stwierdzenie. To poniższe to też odpowiedź na post kolegi z MacArtura? 

1 hour ago, _Scarrry_ said:

nie pełna, ale problem jest narastający z kazdym miesiącem, gra praktycznie przestała się rozwijać, ilość graczy nie rośnie od dwóch lat, powolutku osuwając się w dół. Nagle nastąpi przekroczenie masy krytycznej i zjazd w dół. Jest wg mnie bardzo słabo, i to samo wrażenie ma mnóstwo ludzi wokół mnie którzy grają coraz rzadziej albo juz przenieśli się do konkurencji. 

A już pomysł z tą losową promocją na golda jest po prostu skandalicznie słaby. Zniechęcił kolejne zastępy graczy.

17 minutes ago, Greyshark said:

Widzisz... zanim napiszesz poczytaj i spróbuj zrozumieć. Ja nikogo nie krytykuję tylko stwierdzam fakt wahadłowych zachowań dwubiegunowych. I zanim zaczniesz bronić kogoś wkładając mi w usta treści, których nie ma - przeczytaj co napisałeś zanim opublikujesz. Przy okazji jakieś literówki można pokorygować…  

Zwróciłem Scarrremu 2 (Słownie : dwa) razy uwagę na Forum. Nigdy nie skomentowałem jego zachowania w aferze z warpackem. Trudno o bardziej neutralną postawę wobec osoby, która oszukała cały klan i młodych Kolegów którzy się na niej wzorowali.... Nie znasz naszych wewnętrznych rozmów i stanowisk Scarrrego w niektórych sprawach i nigdy ich nie poznasz.. Radzę tylko - waż słowa.

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
9 minutes ago, blacman_pl said:

. Radzę tylko - waż słowa.

ważę bardzo dokładnie, i Tobie radzę to samo.

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles
On 8/20/2018 at 11:33 AM, _Scarrry_ said:

ważę bardzo dokładnie, i Tobie radzę to samo.

to nie do Ciebie było. *edited* ...

Edited by kwiatek228
edytowano, ze względu na obrażanie innych uczestników forum

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
20 minutes ago, blacman_pl said:

to nie do Ciebie było. Czytamy ze zrozumieniem...

a przepraszam Cie, to nie było do mnie. 

natomiast żadna sprawa jaką z Wami omawiałem w TF16 nie jest tajemnicą ani sprawą poufną w sensie prawnym - jeśli ją komuś przestawisz czy na priv czy jakkolwiek, ja nie bede miał pretensji o nic.

btw: a co do pomysłu z losowym wybraniem graczy otrzymujących kolosalne zniżki (i to tylko przez odpowiednie wejście do sklepu, tak jak ja mam). Ocena promocji kurcze nie ma nic do krytyki kogokolwiek z graczy. Po prostu uważam ją za bardzo słabą. To przecież nie moja wina że WG ją teraz zrobiło. Nie kiedyś, tylko akurat teraz ją zrobili. Nigdy wcześniej nie przypominam sobie tego typu promocji na zakup złota "dla przypadkowo wybranych", były jedynie kupony zniżkowe, ale to jednak co innego.

[-SBF-]
8,315 posts
21 minutes ago, blacman_pl said:

hmm…. bardzo ciekawe stwierdzenie. To poniższe to też odpowiedź na post kolegi z MacArtura? 

Widzisz... zanim napiszesz poczytaj i spróbuj zrozumieć.

Nie, to odpowiedź na post DarkHavoca. I opinie Scarrego na temat WG i ich produktu, oczywiście niezwiązane w żaden sposób ze sprawą Shipcomrade.

No właśnie próbuję zrozumieć, głównie to zdanie:

44 minutes ago, blacman_pl said:

To jest odpowiedź na post Scarrry, MacArthur, czy ich obu?

Ja nikogo nie krytykuję tylko stwierdzam fakt wahadłowych zachowań dwubiegunowych. I zanim zaczniesz bronić kogoś wkładając mi w usta treści, których nie ma - przeczytaj co napisałeś zanim opublikujesz. Przy okazji jakieś literówki można pokorygować…

A stwierdzenie faktu nie może jednocześnie być krytyką? I skoro nie krytykujesz, to w sumie jest Ci obojętne, co pisze i robi Scarrry czy MacArthur, więc skąd taka histeryczna reakcja?

Miałbym ogromną prośbę o wskazanie tych literówek. Ja znalazłem jedną, a skoro użyłeś liczby mnogiej, to z pewnością jest ich tam więcej, a niestety moja słaba znajomość języka polskiego nie pozwala mi na ich odnalezienie, nie wspominając o skorygowaniu. Liczę na podpowiedź, zawsze jestem wdzięczny ludziom wskazującym mi błędy, dzięki temu uczę się więcej ich nie popełniać.

Zwróciłem Scarrremu 2 (Słownie : dwa) razy uwagę na Forum. Nigdy nie skomentowałem jego zachowania. Trudno o bardziej neutralną postawę wobec osoby, która oszukała cały klan i młodych Kolegów którzy się na niej wzorowali.... Nie znasz naszych wewnętrznych rozmów i stanowisk Scarrrego w niektórych sprawach i nigdy ich nie poznasz.. Radzę tylko - waż słowa.

Wasze wewnętrzne rozmowy mnie nie interesują, po prostu zaintrygował mnie fakt, że wymagając obiektywizmu od innych sam go nie prezentujesz. Bo o ile rozumiemy to słowo w ten sam sposób, będąc obiektywnym przede wszystkim powinieneś odnieść się do pierwszego postu niesłusznie krytykującego WG, czyż nie?

[TF16]
[TF16]
Players
1,600 posts
21,963 battles
10 minutes ago, Greyshark said:

No właśnie próbuję zrozumieć, głównie to zdanie:

To jest odpowiedź na post Scarrry, MacArthur, czy ich obu?

rozumiem, że potrafisz czytać posty w chronologicznej kolejności i widzisz historię zdarzeń - wobec tego dopasujesz sobie, do której osoby się to tyczy. Jeśli nie - przykro ni pomogę.

11 minutes ago, Greyshark said:

więc skąd taka histeryczna reakcja?

histerii też nie dostrzegam ale może już nie dowidzę a Ty widzisz więcej niż ja. Bywa.

12 minutes ago, Greyshark said:

Bo o ile rozumiemy to słowo w ten sam sposób, będąc obiektywnym przede wszystkim powinieneś odnieść się do pierwszego postu niesłusznie krytykującego WG, czyż nie?

tak to prawda. Obu należy się opier----ol za pisanie głupich postów po ogólnie graną muzyczkę : WG złe WG złe... ale WG złe. 

Players
1 post
902 battles
12 godziny temu, _Scarrry_ napisał:

Zamknęli..... najlepszy serwis tej gry ever,....:Smile_amazed::Smile_sad:

Skoro taki super serwis to trzeba było zrobić przelew autorowi a nie dotować twórców "samo_się_strzela"

• Cool 1
  • Funny 1

Beta Tester
1,724 posts
21,053 battles
Just now, topeck said:

Skoro taki super serwis to trzeba było zrobić przelew autorowi a nie dotować twórców "samo_się_strzela"

To świetnie że rządzisz się moimi pieniędzmi. 

[-SBF-]
8,315 posts
3 minutes ago, blacman_pl said:

rozumiem, że potrafisz czytać posty w chronologicznej kolejności i widzisz historię zdarzeń - wobec tego dopasujesz sobie, do której osoby się to tyczy. Jeśli nie - przykro ni pomogę.

histerii też nie dostrzegam ale może już nie dowidzę a Ty widzisz więcej niż ja. Bywa.

tak to prawda. Obu należy się opier----ol za pisanie głupich postów po ogólnie graną muzyczkę : WG złe WG złe... ale WG złe. 

A to przepraszam, źle zrozumiałem. Zmyliło mnie trochę, że pisząc o rozpalonej głowie wymieniłeś jedynie nick Scarrry, drugi zupełnie pomijając. Stąd moje myle wrażenie, że używając liczby pojedynczej („rozpalonej głowy”) i wymieniając tylko jeden nick, odnosisz się tylko do jednej osoby, a nie do obu. Jeszcze raz przepraszam.

Pomożesz z tymi literówkami?

• Cool 1

Players
4,367 posts
16,858 battles
1 minute ago, _Scarrry_ said:

To świetnie że rządzisz się moimi pieniędzmi. 

I dlatego właśnie portal upadł.

To na co wydajesz pieniądze - WG, Shipcomrade, czy niedozwolone oprogramowanie to oczywiście Twoja sprawa. Ale skoro sam nie wspierasz tego portalu to nie oburzaj się że inni tego robią i rzeczony portal upada.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this