Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
MacArthur92

Rekrutacja do TTTPL2 [TTTP2]

5 comments in this topic

Recommended Posts

[MORIA]
Players
7,285 posts
35,878 battles

Witam wszystkich graczy WoWs !!

Rozpoczynamy nabór do klanu [TTTP2] TTTPL2 
Odpowiadając na pytanie, które pewnie padnie: Nie nie jesteśmy Akademia TTTPL. Jesteśmy jego integralną częścią. Różnica polega na tym, że my nie kladziemy mocnego  nacisku na bitwy klanowe. Gramy na bardziej swobodnych zasadach i to jest jedyna rzecz, która nas różni.
Jako, że wiadomo są wakacje, a też decyzje "kochanego" WG nie zawsze są odbierane tak jak WG by tego chiało, wielu graczy przestaje być aktwnych. 
W związku z powyższym rozpoczynamy (kolejny) nabór w nasze szeregi. 

W związku z rozwojowścią gry jak i nas trochę zmieniliśmy zasady rekrutacji na bardziej wymagające. A są one następujące:

- minimum 3000 bitew 

- minimum 3 OKRĘTY 10 tieru ( chcemy uniknąc sytuacji w której mamy możliwość pyknąć sobie klanówkę i się nie da, gdyż 5 chłopaków ma Montanę, ajeśli już grać klanówki będziemy, chcemy to robić posiadanymi i co najważniejsze ogranymi okrętami )

- Kwestia WR i PR : ten pierwszy jest mało istotny, zależy od losowania (MM) i jest łatwy do poprawy, PR powyżej 900 jest milewidziany, oraz chęć dalszej nauki taktyki/mechaniki gry do jego poprawy.

- Wiek 16 lat i wyżej 

- OBOWIĄZKOWY TS  w godz 17-23 (chociaż godziny mogą ulegać zmianie) i ogólna chęć socjalizacji z nami. Chodzi oto, żeby się poznać i zgrać się ze sobą , aby mogło to zaowocować w przyszłości w postaci rosnących umiejętności i zgraniem. Wchodzenie na siłę na TS i bycie na nim na osobnym kanale bez przywitania się, ani chęci pogadania, poznania się z nami nie ma najmniejszego sensu tak więc takie rozwiązanie od razu odpada. Po to wymagamy Team speaka, aby mieć kontakt ze sobą, więc jeśli ktoś myśli, że uda mu się przebąblować kilka godz na samym dole kanałui przebywać na TS jakby to była kara niech da sobie spokój.

Info o TS jest na naszej grupie na Facebooku "Klan WoWs Tora Tora Tora! pl".

- Przypominamy że nie tolerujemy wyzwisk na czacie ogólnym czy drużynowym. Jakikolwiek dowód w postaci screenu nadesłany od kogokolwiek będzie skutkował naganą, a jeżeli się powtórzy to skończy się wydaleniem z klanu.

- Powiadamianie o nieobecności dłuższej niż tydzień albo na grupie na Facebooku/ jako prywatna wiadomość do dowodcy/zastępcy lub na TS. Nieobecność dłuższa niż 30 dni skutkuje wysłaniem wiadomości przez sztab. Brak odpowiedzi w ciągu tygodnia oznacza automatyczne usunięcie z klanu.


Jeśli ktoś będzie z was zainteresowany serdecznie zapraszamy. Atmosfera jest bardzo spoko, więc jesli ktoś lubi hahaszki i heheszki ( i nie przeszkadza padająca z naszych ust czasami łacina ) to jest to miejsce dla was.

Kontakt z dowódcą TTTPL PSikor (znany jako Efendi ) , dowódca TTTPL2 Wawer40, zastępca hycel1906, rekruterem Zigfrid_von_spitsbergen.

Pozdrawiamy i do zobaczenia i usłyszenia.

 

  • Cool 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[TRADS]
Players
2,167 posts
18,566 battles

Wybaczcie, że się wtrącę, ale tag klanu może mieć maksymalnie 5 znaków. TTTPL2 to 6 znaków. To jaki właściwie jest tag tego drugiego klanu? ;)

 

edit:

Widzę, że założyciel posta ma tag TTTP2. No teraz się zgadza :)

Edited by Tumaniszwili
  • Cool 1
  • Boring 1
  • Bad 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
[MORIA]
Players
7,285 posts
35,878 battles
20 minutes ago, Tumaniszwili said:

Wybaczcie, że się wtrącę, ale tag klanu może mieć maksymalnie 5 znaków. TTTPL2 to 6 znaków. To jaki właściwie jest tag tego drugiego klanu? ;)

 

edit:

Widzę, że założyciel posta ma tag TTTP2. No teraz się zgadza :)

Tag został dodany do opisu. Tag to co innego niż nazwa skrócona klanu, pełna nazwa to Tora Tora Tora PL 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

×