Jump to content
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
YabbaCoe

Aktualizace 0.7.8 - Hlášení chyb

43 comments in this topic

Recommended Posts

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles

Kapitáni! :Smile_facepalm:

narazíte-li ve verzi 0.7.8 na nějakou chybu, nahlaste nám ji, prosím, do tohoto vlákna.

Jak hlásit chyby?

Pro snadnější navigaci a shromažďování vašich hlášení prosím dodržujte následující pravidla:

Podívejte se, jestli již bug nenahlásil někdo jiný. Pokud ano, přidejte své hlášení k již existujícímu tématu.

Založte vlákno s jasným názvem

Vyhýbejte se příspěvkům mimo téma daného vlákna

Pro bugy a chyby týkající se problémů s grafikou, pádů hry atd. prosím přiložte ve spoileru kopii souboru dxdiag.

Pro chyby na mapách přidejte obrázky, případně záznam z bitvy, pokud jej máte k dispozici.

Zkuste nám dodat co nejvíc informací o situaci, kdy se bug objevil.

Doporučená struktura hlášení bugu:

Loď

Mapa

Čas

Popis bugu

kopie záznamu dxdiag

V příloze nebo nalinkovaný obrázek/záznam bitvy.

Záznam z dxdiag schovejte do spoilerů, abyste usnadnili procházení tématu.

Děkujeme :Smile_honoring:

[O-S-W]
[O-S-W]
Players
21 posts
17,500 battles

U nového spotřebního doplňku ve francouzské větvi křižníků (urychlovač dobíjení hlavní baterie) je pro jeho spuštění graficky znázorněno písmeno "J" ale fakticky a logicky se spouští písmenem "I". V nastavení je to správně. Snad to nebude trvat na věky věků jako u písmene "Ň" .... AMEN

[WG]
WG Staff
3,918 posts
4,294 battles
Před 19 hodinami Coraxion řekl/a:

U nového spotřebního doplňku ve francouzské větvi křižníků (urychlovač dobíjení hlavní baterie) je pro jeho spuštění graficky znázorněno písmeno "J" ale fakticky a logicky se spouští písmenem "I". V nastavení je to správně. Snad to nebude trvat na věky věků jako u písmene "Ň" .... AMEN

prosímtě, můžeš udělat screenshot toho "J"? Díky

[NJORD]
Players
16 posts
21,465 battles

Zdravím,

po ohlášené změně obsahu kontejnerů „Vive la France“ (v sekci Arzenál) je opravdu místo 3 sad kamufláží „Revoluční“, „gamescom“ nebo „Duše oceánu“  jen jedna kamufláž. Ale u podrobného popisu kontejneru před potvrzením "vyměnit" jsou stále v popisku 3ks. No, zapomněl jsem na upozornění v "Dasha představuje aktualizace 0.7.8." a vyměnil...

[FF-CZ]
Players
144 posts
5,663 battles

ARP lode,drive sli normalne vypnout a ted jim pouze vypnu tu kamuflaz,stve me,ze na ne musim koukat :Smile_teethhappy:  Nejsem jistej ze by byla chyba na me strane.

shot-18.08.30_08.54.58-0602.jpg

shot-18.08.30_08.55.05-0342.jpg

• Cool 1

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
1 hour ago, Zdarsek said:

ARP lode,drive sli normalne vypnout a ted jim pouze vypnu tu kamuflaz,stve me,ze na ne musim koukat :Smile_teethhappy:  Nejsem jistej ze by byla chyba na me strane.

Navrhuji konečné řešení - PRODAT .

Za pokus nic nedáš , najed na ni potkanem a vyzkoušej najít kolonku prodat :cap_rambo:

• Cool 1

[FF-CZ]
Players
144 posts
5,663 battles
1 hour ago, Stratos_HF said:

Navrhuji konečné řešení - PRODAT .

Za pokus nic nedáš , najed na ni potkanem a vyzkoušej najít kolonku prodat :cap_rambo:

genialni,co ja vim tak to puvodne snad neslo,takze byly 2 roky skryte v pristavu :D

[FF-CZ]
Players
144 posts
5,663 battles

ok a dalsi chyba,celkem me stve protoze se objevuje jak kdy. Proste si na lod dam spotrebaky za prachy. Normalne zapnu doplnovani aby to jednu hru fungovalo,dam znova hru s tou samou lodi a hle,obrazek 2 (dela to jen tahle lod a jedina je koupena po tomhle patchi)

shot-18.08.30_08.59.36-0369.jpg

shot-18.08.30_16.15.20-0169.jpg

[IDDQD]
Weekend Tester
2,032 posts
5,670 battles
On ‎30‎.‎08‎.‎2018 at 11:44 AM, Zdarsek said:

genialni,co ja vim tak to puvodne snad neslo,takze byly 2 roky skryte v pristavu :D

Přesně tak. Taky mi vyskočily a nešly schovat. Jen odstranit ty ohavné kamufláže. A kdo se chce koukat na 5x Kongo. Tak jsem to zkusil a ony opravdu už prodat jdou. Pár miliónů to potom hodí. :)

[T-N-T]
Beta Tester
986 posts
7,490 battles

Mám opět aktivní misi "Hledání lodě Atlanta".
Ale mise se neplní. Její platnost je do 18.9.2018. 
Mám i k dispozici mise na Gamescon 1 a 2 a také se neplní.
Všechny jsem měl splněny někdy v minulosti.

Osobní mise na T10 moduly k lodím mám komplet resetované. Všude jsou stavy jako bych s T10 nikdy nevyjel.

Prostě se mi zobrazují všechny osobní mise co byly za cca měsíc zpět. Ale ty splněné už nejdou plnit a Mise na doplňky jsou resetované.

Gamescon mise 3 se normálně dále plní.

EDIT: Již se to samo zpravilo do správného stavu.

• Cool 1

[-BES-]
Players
67 posts
12,721 battles

Od posledního updatu se mi stává, že po začátku bitvy (cca 1 minuta od začátku) mi zčerná obrazovka hry. Pak musím přes tlačítko Windows otevřít Start nabídku a dát reset počítače. Pak znovu zapnu hru a vrátím se do bitvy, se zpožděním a někdy už kýlem nahoru. Na ranked battles to celkem zamrzí.

Nestává se to vždy, ale párkrát za den se to objeví. Zkoušel jsem s Aslainem i bez Aslaina, update ovladačů grafické karty, kompletní přeinstalace hry, ale nic nepomohlo. Na anglickém fóru jsem našel podobné hlášení chyb, ale žádná odpověď. DxDiag přiložen.

Díky

DxDiag.txt

[T-N-T]
Weekend Tester, Players, In AlfaTesters
5,565 posts
12,542 battles
1 hour ago, Caine180 said:

Od posledního updatu se mi stává, že po začátku bitvy (cca 1 minuta od začátku) mi zčerná obrazovka hry. Pak musím přes tlačítko Windows otevřít Start nabídku a dát reset počítače. Pak znovu zapnu hru a vrátím se do bitvy, se zpožděním a někdy už kýlem nahoru. Na ranked battles to celkem zamrzí.

Nestává se to vždy, ale párkrát za den se to objeví. Zkoušel jsem s Aslainem i bez Aslaina, update ovladačů grafické karty, kompletní přeinstalace hry, ale nic nepomohlo. Na anglickém fóru jsem našel podobné hlášení chyb, ale žádná odpověď. DxDiag přiložen.

Díky

DxDiag.txt

Neprehriva se ti graficka karta? Zkus

GPU-Z Graphics Card GPU Information Utility

[T-N-T]
Players
1,207 posts
4,316 battles
2 hours ago, Caine180 said:

Díky

DxDiag.txt

Stava se ti to i u jinych her nebo aplikaci? Protoze hrajes na integrovane grafice, muze to byt proto, ze grafika nezvlada.

[-BES-]
Players
67 posts
12,721 battles
Před 3 minutami Endala řekl/a:

Stava se ti to i u jinych her nebo aplikaci? Protoze hrajes na integrovane grafice, muze to byt proto, ze grafika nezvlada.

Před updatem 0.7.8. to nedělalo a v noťasu je ještě druhá grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (v DxDiag zmíněná níže), takže lodě hraju naprosto v pohodě na max detaily s FPS ~75. Jinak hraju třeba Skyrim na plné detaily a v pohodě, žádné crashe.

Před 1 hodinou Sigimundus řekl/a:

Neprehriva se ti graficka karta? Zkus

GPU-Z Graphics Card GPU Information Utility

Zkusím a uvidíme kolik bude max teplota, ale jak jsem psal, před updatem 0.7.8 to nedělalo. Uvidíme. Každopádně díky za rady.

[IDDQD]
Privateer
3,646 posts
5,237 battles
7 minutes ago, Caine180 said:

Před updatem 0.7.8. to nedělalo a v noťasu je ještě druhá grafika NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti (v DxDiag zmíněná níže), takže lodě hraju naprosto v pohodě na max detaily s FPS ~75. Jinak hraju třeba Skyrim na plné detaily a v pohodě, žádné crashe.

Zkusím a uvidíme kolik bude max teplota, ale jak jsem psal, před updatem 0.7.8 to nedělalo. Uvidíme. Každopádně díky za rady.

Ještě vyfoukej ventilátory ( musíš ty vrtulky zašprajcovat , aby se nestrhly ) ono to chlazení dělá divy a kor na notasu

[1CSSL]
Players
285 posts
7,924 battles
V 5. 9. 2018 v 9:31 Caine180 řekl/a:

Mám stejný problém, jen se to liší v tom, že obrazovka zčerná i v přístavu. Nastane to bez jakéhokoli podnětu. Tepolta procesoru normální, teplota externí grafiky normální, jiné hry a programy to nedělají, ventilátory OK. Aslan to není, protože jsem udělal čistou novou reinstalacia bez aslana a výsledkem  bylo zčernání po 5 minutách spuštěného programu... výskyt čistě náhodný, včera odpoledne 4x a pak celý večer nic...

Players
1 post
4,691 battles
On 5. 9. 2018 at 9:31 AM, Caine180 said:

Díky

DxDiag.txt

Mám stejný problém, již mi to udělalo 4x. Vždy 2-4 minuty po začátku hry obrazovka zamrzne (jednou zčernala) a nic nereaguje - lze jen přes lištu restartovat, která se objeví jako jediná na obrazovce. Kolega z práce má stejný problém - už to ani nezkouší, stalo se mu to 7x, vždy, když to zkusil zapnout - je otrávený víc než já neboť si platí premium účet.....

Zkoušel jsem čistý instal a nepomohlo, nové ovladače grafiky také bez výsledku...

[T-N-T]
5,565 posts
12,542 battles
58 minutes ago, Marty89 said:

Mám stejný problém, již mi to udělalo 4x. Vždy 2-4 minuty po začátku hry obrazovka zamrzne (jednou zčernala) a nic nereaguje - lze jen přes lištu restartovat, která se objeví jako jediná na obrazovce. Kolega z práce má stejný problém - už to ani nezkouší, stalo se mu to 7x, vždy, když to zkusil zapnout - je otrávený víc než já neboť si platí premium účet.....

Zkoušel jsem čistý instal a nepomohlo, nové ovladače grafiky také bez výsledku...

Jeste dotaz hrajes v rezimu cele obrazovky nebo v rezimu "Okno"? Zkusil bych to v nastaveni zmenit na ten druhy nez aktualne pouzivas a trebas to pomuze.

[-BES-]
Players
67 posts
12,721 battles

Tak jsem 2 dny při hraní poctivě měřil teplotu a žádné výkyvy tam nejsou. GPU max 73C a CPU max 82C. A je to poměrně stabilní teplota při zatížení. Ve středu 1x restart, ve čtvrtek 2x.

To přepnutí režimu full screen/okno zkusím, ale moc tomu nevěřím.

Marty89, Prdoch65, hodíte sem taky dxdiag? Jen pro porovnání konfigurace železa.

[T-N-T]
5,565 posts
12,542 battles
1 hour ago, Caine180 said:

Tak jsem 2 dny při hraní poctivě měřil teplotu a žádné výkyvy tam nejsou. GPU max 73C a CPU max 82C. A je to poměrně stabilní teplota při zatížení. Ve středu 1x restart, ve čtvrtek 2x.

To přepnutí režimu full screen/okno zkusím, ale moc tomu nevěřím.

Marty89, Prdoch65, hodíte sem taky dxdiag? Jen pro porovnání konfigurace železa.

Tak jsem na netu hledal pod heslem "Black Screen when trying to launch game"

Lidem pro ruzne hry pomohl roll back driveru a odinstalace GeForce Experience.

[IDDQD]
Alpha Tester
3,665 posts
23,159 battles

Poslušně hlásím bug.
Ta nová pani co mám na nové nášivce přesahuje samotnou našivku. A to by nemělo. Ne ne ne.
Malý bug, ale náš.

[T-N-T]
Players
1,207 posts
4,316 battles
2 hours ago, TheComedian1983 said:

Poslušně hlásím bug.
Ta nová pani co mám na nové nášivce přesahuje samotnou našivku. A to by nemělo. Ne ne ne.
Malý bug, ale náš.

To je tim, ze ma tak.... hluboky oci. Nemas si na nasivky strkat takovy zensky ;)

[1CSSL]
Players
285 posts
7,924 battles
Před 8 hodinami Sigimundus řekl/a:

Tak jsem na netu hledal pod heslem "Black Screen when trying to launch game"

Lidem pro ruzne hry pomohl roll back driveru a odinstalace GeForce Experience.

Dnes jsem to nahlásil na podporu GeForce jako závadu jejich  posledního ovladače v kombinaci s WoW tak jak dostanu nějakou odpověď tak dám vědět

[1CSSL]
Players
285 posts
7,924 battles

Taková maličkost nějak tam něco chybí, opakuje se to už poněkolikráté.....

chyby.thumb.jpg.23f898b5f10dbe2d1e235543781c9bec.jpg

• Cool 1

[1CSSL]
Players
285 posts
7,924 battles
V 7. 9. 2018 v 19:03 Prdoch65 řekl/a:

Dnes jsem to nahlásil na podporu GeForce jako závadu jejich  posledního ovladače v kombinaci s WoW tak jak dostanu nějakou odpověď tak dám vědět

Tak jsem dnes dostal odpověď, že jim cosi nefunguje a měla by to odstranit následná aktualizace ovladače, ta dorazila cca 5 minut po emailu.....

Guest
This topic is now closed to further replies.