Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.8 - Rocznica WoWs

12 comments in this topic

Recommended Posts

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Jubileuszowa kolekcja

To już tradycja, że w rocznicę projektu World of Warships wprowadzamy specjalną, poświęconą mu kolekcję. W tym roku polować będziecie na fragment pamiętnika Daszy Perowej.

Kolekcja składa się z 16 elementów podzielonych na 4 sekcje.

Ukończenie każdej z sekcji nagrodzone będzie jubileuszowym kontenerem Premium, a nagrodą za zebranie całej kolekcji będzie superkontener i flaga pamiątkowa.

Brakujące element kolekcji można zdobyć wymieniając duplikaty w stosunku 3 duplikaty za 1 brakujący element. Przedmiot, na który wymienione zostaną duplikaty, można wybrać. Po zebraniu całej kolekcji wszystkie duplikaty znajdujące się na koncie użytkownika wymienić można na kredyty po kursie 15 000 kredytów za 1 duplikat.

W kontenerach jubileuszowych World of Warships znaleźć można następujące przedmioty:

1 sygnał specjalny (Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros, Hydra, Skylla, Bazyliszek lub Lewiatan);
8 żetonów rocznicowych do Arsenału;
przedmiot z kolekcji.

Specjalny kontener Premium z ogromną liczbą nagród dostępny będzie w Sklepie Premium:

5 sygnałów specjalnych: Smok, Wiwerna, Czerwony smok, Uroboros lub Hydra; bądź 10 sygnałów specjalnych: Skylla, Bazyliszek lub Lewiatan;
45 żetonów rocznicowych do Arsenału;
przedmiot z kolekcji.

Jeśli chcesz ukończyć kolekcję poświęconą rocznicy projektu z 2017 roku, Arsenał umożliwi zakup odpowiedniego kontenera za 5 000 jednostek węgla, którego zawartość będzie następująca:

1 zużywalny kamuflaż Jubileusz World of Warship, Halloween, Dzień Św. Walentego, La Fheile Padraig, Łowca lub Znak zwycięstwa;
5 sygnałów: Juliet Charlie, India Delta, November Echo Settesex, Sierra Mike, November Foxtrot lub Juliet Whiskey Unaone;
przedmiot z kolekcji „2 lata World of Warships".

Więcej info: https://worldofwarships.eu/pl/news/game-updates/update-078-wows-birthday/#collection
Więcej info o kolekcjach: https://worldofwarships.eu/pl/news/general-news/all-about-collections/

[WOB]
Players
4,808 posts
17,152 battles

Po zupełnie fajnych nagrodach w S&E (co najmniej jeden pewny kamuflaż 10T za darmo) i zapowiadanych fajnych nagrodach za British Arc (2 okręty premium, Dunkink-bis, zniżki na Cossacka) event urodzinowy ma - moim zdaniem - bardzo słabe nagrody do ugrania. Dwa kamuflaże na 8T, choć ładne, użytecznością - wobec permanentnego lansowania przez WG gier okrętami 10T - nie grzeszą, Dysze Parowe nie mają dodatkowych bonusów zachęcających do kupna.

Chyba trzeba będzie brać ze sklepu te nowe sygnały.

Pozytyw też jest - można sobie zrobić miesiąc większego luzu, przed serią wydarzeń brytyjskich :) 

Na plus jest też możliwość skompletowania kolekcji z ubiegłorocznych urodzin. Póki co szkoda mi na to węgla (Salem już się zbliża, juz puka do mych drzwi), ale w przyszłości chętnie uzupełnię ostatnią brakującą kolekcję. 

• Cool 5

Players
651 posts
7,461 battles

Bardzo mi się podoba pomysł dawania możliwości zdobycia poprzednich kolekcji i nagród z nimi związanych. Zakupiłem 20 kontenerów kolekcji z okazji 2 rocznicy WoWsa i akurat na styk zebrałem całą, a wraz z nią kamuflaże (m.in. na Z-23, NO i Monarcha), kilkadziesiąt flag na detonację (a ostatnio było u mnie z nimi krucho). Za ten aspekt duży plus!

Na tle kolekcji z ubiegłego roku, ta obecna, z okazji 3 rocznicy WoWsa prezentuje się nadzwyczaj ubogo. Zebranie całej kolekcji daje trochę nowych flag ekonomicznych i jedne z najskromniejszych kamuflaży jednorazowego użytku.:Smile_facepalm: Ponadto zbiera się te żetony rocznicowe, ale co za nie kupić, skoro jest to wybór na zasadzie "mniejszego zła", a nie wybór pomiędzy "atrakcjami"? Tym bardziej nie widzę sensu kupowania rocznicowych kontenerów premium, które przede wszystkim dają więcej żetonów... o wątpliwej sile nabywczej.

[ISEN]
Moderator
4,899 posts

Powiem szczerze, że czuję rozczarowanie z tegoroczną rocznicą. 

W zeszłym roku dostałem 5 stałych kamuflaży na okręty 8 tieru plus flaga. W obecnej kolekcji do zdobycia jest flaga i 40 specjalnych sygnałów. 

Nie wiem czy planowane jest coś jeszcze, ale według danych na dziś do zdobycia jest z 400- 600 żetonów co wystarczy na dwa kamuflaże i może z 2 naszywki i kapitan Daszę. 

W zeszłym dostałem za to 8 SK (za X tier). 

Jeśli nic się nie zmieni to strasznie skromnie w tym roku :)

Ta opinia jest subiektywna i może się zmienić w trakcie trwania wydarzenia.

• Cool 3

[THESO]
Players
7,920 posts
40,415 battles
18 hours ago, Dark_Havoc said:

Powiem szczerze, że czuję rozczarowanie z tegoroczną rocznicą. 

W zeszłym roku dostałem 5 stałych kamuflaży na okręty 8 tieru plus flaga. W obecnej kolekcji do zdobycia jest flaga i 40 specjalnych sygnałów. 

Nie wiem czy planowane jest coś jeszcze, ale według danych na dziś do zdobycia jest z 400- 600 żetonów co wystarczy na dwa kamuflaże i może z 2 naszywki i kapitan Daszę. 

W zeszłym dostałem za to 8 SK (za X tier). 

Jeśli nic się nie zmieni to strasznie skromnie w tym roku :)

Ta opinia jest subiektywna i może się zmienić w trakcie trwania wydarzenia.

Oj pamiętam . Ja wtedy miałem 14 TX. Na bogato było :)

Myślałem że w tym roku to 20 SK będę miał a tu lipa :fish_glass:

[THESO]
Players
7,920 posts
40,415 battles

Kontenery nie warte tej ceny, za żetony tylko kapitan Dasza i stałe kamo do Edinburgh (lol) i Z-23 (mam na nim stałe kamo z innej kolekcji taki fioletowo pomarańczowy - pardon zapomniałem jego nazwy) , kamuflaże 100% expa i 100% wolnego też takie se...

Pomysł ok ale nagrody slabe. Gdyby jeszcze ta Dasza była 19 pkt a 10 pkt to taki niesmak za tyle kasy (trzeba kupić pięciopak który tani nie jest żeby mieć jedną Dasze . A co im szkodzi ją dać na 19 , jak rocznica to rocznica a nie skąpstwo. Do tego brak SK żadnych, mogliby dać węgiel jako nagroda za jakieś misje 10-20 k węgla ....

Ech to WG :cap_old:

Players
775 posts
7,000 battles

Rocznica to generalnie żal...

W zeszłym roku to było na co czekać ale teraz...

Kontenery rocznicowe, które na dobra sprawę nic nie dają poza elementami kolekcji i żetonami.

Żetony? W sklepie nic nie ma. Dwa kamuflaże (dość drogie), kapitanowie z bitew kosmicznych (nieciekawi, bez specjalnych skilli, drodzy, bez voiceoveru), kapitan dasha (nie unieversalna, bez specjalnych skilli, no i tylko voiceover rosyjski. Nawet lenistwo powinno mieć swoje granice. Nie mówię że ma być voiceover polski ale jak staracie się działać na rynku europejskim to angielski jest minimum. Czasy że ruski był na połowie kontynentu były 30 late temu. Trochę obsuwa.)

Kolekcja? 10 kamo plus po 10 flag, plus JEDEN superkontener na koniec. Serio? W zeszłym roku były kamuflarze co podkolekcja. A teraz? Na dobrą sprawę gdyby nie fakt że mam jak na razie wszystkie kolekcje na 100% to pewnie bym tej nie ruszył nawet kijem.

Jeżeli o mnie chodzi to wtopa na całego. Żetony przewale na jakieś flagi albo poczekam na wymianę na kredyty bo naprawdę nie ma co z nimi zrobić. Dasha ćwierkająca po rusku też może się bujać.. Jak macie tak robić event w przyszłym roku to może od razu sobie darujcie...

On 9/2/2018 at 10:14 PM, Oderisson said:
Spoiler

Rocznica to generalnie żal...

W zeszłym roku to było na co czekać ale teraz...

Kontenery rocznicowe, które na dobra sprawę nic nie dają poza elementami kolekcji i żetonami.

Żetony? W sklepie nic nie ma. Dwa kamuflaże (dość drogie), kapitanowie z bitew kosmicznych (nieciekawi, bez specjalnych skilli, drodzy, bez voiceoveru), kapitan dasha (nie unieversalna, bez specjalnych skilli, no i tylko voiceover rosyjski. Nawet lenistwo powinno mieć swoje granice. Nie mówię że ma być voiceover polski ale jak staracie się działać na rynku europejskim to angielski jest minimum. Czasy że ruski był na połowie kontynentu były 30 late temu. Trochę obsuwa.)

Kolekcja? 10 kamo plus po 10 flag, plus JEDEN superkontener na koniec. Serio? W zeszłym roku były kamuflarze co podkolekcja. A teraz? Na dobrą sprawę gdyby nie fakt że mam jak na razie wszystkie kolekcje na 100% to pewnie bym tej nie ruszył nawet kijem.

Jeżeli o mnie chodzi to wtopa na całego. Żetony przewale na jakieś flagi albo poczekam na wymianę na kredyty bo naprawdę nie ma co z nimi zrobić. Dasha ćwierkająca po rusku też może się bujać.. Jak macie tak robić event w przyszłym roku to może od razu sobie darujcie...

Finał Superkontenera z tego roku: 100x -5% do czasu konsumabli. Super, mam ich teraz 600 zamiast 500. :fish_palm:

Jeszcze sprostowanie co do dashy. Jedną kupię. Rosyjską. Tu akurat nie ma bólu. Tu jest język narodowy i to akurat jest spoko. Ą że nie ma na razie rosyjskich BBków i będzie kiblować w porcie z rok to inny problem.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: połączenia 2 postów.

• Cool 2

[HOB]
Moderator
1,862 posts
8,043 battles

Poczekajcie jeszcze trochę z ogłaszaniem biedy. Rocznica jeszcze nie minęła, a w optymistycznym wariancie SK za dychy mogą być nawet coroczną tradycją.

Spoiler

Jak nie będzie jak rok temu to dołączę do składania pisemnego konstruktywnego feedbacku :cap_horn:

[BYOB]
[BYOB]
Players
4,971 posts
22,073 battles
34 minutes ago, eutanatos said:

Narzekanie na bide na wszystkich forach, dało ewent który rozpocznie się 20 września :)

Nic nie dało, brytyjskie niszczyciele były zapowiedziane wcześniej. Te "urodziny" to jakaś pomyłka.

Sign in to follow this