Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
WG_Lumberjack

0.7.8 - Dyskusja Ogólna

21 comments in this topic

Recommended Posts

[BSW]
Players
326 posts
18,580 battles

Filtr okrętów w porcie blokuje wygląd kamuflaży, lecz nie można ich schować w porcie, jak to było przedtem. Dalej mam Arpegio i Smoka które mnie denerwują. 

Druga sprawa, nowy sprzęt dla francuskich krążków jest źle wyświetlany. Skróćcie nazwę, dwójka rzymska nałożyła się na cenę. 

[TF16]
[TF16]
Players
184 posts
19,404 battles

Potwierdzam sprawę z kamuflażami i okrętami Arpegio, okręty pozostały na karuzeli, pomimo odznaczenia ich.

W arsenale nie widzę surowca miedź, chociaż jedynkę na rankedach wbiłem pięć razy.

Players
32 posts
12,891 battles

cześć wszystkim właśnie ściągnęła mi się aktualizacja weszłem do portu 2 min i wywaliło mi grę i już du...pa nie chce mi się wgrać prawie 3 i pół  godz pobierało i lipa *edytowano* zdążyłem konto premium kupić i znowu w plecy co jest????!!!!!

Edited by akataMM
Ten post był edytowany z powodu: nieodpowiednie treści.

[WOB]
Players
4,804 posts
17,121 battles

Na plus:

- dokończenie linii IJN DD

- brak "zachęt" do systematycznego grania - można odpocząć po US Arc i zebrać siły na UK Arc 

Reszta jakoś tak ambiwalentnie. Event urodzinowy nie powala z nóg nagrodami, rankedy nie pozwolą pogrindować żadnego okrętu (szerzej o tym wspomniałem we właściwych wątkach).

Niby fajnie, że można sobie wyłączyć widok fikuśnych kamuflaży, ale dlaczego kosztem utraty wynikających z nich bonusów? 

edit.

Nosz, zapomniałem o kolejnym ogromnym plusie tej poprawki - boty na co-opach nieco dłużej żyją, przez co jest więcej czasu na nabijanie xp.

Dzięki zmianom pobiłem dziś swój rekord - 844 bazowego xp na co-op.

[POL-R]
Players
2 posts
1,356 battles

Tak trożkę inny temat,czy tylko mnie w kurzają niewidzialne niszczyciele w tej grze???Kto  w padł na taki pomysł??czy w world of tanks są niewidzialne czołgi?

[MGLA]
Players
155 posts
20,587 battles

są te szwedzkie badziewia jak nie  wjedziesz na niego to nie wyspotujesz dziadostwo upierdliwe

[HOB]
Moderator
1,859 posts
8,025 battles

Przydałaby się zmiana w filtrze, która blokowałaby niechciane kamuflaże poprzez podmianę ich wyglądu na normalne (choćby wyglądające jak Typ 5) - ale zachowując premie. Obecnie gracz ma wybór - grać z premiami i patrzeć na swój i innych kamuflaż lub unikać gry danym okrętem.

Skalowanie interfejsu - poniżej 1.0 podtrzymuję prośbę. (obecnie to jest jak UFO - sporo słyszałem, ale nic nie widziałem)

Animacje kontenerów - proszę je skrócić lub dać możliwość pominięcia. Ewentualnie grupowego otwarcia tego samego typu ze zbiorczym wyświetleniem.

Organizacja forum

W archiwach bieżących aktulizacji proszę poodpinać niektóre tematy, aby kolejność była chronologiczna.

• Cool 1

WG Staff
2,392 posts
4,270 battles

Kapitanowie,
Przez mały błąd w komunikacji, kamuflaż Heleny o nazwie „Noc pamięci” – zaprojektowany przez Haleos podczas konkursu – został udostępniony w grze za dublony.
Nie było to naszym celem – kamuflaż miał być częścią wrześniowej misji.
By naprawić ten błąd osoby, które zakupią kamuflaż za dublony (zanim maraton się skończy) lub już to zrobiły dostaną zwrot 4000 dublonów prosto na ich konto.

Przepraszamy i dziękujemy za zrozumienie!
Na stanowiska!

Players
280 posts
4,383 battles
On 24.08.2018 at 11:46 AM, WG_Lumberjack said:

Wiemy o błędzie z niemożnością schowania okrętów ARP i jestesmy w trakcie jego naprawy. 

Ale za to można je sprzedać.

• Cool 1

[THESO]
Players
7,905 posts
40,306 battles
17 hours ago, Dziki_Demiurg said:

Ale za to można je sprzedać.

Tak, zostawić sobie jedno ARP z klasy Kongo, jedno Myoko, jak ma się Atago to Takao też można sprzedać.:cap_tea:

[ISEN]
Moderator
4,895 posts

Ja mam pewną propozycję/sugestię, gdyż mam problem z flagami.

Uzbierało mi się bardzo dużo tych powiewajek, jedne ładnie wyglądają inne daję jakieś bonusy, ogólnie mam ich całą masę. I tu pojawia się problem - z każdą nową flagą, z każdą aktualizacją moje flagi wędrują sobie po całym magazynie. Jedna była na górze, 2 aktualizacje później jest na dole, dostaje nową flagę - chciałbym ją sobie obejrzeć  - nie pozostaje nic innego jak przejrzeć wszystkie.
Flagi są nieposortowane (albo posortowane według kompletnie nielogicznego dla mnie klucza) - nie są alfabetycznie, nie są kolorystycznie, nie są w kolejności zdobycia. Po prostu są.
Jak ktoś ma tych flag 10 - to nie problem, ja mam ich obecnie 78. Aby znaleźć 2, których używam na co dzień czasem potrzebuje kilku ładnych minut.

Obecnie kolejność pierwszych flag wygląda tak: "Wydział Nawigacji Wyższej Szkoły... "(z HSF) potem jest flaga "Pierwsza liga" (zdobyta przedwczoraj), następnie flaga za ósmy sezon rankingówek, potem MIkołajowa z 2016, a na końcu pierwszego rzędu "Go Navy". Jak widać ani to w kolejności, ani nie alfabetycznie czy znaczeniowo.

Stąd też prośba, aby mili panowie pochylili się w jakimś znośnym czasie i jakoś to uporządkowali.

Wygląda to tak:
flagi2.jpg.9f9d4449e863ad8725f8e8dc5c6ece31.jpg

Rok temu wyglądało to tak:
flagi.png.0d1139a80ce02b2b9833d7bc3fdc6e55.png

A jeszcze wcześniej tak:
flagi.jpg.b1bcef278fc0baad4aa938bb85a9ddae.jpg

Być może ktoś w tym widzi jakiś sens lub logikę, ale ja nie widzę i czasem mnie to irytuje.

EDIT: tak wiem - to są problemy pierwszego świata :P

[FT-B]
Players
563 posts
8,583 battles

W aktualizacji porobiliście coś tam z botami. W sumie tego nie zauważyłem, tępe jak zawsze. Ale dzisiaj się coś dziwnego odwaliło, gram 4 bitwy, boty tępe, wchodzę 5 bitwę...i boty zaczęły zachowywać się prawie jak ludzie. Nie wypływały bokiem prosto pod torpedy,ale zawracały, i strzelały do nas, płynąć w przeciwnym kierunku, był jeden pancernik na 3 naszych...pancernik wziął i zawrócił do swoich botów... Nie muszę mówić że przegraliśmy XD W takim wypadku, nie miałem szans z 7 tierem, jak dziad się dobrze ustawiał..i nie chciał podpłynąć.

Beta Tester
188 posts
3,089 battles
9 hours ago, Toyminator said:

W aktualizacji porobiliście coś tam z botami. W sumie tego nie zauważyłem, tępe jak zawsze. Ale dzisiaj się coś dziwnego odwaliło, gram 4 bitwy, boty tępe, wchodzę 5 bitwę...i boty zaczęły zachowywać się prawie jak ludzie. Nie wypływały bokiem prosto pod torpedy,ale zawracały, i strzelały do nas, płynąć w przeciwnym kierunku, był jeden pancernik na 3 naszych...pancernik wziął i zawrócił do swoich botów... Nie muszę mówić że przegraliśmy XD W takim wypadku, nie miałem szans z 7 tierem, jak dziad się dobrze ustawiał..i nie chciał podpłynąć.

Też wczoraj z ciekawości wyprowadziłem Arkansas. I bitwa była bdb. Wygraliśmy, ale na punkty, przez koniec czasu.  W pewnym momencie było 3:5 dla czerownych. Sądze, że po tych zmianch może być głośny płacz :D

AI lotniskowców wymaga jednak poprawek. Czerwony CV całą bitwę atakował Texas mimo, że ja płynąłem obok (Arkansas - AA 0). Do tego wrogi CV nie ruszył z miejsca całą bitwę. Jak mu się skończyły samoloty to bot się chyba zawiesił.

Ogólnie - pochwała się należy.

[FT-B]
Players
563 posts
8,583 battles

Głośny płacz może nie. Ale gra się już inaczej. Trzeba inną taktykę obrać...Jak my nie wypłyniemy, to boty będą stać w kółeczku,albo będą krążyć. Pierwsze nie wypłyną. Co jest trochę głupie, bo tak można przez 20 minut stać i nic nie robić. Mnie się zmiany i podobają,ale z drugiej strony odechciewa się grać. Boty to był fun. Szybka bitwa, rachu ciachu zabawa...a teraz? W sumie czułem się jak na randomie z przeciętnymi albo słabymi graczami :) Jeśli imo boty są ciut trudniejsze, to zarobki i exp do góry. Bo teraz z takim zachowaniem, i ich z uber celnością, zejdzie się bardzo szybko. Szczególnie jak ludzie grają przeważnie na szybko...może być więcej przegranych bitew...co skłoni mnie do grania randomówXD Szczególnie że misje są. Muszę dzisiaj ogarnąć, ile zajmie mi zrobienie te 5 tyś bazowego na botach,a potem na randomach. Bo wiem że ja na randomie zrobiłem 20 tyś uszkodzeń, na przegranej bitwie, to dostałem ponad 500 exp....tyle co za wygraną z botami .

Żeby tylko nie przesadzili z tymi botami jak w AW. Bo tam gra na botach ,stała się praktycznie niegrywalna

Players
32 posts
12,891 battles

WITAM CZY MA MOŻE KTOŚ PODOBNY PROBLEM Z GRĄ JAKOŚ DZIWNIE ZAGINĄ MÓJ LOGIN I HASŁO ,LOGIN MOGĘ WPISAĆ A JAK KLIKNĘ NA HASŁO GRA SIĘ ZAWIESZA I JEST BRAK ODPOWIEDZI. SPRAWDZIŁEM JUŻ SPÓJNOŚĆ GRY I TAK DALEJ ALE NIC NIE POMOGŁO:-( JAK MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ PROSZĘ O POMOC

[FT-B]
Players
563 posts
8,583 battles

Dwa dni boty były mądrzejsze, potem znowu głupie, a teraz co się odwala to głowa mała... cisną prosto na capa, celność mają niesamowitą (w DD trafiają bez problemu z 15 km....za każdym chrzanionym razem. ) Jak chcą się zdecydować jak boty mają się zachowywać, to niech zostawią jedno. A nie co dwa dni zmieniać ich zachowanie.