Jump to content
Flandre Bug Read more... ×
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Jali1974

wycofanie nie zbilansowanych okrętów z gry

30 comments in this topic

Recommended Posts

[ISEN]
Players
1 post

Drogie WG,

Czy macie zamiar wycofać z gry nie niezbalansowane linie CV?

Jak gracze zaczęli krzyczeć że krążowniki z dymem  są OP szybko dostały nerfa, a z CV nic nie robicie dalej są op i robią co chcą. W obecnej mecie robienie jakiego okrętu pod AA, równa się ze zmarnowaniem perków kapitańskich oraz instalacją modułów. 

Rok 2018 miał być rokiem lotniskowców, mieliście pracować nad balansem i sposobem gry tą linią. Niestety dalej niema żadnych informacji o tym czy będą jakieś zmiany w linii CV. Niestety , ale zajmujecie się porostu pierdołami jak szybsze przeładowanie dla krążowników francuskich, które tak naprawdę nie wnosi do gry żadnego udogodnienia. Myślę ze dużo graczy skończyło te linie, a zmiana ta jest tylko kosmetyczna.

Myślę ze wycofanie lotniskowców z gry będzie najlepszym rozwiązaniem, bo jest to gra o okrętach a nie o samolotach, a wtedy balans w grze na pewno się znajdzie.

Pozdrawiam

• Cool 1
  • Funny 6
  • Bad 2

Players
1,333 posts
37 minutes ago, Jali1974 said:

Myślę ze wycofanie lotniskowców z gry będzie najlepszym rozwiązaniem, bo jest to gra o okrętach a nie o samolotach, a wtedy balans w grze na pewno się znajdzie.

Kiedy czekasz na shitstorm:

uWjwY.gif.7b9b5256f1281ffe2b38f202ae6687e9.gif
Ale żeby nie było, że tylko śmieszkuję, to powiem, że cały post jest na tyle irracjonalny, że aż ciężko znaleźć miejsce, gdzie zacząć. Wszystkie te rzeczy było dawno temu wałkowane na forum po kilkanaście razy, więc wystarczy, że sobie poszukasz i dowiesz się, dlaczego ten temat nie ma większego sensu.

ps.

37 minutes ago, Jali1974 said:

nie niezbalansowane linie CV?

Czemu mają wycofać zbalansowanie linie? :Smile_trollface:

• Cool 1
  • Funny 1

Players
305 posts
11,705 battles

On tak na poważnie czy to jakaś subtelna forma trollingu, której nie dostrzegam?

[EMU]
[EMU]
Beta Tester
1,999 posts
5,521 battles
3 hours ago, Jali1974 said:

Czy macie zamiar wycofać z gry nie niezbalansowane linie CV?

Sam się lepiej wycofaj z gry.

3 hours ago, Jali1974 said:

a z CV nic nie robicie dalej są op i robią co chcą.

Mam pytanie. Grałeś kiedykolwiek na CV powyżej T5?(Nie chce mi się patrzeć mu w staty)

Taki pr0tip: Nie pływaj sam to nie będziesz łatwym celem dla lotniska.

• Cool 2

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,527 battles

Pierwszy post na forum. Panowie tak ostro nie można. Gość jest z JEDI co trochę mnie tu dziwi. Powiem Ci tak cv to taka klasa, że grać może każdy,ale wyniku każdy nie zrobi. Przesadzony jest saipan, graff u kaga. Ale i tak trzeba coś umieć żeby zrobić wynik.  Mocny gracz i tak je skontruje. Swoją drogą jest jeszcze szansa na saipana? Odskocznia od kagi by była.

Players
3,136 posts
11,828 battles

Oczywiście, że wycofać :cap_cool:

Swoją drogą... było już prawie dobrze, ten rak ginął śmiercią naturalną, ale nie ... ostatni zestaw kampanii musiał wyciągnąć spod kamieni bandy wannabe CV i co 2 bitwa z CV, klasycznie w 80% przypadków bot z WR 20-30% w moim teamie. Grind VIII kiedy 70% gier gracz na dychy i w co drugiej bitwie jest CV jest niesamowicie zabawny. Aż chce się grać więcej. nie ma to jak zwinnym jak łasica Monarchem unikac nalotó Haku/Midwaya w międzyczasie tankować 2 Yamato i Conquerora. Naprawdę te 3-4 minuty gry są niesamowicie emocjonujące :Smile_sceptic:

• Cool 3
  • Funny 2

[WOB]
Players
4,806 posts
17,130 battles
Przed chwilą, turkina napisał:

Czy ta drama będzie dłużej? Musze na zakupy wyjść:cap_wander_2:

Jak się skończy drama merytoryczna, to rozpoczniemy dramę polonistyczną - ortograficzną i semantyczną.

• Cool 4

[TYTAN]
Players
404 posts
8,219 battles

Ponieważ temat był wałkowany i raczej jak do tej pory nikt nikogo nie zdołał przekonać do swojego pogladu w tym temacie, to nie będę się rozpisywał i uzasadniał.

Napiszę tylko w celu typowo formalnym-statystycznym, że również jest za usunięciem CVek z gry.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,352 battles

Wejście smoka po 13 k bitew, nie ma co, ujea Twój padawan zostaje wciągnięty do elity prześmiewców.

[WIDMO]
[WIDMO]
Players
67 posts
23,343 battles
53 minutes ago, baxowaty said:

Wejście smoka po 13 k bitew, nie ma co, ujea Twój padawan zostaje wciągnięty do elity prześmiewców.

Kopiesz leżącego. Oni w Jedi nie schodzą na ciemną stronę mocy więc sukces że w ogole zauważyli że są lotniskowce.

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,352 battles
3 minutes ago, WarGowno said:

Kopiesz leżącego. Oni w Jedi nie schodzą na ciemną stronę mocy więc sukces że w ogole zauważyli że są lotniskowce.

Interdictor-600x317.jpg

[QTAZ]
Alpha Tester
2,286 posts
14,136 battles

Zawiodłem się, liczyłem ze jak wstane będzie co tu czytać. Rozczarowaliscie mnie:cap_old:

[A_K]
[A_K]
Players
2,692 posts
24,352 battles
2 minutes ago, Zlociutk1 said:

Zawiodłem się, liczyłem ze jak wstane będzie co tu czytać. Rozczarowaliscie mnie:cap_old:

Tylko pelikan terion łyknął baita :D

[TRADS]
Players
2,183 posts
19,594 battles
2 godziny temu, Ter_ion napisał:

[...]

nie ma to jak zwinnym jak łasica Monarchem unikac nalotów Haku/Midwaya w międzyczasie tankować 2 Yamato i Conquerora. Naprawdę te 3-4 minuty gry są niesamowicie emocjonujące :Smile_sceptic:

Oj Ter_ion i to powyżej takie trudne? W pro mega master clan LOBUZ jesteś i ja myślę (wiem!), że stać Cię na więcej :cap_hmm:

Players
1,614 posts
24,321 battles

ehhh Wy...

przyszedł nowy Forumowicz, napisał pierwszego posta, dostał parę gongów i już pewnie nie wróci. Jak tak można ?!

OK - zrobił kilka błędów literowych, parę gramatycznych, jeden karygodny ortograficzny ale bez przesady... żeby tak od razu na ostro? 

• Cool 1
  • Funny 1

Players
3,136 posts
11,828 battles
26 minutes ago, baxowaty said:

Tylko pelikan terion łyknął baita :D

Pffff to nie bait tylko najprawdziwsza prawda :cap_cool:

@Tumaniszwili

Przeca piszę, że to niesamowicie emocjonująca gra. Ostatnimi czasy biję rekordy potencjalnych. Średnio Monarchem konczę z 1,5 -2,5 mln potencjalnych. Często gęsto na Montanie czy Wurście mam mniej :Smile_teethhappy:

• Cool 1

Guest
This topic is now closed to further replies.