Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
JustAnotherBrainlessNoob

Arsenał - zakupy

13 comments in this topic

Recommended Posts

Beta Tester
527 posts

Kupowałem właśnie kontenery w Arsenale i nie wiem jak dla Was, ale dla mnie irytujący jest brak suwaka czy jakiegokolwiek innej możliwości kupna większej ilości produktów na raz (np. 14 kontenerów),  przeklikiwanie 14 razy tego samego zakupu (a być może zaraz kolejne 25 bo się jeszcze nad kamuflażem zastanawiam) jest trochę męczące...

PS Jeśli temat bardziej pasuje do innego działu to proszę o przeniesienie

• Cool 5

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,483 posts
18,527 battles
6 minutes ago, squalus77 said:

Kupowałem właśnie kontenery w Arsenale i nie wiem jak dla Was, ale dla mnie irytujący jest brak suwaka czy jakiegokolwiek innej możliwości kupna większej ilości produktów na raz (np. 14 kontenerów),  przeklikiwanie 14 razy tego samego zakupu (a być może zaraz kolejne 25 bo się jeszcze nad kamuflażem zastanawiam) jest trochę męczące...

PS Jeśli temat bardziej pasuje do innego działu to proszę o przeniesienie

Zgadzam się i popieram. Taj samo jak pomysł kolegi, którego z imienia nie pamiętam, co pisał o przycisku co zdejmie wszystkie flagi z okrętów w porcie. 

• Cool 2

Players
335 posts
17,762 battles

Podobnie koszyk.....Był przez moment w sklepie po czym zniknął.Może WG ma jakieś statystyki wykazujące ,że po hurtowych zakupach chęć ponownego odwiedzenia sklepu spada.Ale przecież od tego są promocje żeby ponownie zachęcić do odwiedzin. Nie wiem,koszyk chyba się wszędzie sprawdza..no przecież po to jest :-)

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
593 posts
15,273 battles

Ten temat jest wałkowany od początku wprowadzenia kontenerów do gry. WG stwierdziło, że planuje usunięcie tej męczącej animacji, ale jest to bardzo nisko na liście zadań...

[HOB]
Moderator
1,862 posts
8,043 battles

Brakuje 5 i 10-paków jak to jest przy kamuflażach, choć 14 to możliwa do uzyskania i niefortunna liczba. Suwak by rozwiązał sprawę, ewentualnie można próbować z opcją wydania wszystkich dostępnych zasobów.

Just now, batonik26 said:

Ten temat jest wałkowany od początku wprowadzenia kontenerów do gry. WG stwierdziło, że planuje usunięcie tej męczącej animacji, ale jest to bardzo nisko na liście zadań...

Dopisz coś od siebie w tematach aktualizacji, próbuj także innych wersji językowych (EN i inne jeśli znasz) lub co najmniej daj łapki dla wpisów które już tam zostały zawarte. Jak prośby będą się powtarzać co aktualizację to może wreszcie wprowadzą. A jak nie, to będzie widać że od roku WG nie liczy się ze zdaniem graczy.

Animacja ma to do siebie, że przeciętny gracz już stracił na nich łącznie kilka godzin, które mógł spędzić w bitwie i wydawać zasoby (kamuflaże, flagi), a tym samym być zachęcanym do ich uzupełniania.

Można także próbować rozszyfrować treść moda Oda Bezzębnego.

https://forum.worldofwarships.eu/topic/102649-0770-odto-camera/

• Cool 1

Players
18 posts
13,345 battles

Jak kupić okręt? 

Mam kupon, trochę stali i wystarczającą ilość węgla na wymianę na stal.

Jak mam to zrobić żeby otrzymać okręt?

Players
852 posts
5 minutes ago, RedNe1 said:

Jak kupić okręt? 

No kup okręt.

Jak klikniesz "wymiana" to gra sama zamieni ci odpowiednią ilość stali na węgiel.

Players
18 posts
13,345 battles

Taak.. tylko nie mam żadnego magicznego przycisku "wymiana".

Gdyby coś podobnego istniało jak przycisk to bym nie pisał. 

[TRADS]
Players
2,183 posts
19,594 battles
godzinę temu, RedNe1 napisał:

Jak kupić okręt? 

Węgla na stal nie wymienisz, odwrotnie tak. Może Ty chcesz kupić okręt nie za węgiel a za stal? No to pewnie nie masz wymagającej ilości tego surowca aby to zrobić.

[KLON]
Players
503 posts
16 minutes ago, RedNe1 said:

Taak.. tylko nie mam żadnego magicznego przycisku "wymiana".

Gdyby coś podobnego istniało jak przycisk to bym nie pisał. 

Wymiana podobno następuje automatycznie podczas kupowania gdy masz wystarczającą ilość stali.

Players
852 posts
2 minutes ago, Firkines said:

Wymiana podobno następuje automatycznie podczas kupowania gdy masz wystarczającą ilość stali.

Tak, ale wymiana stali na węgiel, w przypadku kupna okrętu za węgiel

W drugą stronę, węgla na stal wymienić się nie da.

Sign in to follow this