Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
ptaszk

ptaszk - człowiek 40+ szuka spokojnego klanu

20 comments in this topic

Recommended Posts

[ZGZ]
Beta Tester
6 posts
1,101 battles

Cześć.

Chętnie dołączę do polskiego klanu "Starszych Panów" co nadal potrafią skopać tyłki dzieciakom. :cap_like:

W kilku słowach:

- wiek 40+

- mam mało czasu na grę

- jak mam czas, to chętnie gram (dowolny rodzaj bitew)

- nie mam siły na spinki, ciśnięcie wyników, ustawki w środku nocy itp. Gra jest dla mnie odskocznią od codzienności.

- brałem udział w Beta Testach WoWs 

- TS posiadam i korzystam

Z ojcowskim pozdrowieniem żegnam waszmościów cytatem:

– Na moim sihillu – warknął, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. 
– Ha, więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skur... !”

[ZGZ]
Beta Tester
6 posts
1,101 battles

Witam Panów. 

Dziękuję za zainteresowanie moim postem. Poniżej udzielam wam wszystkim odpowiedzi:

1. Panie Kapitanie _kurczakz klanu [BIMBR] Niestety nie spełniam wymogów klanu odnośnie 2 okrętów X tieru oraz nie dysponuję czasem na codzienne granie dywizjonów od 19:00 (uważam, że rekrutowani członkowie klanu powinni spełniać wymogi. Jest to "Fair" w stosunku do obecnych klanowiczów). Dziękuję, rezygnuję. 

2. Panie Kapitanie LestatTom, z klanu [-LPN-]. W nazwie klanu posługujecie się określeniem "Legio Patria Nostra". W wolnym tłumaczeniu oznacza to: Legia Moją Ojczyzną, co odnosi się do francuskiej jednostki wojskowej, w której formalnie mogą służyć wyłącznie obywatele obcych państw. Jakoś nie mogę przekonać się do tej nazwy, ponieważ moją ojczyzną jest Polska. Dziękuję, rezygnuję.

3. Panie Kapitanie adamL555, z klanu [ZGZ]. Niestety, nie spełniam wymogów klanu odnośnie odbytych 2000 bitw, ani nie posiadam X tieru. Jak napisałem to w punkcie 1, chodzi o zasadę "fair play" do obecnych klanowiczów. Dziękuję, rezygnuję.

Pozdrawiam Panów żeglarskim AHOY i do zobaczenia na wodzie.

• Cool 1

[B-EYE]
[B-EYE]
Weekend Tester
93 posts
7,938 battles
2 hours ago, ptaszk said:

Witam Panów. 

Dziękuję za zainteresowanie moim postem. Poniżej udzielam wam wszystkim odpowiedzi:

1. Panie Kapitanie _kurczakz klanu [BIMBR] Niestety nie spełniam wymogów klanu odnośnie 2 okrętów X tieru oraz nie dysponuję czasem na codzienne granie dywizjonów od 19:00 (uważam, że rekrutowani członkowie klanu powinni spełniać wymogi. Jest to "Fair" w stosunku do obecnych klanowiczów). Dziękuję, rezygnuję. 

2. Panie Kapitanie LestatTom, z klanu [-LPN-]. W nazwie klanu posługujecie się określeniem "Legio Patria Nostra". W wolnym tłumaczeniu oznacza to: Legia Moją Ojczyzną, co odnosi się do francuskiej jednostki wojskowej, w której formalnie mogą służyć wyłącznie obywatele obcych państw. Jakoś nie mogę przekonać się do tej nazwy, ponieważ moją ojczyzną jest Polska. Dziękuję, rezygnuję.

3. Panie Kapitanie adamL555, z klanu [ZGZ]. Niestety, nie spełniam wymogów klanu odnośnie odbytych 2000 bitw, ani nie posiadam X tieru. Jak napisałem to w punkcie 1, chodzi o zasadę "fair play" do obecnych klanowiczów. Dziękuję, rezygnuję.

Pozdrawiam Panów żeglarskim AHOY i do zobaczenia na wodzie.

Brawo. Pierwszy raz widzę taki poziom potencjalnego rekruta..  To chyba "stara szkoła" :) 

Konkretna informacja o sobie, zdecydowana i taktowna odpowiedź rekruterom.

Podoba mi się ten temat... Pozdrawiam Panie ptaszk .

PS. ..do kurczaka nie idź :)    edit. :)

-LPN-  nie znam więc nie podpowiem..   Ale ZGZ to zacna ekipa..

a ja odezwę się  w grze.. ;)

• Cool 3

[PATO]
[PATO]
Players
395 posts
7 minut temu, SaulRomanoff napisał:

PS. ..do kurczaka nie idź bo za chwilę ten klan pewnie zniknie jak poprzednie kilka...

yyyy...chyba coś ci się pomyliło

• Funny 1

[HOB]
Players
22 posts
9,957 battles

Jakby co zapraszamy do Hobbystów, wiekowo towarzystwo odpowiednie, wpadnij na ts pogadać.

• Cool 1

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles

Witam. Cenimy taki poziom w ZGZ i otwieramy też drzwi dla chętnych do gry poniżej t10. Do dywizjonów. Zapraszam na discord niezobowiązująco. Jak będzie chemia zostaniesz. ;)

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles
6 hours ago, SaulRomanoff said:

Ale ZGZ to zacna ekipa..

Bardzo miło usłyszeć. Wytrwałość opłaca. Do zobaczenia na polu bitwy macie +1.

[TF16]
[TF16]
Players
1,318 posts
16,080 battles

Zajrzyj do nas do nas.... TF16 jest pełne i kieruje się w stronę gier zespołowych i turniejowych ale w ramach TF17 tworzymy klan casualowy. Średnia wiekowa. Hmmm,. Mocno dojrzała. :)

Gra na luzie z klanowiczamy w ramach szesnastki i siedemnastki. Sporo morskich fascynatów mamy.... 

Zapraszam serdecznie 

• Cool 1

[ZGZ]
Beta Tester
6 posts
1,101 battles
11 hours ago, SaulRomanoff said:

Brawo. Pierwszy raz widzę taki poziom potencjalnego rekruta..  To chyba "stara szkoła" :) 

Konkretna informacja o sobie, zdecydowana i taktowna odpowiedź rekruterom.

Podoba mi się ten temat... Pozdrawiam Panie ptaszk .

Dziękuję za dobre słowo i pozdrowienia. Przyznam szczerze, że zainteresowanie moim postem przerosło moje oczekiwania.

Szkoła... oczywiście, że "stara", najlepiej z kulturą i smakiem. Język polski daje nam mnóstwo możliwości. Nasz język pozwala nam nawet na kulturalne obrażanie, np.: "Pan jest idiotą, proszę Pana." 

11 hours ago, Magnar87 said:

Jakby co zapraszamy do Hobbystów, wiekowo towarzystwo odpowiednie, wpadnij na ts pogadać.

Dziękuję za zaproszenie. Przemyślę je i odpowiem.

5 hours ago, Marshal00 said:

Witam. Cenimy taki poziom w ZGZ i otwieramy też drzwi dla chętnych do gry poniżej t10. Do dywizjonów. Zapraszam na discord niezobowiązująco. Jak będzie chemia zostaniesz. ;)

Rozmowa łączy ludzi, dzięki za zaproszenie. Postaram się znaleźć trochę czasu i odezwę się.

4 hours ago, blacman_pl said:

Zajrzyj do nas do nas.... TF16 jest pełne i kieruje się w stronę gier zespołowych i turniejowych ale w ramach TF17 tworzymy klan casualowy. Średnia wiekowa. Hmmm,. Mocno dojrzała. :)

Gra na luzie z klanowiczamy w ramach szesnastki i siedemnastki. Sporo morskich fascynatów mamy.... 

Zapraszam serdecznie 

Dziękuję za zaproszenie. Przemyślę je i odpowiem.

Pozdrawiam wszystkich.

[PRP]
Players
192 posts
17,027 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej_Polskiej serdecznie zaprasza

Jeżeli nie jesteś zainteresowany graniem Bitew klanowych to nie stawiamy żadnych specjalnych wymagań.

Posiadamy:

• własny kanał TS 3
  • dobrze rozbudowaną bazę klanu

[PUNKS]
Players
54 posts
14,406 battles

Klan PUNKS OF WARSHIPS zaprasza. Sami poloniści, posługujący się w sposób perfekcyjny językiem polskim. Mamy też fachowców od staropolszczyzny jak i badaczy średniowiecznych pergaminów. Jeśli przeklinamy to tylko w językach martwych.

[ZGZ]
Players
11 posts
5,429 battles
13.08.2018 o 21:36, ptaszk napisał:

Nie musisz się przejmować, ja sam dostałem się do klanu bez spełniania wymogów, no może oprócz tego wiekowego :P

Zapraszamy na discorda, porozmawiasz, zobaczysz czy Ci się spodoba.

13.08.2018 o 23:40, SaulRomanoff napisał:

Ale ZGZ to zacna ekipa..

:cap_like: Dzięki!

[BSW]
[BSW]
Players
207 posts
16,315 battles

Witam.

w nawiązaniu do twojego posta - chcialbym zaproponować Tobie udział w wspólnej przygodzie  z naszym klanem

Oto kilka informacji o nas

- Grupa BSW - składa się z 2 klanów

( BSW - tuta jmamy temat zamknięty ) (BSW-E - tan klan dopiero jest w trakcie tworzenia - nie stawiamy tu aż tak mocnych kryteriów  - port wybudowany w pełni)

- korzystamy z ts - o kazdej porze zawsze ktos jest do pogadania, pogrania, wymiany doświadczenia

- Osoby w klanie to przedział wiekowy od 20 do 50

- W klanie jest pełna kultura - nikt nikogo nie obraża

- możliwości pływania dywizjonów, operacji z każdym klanowiczem

- wymiana doświadczenia, wiedzy o kapitanach, okrętach, pływaniu itd .. każdy udzieli rady w miarę możliowści

Wiadomo że trudno jest wybrać klan  przy takiej ilości zaproszeń, trudny wybór - ale będzie nam miło jeśli spróbujesz z nami popływać, poznasz ludzi i dopiero zadecydujesz.

Więc decyzja należy do Ciebie,

Dzieki za uwagę

Pozdrawiam

Lenovo76

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles
On 11.08.2018 at 11:04 PM, ptaszk said:

Cześć.

Chętnie dołączę do polskiego klanu "Starszych Panów" co nadal potrafią skopać tyłki dzieciakom. :cap_like:

W kilku słowach:

- wiek 40+

- mam mało czasu na grę

- jak mam czas, to chętnie gram (dowolny rodzaj bitew)

- nie mam siły na spinki, ciśnięcie wyników, ustawki w środku nocy itp. Gra jest dla mnie odskocznią od codzienności.

- brałem udział w Beta Testach WoWs 

- TS posiadam i korzystam

Z ojcowskim pozdrowieniem żegnam waszmościów cytatem:

– Na moim sihillu – warknął, obnażając miecz – wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie. Niech no jeno który ghul zbliży się na długość klingi, popamięta mnie. O, popatrzcie. 
– Ha, więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis?
– „Na pohybel skur... !”

Witamy na pokładzie ;) będzie dobrze, to już wiem ;)

[ZGZ]
Beta Tester
6 posts
1,101 battles

Zdecydowałem się dołączyć do klanu [ZGZ] 

Dziękuję wszystkim za zaproszenia i wpisy pod moim postem.

Pozdrawiam i do zobaczenia w bitwie

AHOY

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.