Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
PabloL_PL

Szukam klanu

8 comments in this topic

Recommended Posts

[D-308]
[D-308]
Players
6 posts
2,722 battles

Nick: PabloL_PL  - nigdy nie miałem inwencji do nick'ów  ;)

Wiek: 36 - więc zdecydowanie preferuję podobną kategorię wiekową

Ilość bitew: niecałe 2200 - nie katuję gry godzinami. Praca i takie tam ...

Preferowany typ okrętów: BB i CA z naciskiem na te pierwsze. Lubię to co ma wygar zamiast ciułania po 1k dmg i nie schodzi przy tym na salwę

Posiadane tiery: 2x IX BB, 1x VIII CA i szeroka gama VII. No nie mam jeszcze X, niestety. Do Montany najbliżej, potem chciałbym Zao i Hindenburga bo wypożyczonymi do klanówek fajnie mi się grało.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/526209727,PabloL_PL/?type=all

TS ogarniam na tyle że potrafię wbić na kanał i gaworzyć bez katowania innych dźwiękami z tła  :)

Szukam klanu w którym podszkolą mnie w grze drużynowej, bo nie mam w tym dużej praktyki i nie będą się krzywić na mój brak X tierów. Docelowo pod klanówki, bo to fajny tryb no i o niego w tej grze głównie chodzi.
Już nie noob, ale raczej newbie. Wiem że nie pokazuje się burty, nie torpeduje swoich z drugiej linii, nie kampi się pancernikiem z brzegu mapy i nie bierze perka na podpalanie na brytyjskie krążki.
Prywatnie: historyk wojennomorski z zamiłowania, więc coś tam o tych okrętach wiem ;)

Pozdrawiam
Paweł

• Cool 1

[TF16]
[TF16]
Players
1,318 posts
16,080 battles

Będziesz do nas pasował jak ulał !! :)

Zapraszam do TF17 a po zdobyciu okrętów 10 Tieru i lekkiej poprawie parametrów będziemy pewnie grać razem klanówki w ramach TF16

U nas miłośników marynistyki dość dużo. Historyków również. Tak jak i modelarzy okrętowych. Byłoby o czym pogawędzić..... :)

Pozdrawiam 

[MS-B]
Beta Tester, Players
986 posts
6,829 battles

Być może klan Hobbyści przypadnie Ci do gustu, wpadnij i sprawdź :cap_like:.

[ZGZ]
[ZGZ]
Players
1,213 posts
13,823 battles
7 hours ago, PabloL_PL said:

Nick: PabloL_PL  - nigdy nie miałem inwencji do nick'ów  ;)

Wiek: 36 - więc zdecydowanie preferuję podobną kategorię wiekową

Ilość bitew: niecałe 2200 - nie katuję gry godzinami. Praca i takie tam ...

Preferowany typ okrętów: BB i CA z naciskiem na te pierwsze. Lubię to co ma wygar zamiast ciułania po 1k dmg i nie schodzi przy tym na salwę

Posiadane tiery: 2x IX BB, 1x VIII CA i szeroka gama VII. No nie mam jeszcze X, niestety. Do Montany najbliżej, potem chciałbym Zao i Hindenburga bo wypożyczonymi do klanówek fajnie mi się grało.

Link do strony ze statystykami: https://wows-numbers.com/pl/player/526209727,PabloL_PL/?type=all

TS ogarniam na tyle że potrafię wbić na kanał i gaworzyć bez katowania innych dźwiękami z tła  :)

Szukam klanu w którym podszkolą mnie w grze drużynowej, bo nie mam w tym dużej praktyki i nie będą się krzywić na mój brak X tierów. Docelowo pod klanówki, bo to fajny tryb no i o niego w tej grze głównie chodzi.
Już nie noob, ale raczej newbie. Wiem że nie pokazuje się burty, nie torpeduje swoich z drugiej linii, nie kampi się pancernikiem z brzegu mapy i nie bierze perka na podpalanie na brytyjskie krążki.
Prywatnie: historyk wojennomorski z zamiłowania, więc coś tam o tych okrętach wiem ;)

Pozdrawiam
Paweł

Witam, ZGZ da Ci to o czym mówisz, średnia wiekowa, a do pierwszej dziesiątki Cię podciągniemy,

Zapraszam na Discord. Wszystko w temacie poniżej.

[PRP]
Players
192 posts
17,027 battles

Klan Pomidory_Rzeczypospolitej _Polskiej serdecznie zaprasza w swe szeregi!!

Szczegółowe informacje dostępne są tu :

w skrócie:

• Posiadamy wszystkie budynki dające premie klanowiczom
  • Posiadamy własny kanał ts 3
  • Gramy bitwy klanowe( kiedy się ludzie zbiorą0
  • podczas grania Bitew klanowych wymagamy korzystania z tsa

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.