Jump to content
Sign in to follow this  
You need to play a total of 50 battles to post in this section.
Martiness72

Problemy z baterią dodatkową

8 comments in this topic

Recommended Posts

Players
15 posts
2,891 battles

Witam. Zauważyłem od wczoraj problemy z baterią dodatkową. Mój Scharnhorst ustawiony jest w kierunku maksymalnych obrażeń i zasięgu baterii dodatkowej z wyznaczaniem ręcznym celu. Niestety wyznaczanie celu nie działa, mogę klikać do bólu, a i tak moja dodatkowa milczy przez cała bitwę. Czy ktoś z Kolegów/Koleżanek miał lub ma podobne problemy?

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles
7 minutes ago, Martiness72 said:

Witam. Zauważyłem od wczoraj problemy z baterią dodatkową. Mój Scharnhorst ustawiony jest w kierunku maksymalnych obrażeń i zasięgu baterii dodatkowej z wyznaczaniem ręcznym celu. Niestety wyznaczanie celu nie działa, mogę klikać do bólu, a i tak moja dodatkowa milczy przez cała bitwę. Czy ktoś z Kolegów/Koleżanek miał lub ma podobne problemy?

Aby na pewno dobrze klikasz? Pamiętaj by zaznaczyć cel musisz przytrzymać klawisz CTRL - pojawi się wskaźnik myszy i wtedy kliknąć na okręt, który chcesz zaznaczyć.
Jeżeli tak robisz to być może masz jakiegoś moda, który coś miesza. Przed chwilą zagrałem bitwę i normalnie się zaznaczało wszystko.

[PL-KL]
Players
20 posts
7,991 battles

A ja bym zapytał czy masz ją załączoną, standardowo to było chyba "P" na klawiaturze.

Players
15 posts
2,891 battles
1 minute ago, WRX92 said:

A ja bym zapytał czy masz ją załączoną, standardowo to było chyba "P" na klawiaturze.

Wydaje mi się że P na klawiaturze to on/off obrony przeciwlotniczej.

• Cool 1

[TF16]
Moderator
4,129 posts
10,150 battles
1 minute ago, Martiness72 said:

Wydaje mi się że P na klawiaturze to on/off obrony przeciwlotniczej.

Dla dział AA i baterii dodatkowej.

Players
15 posts
2,891 battles
27 minutes ago, Dark_Havoc said:

Aby na pewno dobrze klikasz? Pamiętaj by zaznaczyć cel musisz przytrzymać klawisz CTRL - pojawi się wskaźnik myszy i wtedy kliknąć na okręt, który chcesz zaznaczyć.
Jeżeli tak robisz to być może masz jakiegoś moda, który coś miesza. Przed chwilą zagrałem bitwę i normalnie się zaznaczało wszystko.

Zrobiłem update Aslaina, zagrałem jedną bitwę i działa normalnie. Wcześniej klikałem na celu by go zaznaczyć i nic. A teraz działa bez problemu i znacznik zostaje na celu.

Dzięki za pomoc.

[ZGZ]
Weekend Tester
1,872 posts
8,568 battles

Jak pare dni temu grałem na testowym też zauważyłem, że zaznaczenie celu wymagało bardzo dokładnego "kliknięcia" na celu , czy to dla aa, czy dla pomocniczej, na normalnym nie mam tego problemu. 

[BAWY]
Players
72 posts
13,548 battles

Przedwczoraj robiąc operację na Szarnim przez prawie połowę czasu bitwy nie mogłem nic namierzyć dodatkową a aa namierzałem bez problemu cały czas.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.