Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
NewBeggining

Lotnisko

14 comments in this topic

Question

Players
11 posts
50 battles

Zacząłem grać niedawno, i pływam sobie lotniskiem Langley, moduły ulepszone, kapitan jak narazie 3 perkowy(+5 do predkosci torped, -5% serwisowania,+10% dmg na roznice poziomów), gram przeciwko innemu Langleyowi i zawsze moje myśliwce dostają po miejscu gdzie kończą się plecy - zawsze, każde 1v1 z myśliwcami kończy się porażką.Czy to ja coś źle robię, albo po prostu to *edited* jak chyba w każdej grze od wargamingu mechanika bo jakim cudem myśliwce level 4 zawsze przegrywają ze swoimi kopiami w kolorze czerwonym? Dodam, że nie zaczynam walki w powietrzu nad okrętami przeciwnika. Zapomniałem dodać, iż grałem przeciw graczom bez +1 do myśliwców i bombowców.

Ten post był edytowany przez zespół moderacji z powodu: naruszenie 1 punktu regulaminu (wulgaryzmy).

13 answers to this question

Recommended Posts

• 0
[MAX]
Moderator
1,581 posts
7,802 battles
On 8/6/2018 at 10:58 PM, NewBeggining said:

Zacząłem grać niedawno, i pływam sobie lotniskiem Langley, moduły ulepszone, kapitan jak narazie 3 perkowy(+5 do predkosci torped, -5% serwisowania,+10% dmg na roznice poziomów), gram przeciwko innemu Langleyowi i zawsze moje myśliwce dostają po miejscu gdzie kończą się plecy - zawsze, każde 1v1 z myśliwcami kończy się porażką.Czy to ja coś źle robię, albo po prostu to *edited* jak chyba w każdej grze od wargamingu mechanika bo jakim cudem myśliwce level 4 zawsze przegrywają ze swoimi kopiami w kolorze czerwonym? Dodam, że nie zaczynam walki w powietrzu nad okrętami przeciwnika.

Policz myśliwce przeciwnika. Czteropunktowy skill dodaje jeden do eskadry.

• 0
[BSW-F]
Players
1,038 posts
11,845 battles

Zapomnieliście jeszcze o perku na siłę myśliwców.

• 0
[MAX]
Moderator
1,581 posts
7,802 battles
3 hours ago, Davao said:

Zapomnieliście jeszcze o perku na siłę myśliwców.

Którym dokładnie? 

akdSjCs.png

• 0
Players
11 posts
50 battles

Widocznie to faktycznie Jezus shitgamingu mnie nie lubi... zobaczymy jak to będzie na japońskiej lotni, myśliwce na pewno gorsze, ale przynajmniej większa szansa na zrobienie więcej niż 50k dmg per battle. Dorzuce screeny perków i ulepszeń.

wg1.png

wg2.png

• 0
Players
11 posts
50 battles

a w ogóle czymś opłaca się grać? Od dłuższego czasu, na starszym koncie niestety bez kredytów, których nie chce mi się farmić odnoszę wrażenie że gra nie ma sensu, kiedy walisz 2 penetracje z Iowy w full hp Yamato za 0 obrażeń, ale jedną overpenetrację za 1300. To nie wiem, może te Yamato wypłynęło uszkodzone do bitwy i trafiłem akurat tam gdzie już nie było hp do zbicia. Rozumuje to ktoś? Albo to może ten słynny noob protection którego tak wgaming się wypierał. Tak jak było z pancerną kumą. Chociaż to już dygresja, więc może nie rozwijajmy się na ten temat.

• 0
[ZGZ]
Players
4,214 posts
9,584 battles
9.08.2018 o 10:33, _Agenor_ napisał:

teraz granie cv nie ma sensuprzed tym"porządkiem "jaki wg cche zrobić z cv

Zdecydowanie nie masz racji.

Właśnie teraz granie ma największy sens - im więcej się pogra na obecnym dennym gameplay'u lotniskowców, z tym większą radością powita się nowinki zapowiadane przez WG.

• Funny 1

• 0
[BSW-W]
Players
997 posts
6,178 battles
godzinę temu, PanNickt napisał:

powita się nowinki zapowiadane przez WG.

Co masz na myśli??gdzieś czytałem że niby będzie można sterować tylko jedną eskadra reszta z automatu tylko.

• 0
[BASIC]
Players
3,025 posts
4,879 battles
On 14.08.2018 at 1:33 PM, _Agenor_ said:

Co masz na myśli??gdzieś czytałem że niby będzie można sterować tylko jedną eskadra reszta z automatu tylko.

Nie będzie lotniskowców. Będzie chór!

• 0
[COMA]
Beta Tester
362 posts
15,236 battles
godzinę temu, CasualSlav napisał:

Nie będzie lotniskowców. Będzie chór!

Naprawdę nie będzie meczy bez lotniskowców? Będzie chór?

• 0
[BSW-W]
Players
997 posts
6,178 battles
10 godzin temu, komturkonrad napisał:

Naprawdę nie będzie meczy bez lotniskowców? Będzie chór?

Ja dziś na 30 bitew na X spotkałem cv może z 7xogólnie to cv dostaje więcej raportów niz kto inny....

• 0
[ARES-]
Players
422 posts
22,976 battles
On 10.08.2018 at 10:49 PM, NewBeggining said:

a w ogóle czymś opłaca się grać? Od dłuższego czasu, na starszym koncie niestety bez kredytów, których nie chce mi się farmić odnoszę wrażenie że gra nie ma sensu, kiedy walisz 2 penetracje z Iowy w full hp Yamato za 0 obrażeń, ale jedną overpenetrację za 1300. To nie wiem, może te Yamato wypłynęło uszkodzone do bitwy i trafiłem akurat tam gdzie już nie było hp do zbicia. Rozumuje to ktoś? Albo to może ten słynny noob protection którego tak wgaming się wypierał. Tak jak było z pancerną kumą. Chociaż to już dygresja, więc może nie rozwijajmy się na ten temat.

Zależy od RNG i od tego czy jakaś wroga jednostka jest w pobliżu. Bo nawet liche AA od Kumy może "dekoncentrować" twoje myśliwce przez co przegrywają walkę . Ba, nawet takie błahe AA Clemsona może przeszkadzać... iChase robił testy i tak właśnie jest. 

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.